dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 537 ogłoszeń

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szukasz dużego domu W okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty: - dwustanowiskowy garaż - Kameralność - Bardzo dobra komunikacja - Bogate zaplecze handlowo-usługowe - Bardzo jasne (ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45 m² 14 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na Morenie - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! Atuty nieruchomości: po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania cicha i spokojna część Moreny 2 ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł26,90 m² 19 070,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, umeblowaną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze o łącznej powierzchni 26,90, m2 w Gdańsku, dzielnica Zaspa, ul. Startowa stan.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,80 m² 12 859,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe przy ul. Złotej! Dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca już dziś swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

620 000 zł42,80 m² 14 485,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 572 zł61,59 m² 17 171,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokoje z balkonem, z widokiem na zieleń. Atuty: czwarte piętro, dwie sypialnie, łazienka, część dzienna z balkonem z widokiem na zieleń, wysokość kondygnacji 2,7m. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,20 m² 11 504,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: słoneczne i ustawne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - prywatne miejsce postojowe i komórka lokatorska W cenie! zakup bez prowizji I dodatkowych kosztów! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 147 zł57,66 m² 18 628,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni tak duży apartament W grano hotel Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33% rocznie | Model 50/50 |.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 245 m² 131,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna 2 km od morza - Gdańsk Świbno Szukasz gruntu pod inwestycję w prężnie rozwijającym się rejonie Trójmiasta, z potencjałem turystycznym i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 675 zł38,03 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł1 600 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 100 m2 do 1000m2, cena:- 4,50 pln/m2 netto. Place utwardzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł280 m² 10 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym! Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,36 m² 18 831,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 10 min. od ścisłego centrum Starego Miasta; * Duży taras z panoramicznym widokiem; * Wysoka jakość wykończenia; * Monitorowane osiedle; * Możliwość zagospodarowania poddasza; * Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,82 m² 13 448,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - idealne dla rodziny lub inwestora! Wizualizacja salonu z aneksem ma charakter poglądowy. Marzysz o mieszkaniu w sercu Wrzeszcza, które łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł41,30 m² 44 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 41,3 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²67,60 m² 8 112 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 67,60 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym (ściany, stropy,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,60 m² 12 118,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Komfortowy dojazd do Gdyni oraz Sopotu Tereny spacerowe wokół osiedla Plac zabaw dla dzieci Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,11 m² 12 059,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tylko dla klientów gotówkowych atuty: - do własnej aranżacji, - doskonała lokalizacja, - pełna baza handlowo- usługowa, - dwustronna ekspozycja, - blisko komunikacji miejskiej. - miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 320 zł38,24 m² 22 001,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 38m2 o ekspozycji południowej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 317 zł70,07 m² 13 433,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45,94 m² 23 922,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - inwestycja położona w samym sercu gdańskiego Śródmieścia, *zaledwie kilka kroków od Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta, *mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł700 m² 1 685,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel: miłosz   Inwestycyjna działka budowlana z gotowym projektem budowlanym, wszelkimi uzgodnieniami - pod zabudowę wielorodzinną. Wydane pozwolenie na budowę plus.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów prywatny ogród - idealny do relaksu funkcjonalny układ pomieszczeń spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł73 m² 24 383,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament Premium w sercu Gdańska Inwestycja Waterlane, ul. Szafarnia Dlaczego warto? - Prestiżowa lokalizacja tuż przy Motławie i marinie jachtowej - Wyjątkowy komfort dostęp do strefy spa:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,08 m² 19 961,05 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe 41.08 m w inwestycji Albatros Towers dewelopera ROBYG na Przymorzu. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł141,13 m² 11 329,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szukasz nowoczesnego domu wolnostojącego z ogrodem, w którym znajdziesz przestrzeń dla całej rodziny, a jednocześnie będziesz mieć wygodny dojazd do Trójmiasta? Jeśli zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

69,98 zł/m²51,37 m² 3 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim pozwala stworzyć wnętrze dokładnie według własnej wizji i potrzeb biznesu. Przestrzeń do realizacji różnych pomysłów - salon barberski / fryzjerski,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu śliczne w pełni wyposażone nowoczesne 3 pokojowe z dużym ogródkiem | Inwestycja Moment | Pętla Łostowice-Świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: stylowe wykończenie - gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych - 10 minut do plaży; - 3 minuty do przystanku autobusowego i 6 minut do tramwajowego; - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 520 zł40,80 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży - prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna propozycja 2-pokojowego mieszkania Z dwustronną ekspozycją! możliwe 3 pokoje! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 007 zł38,88 m² 14 223,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla rodziny z dużym ok. 30 m2 ogródkiem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31 m² 16 451,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 z Widokiem na Morze i Panoramę miasta przy ul. Karpackiej w Oliwie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego (17m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 3 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Żabianka, przy ul. Gospody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł1 699 m² 2 000,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji! Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: działka znajduje się w Kiełpinie Górnym. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł43 m² 12 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w 4-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji Gdańska - przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z; - dwóch ustawnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z ogródkiem blisko plaży Prywatny ogródek i komfort codziennego życia | Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni | Kilkanaście minut spacerem od plaży, mola w Brzeźnie.