dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

660 000 zł39 m² 16 751,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie ok. 40m2 powierzchni, kawalerka ale układ daje wiele możliwości i łatwo można wydzielić sypialnię. To doskonała opcja zarówno do zamieszkania jak i inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Niepołomickiej 34. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To właśnie lokalizacja jest niebywałym atutem tej oferty. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z otwartą kuchnią o powierzchni 70 m zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

810 000 zł51 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Atuty: klimatyczne mieszkanie z oryginalnym piecem kaflowymkamienica po remonciebardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza Układ mieszkania: duży salon z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

568 000 zł35 m² 16 228,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Gdańsk, przy ul. Pastelowej - w spokojnej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

526 124 zł38 m² 13 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji od dewelopera budlex. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją wschodnią o powierzchni 38,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

549 900 zł26 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny położony tuż przy Opływie Motławy i ujściu Martwej Wisły w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum z nadwodnym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Osowa,Gdańsk

656 566 zł55 m² 11 864,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie które znajduje się na nowoczesnym osiedlu, w cichej i zagospodarowanej części Osowy, w otoczeniu domków jednorodzinnych. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

990 000 zł43 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Burgaskiej w Gdańsku Morenie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 61 m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sienna Grobla I,Gdańsk

549 900 zł26 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit inwestycyjny - gotowy produkt pod wynajem Gdańsk | ul. Mostek | 549 900 zł Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż w pełni wykończony lokal inwestycyjny o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej na pięknym, nowym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł34 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł41 m² 18 619,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad morzem! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy bliskość plaży, zieleni oraz pełnej infrastruktury miejskiej ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Przeróbka,Gdańsk

465 000 zł42 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stogi. To idealna propozycja zarówno dla par, singli, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod bezpieczny wynajem. Lokalizacja - gdzie miasto spotyka naturę Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Orunia,Gdańsk

1 200 000 zł96 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

1 365 000 zł66 m² 20 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

712 000 zł90 m² 7 874,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranki pełne światła wpadającego przez duże okna, aromat świeżo parzonej kawy w aneksie kuchennym i przestrzeń, w której każdy znajdzie swoje miejsce. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wichrowe Wzgórze

Nowiec,Gdańsk

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy, jasny dom w stylu skandynawskim, po remoncie, położony na kameralnym i zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gdańsk-Brętowo. Idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

850 000 zł68 m² 12 536,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,8 m w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej 35a. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji Astra Park, realizowanej przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

645 000 zł50 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

662 702 zł43 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasień || 2 Pokoje || 42,91 m || Balkon || 4 piętro z 4 || Stan Deweloperski Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również niepublikowane tel. Doradca ds. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł42 m² 12 942 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 42,42 m | duży balkon | widok na las | ul. Malczewskiego | Gdańsk Siedlce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Stare Przedmieście,Gdańsk

860 859 zł47 m² 18 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartamenty inwestycyjne klasy premium - w sercu historycznego gdańskiego Śródmieścia, tuż obok Muzeum Narodowego. Możliwość odliczenia 23% podatku vat, oferujemy bezpłatne spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

659 000 zł71 m² 9 334,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | balkon | winda | osobna kuchnia I dobra komunikacja | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,60 m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdańsk 42 m ul. Chmielna 73 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone w prestiżowej lokalizacji Gdańska, przy ul. Chmielnej 73.Mieszkanie przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 w dzielnicy Letnica, ulica Letnicka 1h. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze budynku - inwestycja "osiedle Latarników".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zajęcza

Oliwa,Gdańsk

1 600 000 zł390 m² 4 102,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka blisko trójmiejskiego parku krajobrazowego na ulicy zajęczej W gdańskiej oliwie działka: na sprzedaż działka o powierzchni 390 m2 zabudowana domem o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Wrzeszcz,Gdańsk

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu! Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie. możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

1 039 284 zł67 m² 15 548,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe (pow. 61,00 m2) usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu przy ul. Lema na gdańskiej Morenie. Nowoczesny budynek z 2018r. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | świetna komunikacja Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej.