dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokoje 50,90m2 Gdańsk Aniołki. Mieszkanie bardzo słoneczne i przytulne z balkonem Znakomita lokalizacja Gdańsk Aniołki ul. Focha, inwestycja zbudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Podkarpacka

Niedźwiednik,Gdańsk

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

479 000 zł31 m² 15 471,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję ze względu na wysokie zapotrzebowanie na najem w tej okolicy, a jednocześnie jest idealnym miejscem do życia dla osób ceniących bliskość morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Solikowskiego

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł26 m² 79,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Prośba o kontakt telefoniczny lub wiadomość sms Umowa na minimum 12 miesięcy! Mieszkanie o powierzchni 26 m2, odpowiedni dla pary, singla albo studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

960 000 zł66 m² 14 611,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z dużym ogrodem - Wiszące Ogrody, gdańsk. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malarzy

Wrzeszcz,Gdańsk

513 919 zł35 m² 14 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenarii stoczni gdańskiej *** możliwość odliczenia 23% vat *** bez prowizji bezpośrednio od dewelopera bez podatku od czynnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

1 179 000 zł63 m² 18 605 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Lema 2C, osiedle "słoneczna Morena", gdańsk, dzielnica Piecki - Migowo. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,37 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 200 000 zł137 m² 16 011,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy znajdujący się w kompleksie apartamento-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul.Partyznatów 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

509 058 zł26 m² 19 846,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w centrum Gdańska. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 747 160 zł94 m² 29 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

351 653 zł29 m² 11 981,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Zaproponuj swoją cenę! Okazja! Apartament inwestycyjny położony w ścisłym centrum Gdańska! roi nawet do 10% - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Matemblewo,Gdańsk

8 000 000 zł620 m² 12 905,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Elegancki dom w wyjątkowej lokalizacji (gdańsk, matemblewo) - połączenie komfortu z naturą. Z dumą prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Orunia,Gdańsk

3 650 zł58 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie dla pierwszych lokatorów. Remont jest właśnie na ukończeniu. W trakcie doposażania: sofa, stół z krzesłami oraz szafa w sypialni - wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 827 000 zł78 m² 23 447,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Lipce,Gdańsk

434 483 zł38 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,05m2 w Gdańsku, przy ulicy Borkowskiej. Odbiór 30.09.2025. Piętro 1/4, ekspozycja: północny zachód. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wróbla

Śródmieście,Gdańsk

391 079 zł25 m² 15 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

! lokalizacja w sercu Gdańska! Zanurz się w nowoczesności i komforcie w sercu Gdańska! Prezentowana Inwestycja to wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Główne Miasto,Gdańsk

2 600 zł31 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Pierwszy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

589 000 zł52 m² 11 327 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52 m , zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdańskiej Oruni, przy ulicy Perłowej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

526 124 zł38 m² 13 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Marzysz o wyjątkowej przestrzeni, dużym metrażu, ładnych widokach, ale nie chcesz wyprowadzać się za miasto. Cenisz sobie bliskość miejskiej infrastruktury, szkoły, sklepy, restauracje. Wiesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko w naszymmieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kołobrzeska 51 w Gdańsku Przymorze 4 piętrowy blok. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Sobieszewko,Gdańsk

1 642 686 zł51 m² 32 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna Przystań Życia w Gdańsku Sobieszewie Sol Marina to unikalna propozycja dla inwestorów poszukujących luksusowego second home nad wodą, który łączy prestiż, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szopińskiego

Chełm,Gdańsk

640 000 zł64 m² 10 078,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: spółdzielczo-własnościowe mieszkanie 3-pokojowe | 63,5 m | Parter | Gdańsk Chełm, ul. Szopińskiego mieszkanie: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

780 000 zł61 m² 12 801,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze Z prywatnym ogrodem Lokal ciepły i bardzo cichy, idealny dla osób ceniących spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 581 586 zł69 m² 22 832,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras widokowy dla mieszkańców na 10 piętrze - oddane do użytku! Oferta pochodzi prosto od dewelopera, co oznacza: brak podatku pcc 2% Brak prowizji Możliwość wykończenia pod klucz w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

689 900 zł33 m² 20 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

637 000 zł63 m² 10 093,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urzeka - nowoczesne osiedle w otoczeniu natury | Gdańsk - Jasień Inwestycja Urzeka to kameralne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Gdańska, przy ul. Czermińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

799 999 zł44 m² 18 219,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91 m z loggią oraz miejscem postojowym w hali garażowej, położone na 11. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

885 000 zł33 m² 27 089,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 90 metrów od Ratusza i 140 metrów od Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

652 500 zł58 m² 11 248,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe mieszkanie 2 pokoje Z ogródkiem| 56 m | młody gdańsk - ul. Niepołomicka, okazja! pierwszy m-c tylko 3500! kolejne 4150 zł! Pierwszy wynajem Top standard W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

755 000 zł51 m² 14 803,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem styl glamour, 51 m Wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:58 m²

Do sprzedaży segment 92,48m2 w Gdańskiej dzielnicy Jasień. Lokal dwukondygnacyjny. Parter składa się z: wiatrołapu, toalety, salonu z aneksem, garażu, na piętrze znajdziemy: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spichrzowa

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 699 000 zł65 m² 26 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Metraż: 65.05 m | Centrum Gdańska l 1 piętro | Do własnej aranżacji! Lokale w cenach od 1 448 015,00 PLN do 2 683 300,00 PLN, o powierzchniach od 46,43 m do 106,11 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

599 999 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - 5 min do przystanku tramwajowego - 5 min autem do Plaży na Stogach - blok ocieplony z bardzo ładną elewacją - mieszkanie dwustronne, wschodnio - zachodnie - pełna własność z kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

620 000 zł45 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Z salonu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Lipce,Gdańsk

566 816 zł53 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,85m2 gotowe do odbioru w Gdańsku, przy ulicy Borkowskiej. Piętro 3/4, ekspozycja: południowy zachód. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

792 836 zł44 m² 18 180,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 43.61m Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 43.61 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Legionów

Wrzeszcz,Gdańsk

67,80 zł/m²59 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy, po remoncie. Lokal dostępny od 1.03.2026. Lokal dwustronny z witrynami znajduje się na parterze w budynku przy ul. Aleja Legionów 44 w dzielnicy Wrzeszcz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 521 097 zł186 m² 13 575,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,71m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.