dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Strzyża,Gdańsk

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane przy ul. Słonimskiego 1 na osiedlu Garnizon. Proponowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze na Gdańskiej Letnicy - w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym dom, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdańska - Wrzeszcz, ul. Kościuszki. To propozycja dla osób, które szukają komfortu codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

630 000 zł33 m² 19 207,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż słoneczne studio o powierzchni 32,8 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

799 000 zł64 m² 12 521,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację mieszkania przy ul Wielkopolskiej w Gdańsku. Atuty: - 3 ustawne pokoje - stan mieszkania bardzo dobry - duży balkon Mieszkanie o powierzchni 61,56 m2 (w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ujeścisko,Gdańsk

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Morenie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, przy ulicy Morenowe Wzgórze, w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie! Idealna propozycja dla osób ceniących połączenie nowoczesnego standardu, funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

617 000 zł48 m² 12 734,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Stan deweloperski. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perseusza

Osowa,Gdańsk

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , garaż (20 m ) oraz komórka lokatorska (5,1 m ), co daje łączną powierzchnię użytkową aż 59,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: dzielnica: przymorze Odległości: park Reagana 45m; plaża 950m; galeria Przymorze 500m; przystanek autobusowy 20m; przystanek tramwajowy 900m. Bardzo pożądana dzielnica w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 200 000 zł559 m² 3 935,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Brzeźno, - 10 minut do plaży, - spokojna, cicha okolica. Działka: działka budowlana z dostępem do drogi. Na jej terenie znajduje się obecnie basen, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

1 799 000 zł217 m² 8 293,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:857 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalny dom w kameralnej i bezpiecznej dzielnicy Kiełpino Górne w pobliżu lasów, a zarazem ze świetnym dostępem do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł34 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu nowoczesnej kawalerki o powierzchni 33,5 m , zlokalizowanej przy ulicy Rybaki Górne 7 w prestiżowej inwestycji Aura40, oddanej do użytkowania w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

599 000 zł39 m² 15 284,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko w Panthers Estete. Komfort zamieszkania blisko morza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 75 m2. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym , dużej sypialni z łóżkiem 2 osobowym , 3 komody i garderobą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o wielkości około 102 m2 w atrakcyjnej części Wrzeszcza. Okolica: lokal mieści się na parterze zabytkowego budynku "leśniczówka Forsthaus" w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 999 000 zł101 m² 19 792,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 15 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brukowa

Siedlce,Gdańsk

28,46 zł/m²130 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni produkcyjno-magazynowej w centrum osiedla domków jednorodzinnych. W skład powierzchni około 130 m2 wchodzą 3 pomieszczenia produkcyjne, 3 magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gdańsk

Matarnia,Gdańsk

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych | Bez prowizji Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł16 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 400 zł

Dzień Dobry, posiadamy do wynajęcia 1 pokój 16m2 w mieszkaniu 2 pokojowym 40m2. Cena łączna z mediami i sprzątaniem 2.300zł - wynajem możliwy od 1 maja 2026. Możliwość wynajmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

819 000 zł63 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

2 600 zł44 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe blisko tramwaju z widokiem na panoramę miasta! ul. Stolema 22 w Gdańsku, os. Gardenia, dzielnica Stary jasień/piecki Migowo Mieszkanie o powierzchni 43,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż nastrojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wyjątkowej kamienicy we Wrzeszczu - ul. Kochanowskiego Przedmiotem oferty jest stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołki,Gdańsk

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł32 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty:Pięknie wykończone wnętrze z pełnym, wysokiej jakości wyposażeniem oraz klimatyzacją. Najem długoterminowy, min. roknowoczesny obiekt z całodobową ochroną, dwiema windami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielony Stok

Ujeścisko,Gdańsk

1 089 000 zł81 m² 13 477,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji z wysoką stopą zwrotu, świetnie sprawdzającą się zarówno do najmu długo jak i krótkoterminowego? atuty: - zaprojektowane pod maksymalizację zysku z wynajmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk