dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

860 000 zł59 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje w wysokim standardzie | 59 m | zieleń za oknem | Gdańsk - Chełm, ul. Nieborowska Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane z dbałością o każdy detal mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

499 000 zł36 m² 13 765,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duża kawalerka z balkonem wśród zieleni na Chełmie w Gdańsku. Budynek: budynek czterokondygnacyjny, z 2006 r., kameralny, gdyż tylko z jedną klatką schodową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy, przepiękny świeżo wykończony apartament z dostępem do dwóch miejsc w hali garażowej. Na wynajem 4-pokojowy apartament w nowej inwestycji Żurawie nieopodal Stoczni gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Mariacka,Gdańsk

2 990 000 zł130 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk prezentuje, wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w samym sercu Gdańska. Atuty nieruchomości: ostatnie piętro zapewniające ciszę, prywatność i panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sercu Zaspy. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, pomieszczenia gospodarczego z pralko-suszarką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Oruńskie Przedmieście,Gdańsk

279 000 zł16 m² 17 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z komórką lokatorską - Gdańsk, orunia-Św. Wojciech-Lipce Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m , usytuowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: dzielnica: przymorze Odległości: park Reagana 45m; plaża 950m; galeria Przymorze 500m; przystanek autobusowy 20m; przystanek tramwajowy 900m. Bardzo pożądana dzielnica w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

579 000 zł50 m² 11 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłońskiego

Chełm,Gdańsk

999 000 zł86 m² 11 549,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym 2-poziomowym mieszkaniem o powierzchni użytkowej aż 86,5 m , położonym w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynarki Polskiej

Młode Miasto,Gdańsk

611 375 zł36 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż szeroki wybór nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zlokalizowanych w prestiżowej inwestycji znanego dewelopera dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

1 649 000 zł160 m² 10 280,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni niemal 160 m w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańsk Osowa, przy ulicy Jednorożca. Położony na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 499 000 zł61 m² 24 662,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów - w części Gdańska, która łączy centralne położenie z wygodą codziennego życia. To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla siebie lub jako inwestycja gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja W gdańsku przy ul. Jagiellońskiej! Plaża - 1 km. Park Reagana - 500m. Atuty:Doskonała lokalizacja Gdańsk, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

680 000 zł56 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Baczyńskiego Mieszkanie jasne i funkcjonalne o powierzchni 56,1 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 650 000 zł84 m² 19 760,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu "angielska Grobla" - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sucha 37 w Gdańsku. Nieruchomość: powierzchnia 67 m2. 16 piętro w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

715 000 zł52 m² 13 639,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

630 204 zł59 m² 10 699,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie 3-pokojowe. Lokal usytuowany jest na parterze w 3 piętrowym bloku nad stawem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Świętokrzyskie,Gdańsk

1 079 000 zł82 m² 13 158,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 60 m , posiadającym łazienkę, garderobę, 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa,Gdańsk

1 090 000 zł62 m² 17 651,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate oferuje Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni uźytkowej 61,75mkw. Nieruchomość położona na parterze kameralnego budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Ujeścisko,Gdańsk

699 999 zł54 m² 13 084,10 zł/m²