dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

869 000 zł68 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja enklawa elegancji tam, gdzie historia spotyka się z domem Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię delikatne światło wpadające przez wysokie okna odrestaurowanej kamienicy. Parzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł48 m² 22 816,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: osiedle Front Park charakteryzuje się wyjątkowym położeniem. To już ostatnie takie osiedle Śródmieścia umiejscowione na naturalnie zielonym terenie nad samym brzegiem Motławy. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Ujeścisko,Gdańsk

2 499 000 zł257 m² 9 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

499 000 zł68 m² 7 330,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kartuskiej 139 - w rejonie ul. Goszczyńskiego i Zakopiańskiej. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez zmianę aranżacji jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

769 000 zł70 m² 11 021,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania słoneczny, przestronny i wygodny apartament z dużym potencjałem aranżacyjnym - możliwość wydzielenia czwartego pokoju! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja atuty: - 4 oddzielne pokoje - Piękne panoramiczne widoki z okien - Przestronny słoneczny salon z wyjściem na loggię od strony południowo-zachodniej - Duża loggia - Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 144 096 zł62 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaspa,Gdańsk

549 000 zł35 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie na Zaspie. Lokalizacja Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym przy ul. Lawendowe Wzgórze 16 w Gdańsku. Nieruchomość: mieszkanie eleganckie i zadbane. Miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

479 000 zł32 m² 14 875,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Gdańsk Oliwa - idealna lokalizacja kawalerka z widokiem na morze! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 32,2 m z balkonem i piwnicą, położona na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Letnica,Gdańsk

2 525 000 zł116 m² 21 767,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży unikatowy apartament na ostatnim piętrze z przestronnym tarasem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 115,4 m z segmentu premium, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Sobieszewo,Gdańsk

818 294 zł46 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament o powierzchni 46,2 m , położony na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2025 roku, składającego się z zaledwie 12 lokali. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

599 000 zł42 m² 14 127,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji, w spokojnej, cichej i jednocześnie jednej z najlepszych dzielnic Gdańska? Dobrze trafiłeś! atuty: - dwustronne (północ-południe) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

100 zł/m²74 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, biurowy o powierzchni 73,09m2 Lokal znajduje się w gdańskiej dzielnicy Letnica. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Brzeźno,Gdańsk

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: prestiżowe, zamknięte osiedle Botanica renomowanego dewelopera Invest Komfort Zaledwie 5 minut spacerem do plaży i promenady Apartament na parterze z prywatnym, słonecznym ogródkiem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

600 000 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.1m2 przy ulicy Hożej na Gdańskich Stogach. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem. - 2 sypialni, - osobnej kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

649 000 zł44 m² 14 912,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,52 m z loggią (3,21 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca Horizon w gdańskiej Letnicy - jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zubrzyckiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowy Dom w Sercu Wrzeszcza - Komfort, przestrzeń i Zieleń przy ul. Zubrzyckiego Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 256 172 zł67 m² 18 715,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,12 m , usytuowane na dziewiątym piętrze, z ekspozycją wschodnią, która zapewnia przyjemne poranne światło. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

409 000 zł27 m² 15 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj blisko morza lub zainwestuj w pewny adres na mapie Gdańska ta oferta to doskonała okazja! atuty: idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem świetna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Ostrów,Gdańsk

381 604 zł25 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,23 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Ponad 200 lokali w sprzedaży Ceny od: 377 726,44 pln do 791 786,00 pln Powierzchnia: od 24,63 m2 do 53,14 m2 Lokal Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 347 426 zł70 m² 19 194,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty premium, idealne do zamieszkania i inwestycji. Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 niezależne pokoje | 56,3 m +1,7m piwnica | Balkon - loggia | Zaspa, ul. Pilotów | 7 piętro | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 56,3 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 499 999 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Gdańska, przy ul. Angielskiej Grobli. To nowoczesna inwestycja z 2022 roku, zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 300 000 zł115 m² 19 930,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: segment skrajny - Gdańsk Morena, ul. Miłosza | robyg | gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom - segment skrajny położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scala | 2 pok. | apartament Szukasz apartamentu w luksusowej inwestycji w świetniej lokalizacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - nowoczesne wykończenie, - doskonała lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

650 000 zł50 m² 13 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,65 m , położone w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 256 172 zł67 m² 18 715,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

72,92 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 24 do 72 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

1 465 852 zł62 m² 23 800,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 61,59 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

1 150 380 zł82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, ustawne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,40 m , położone na 3. piętrze w jednej z najnowszych i najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Akceptujemy zwierzęta - blisko morza - nowoczesne Na wynajem kawalerka 31m2 na Gdańskiej Żabiance, dostępna od 1.03.2026r. Mieszkanie jest jasne i nowocześnie wykończone. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: oferujemy na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m położone w doskonałej lokalizacji Gdańska-Przymorza. Lokal jest po remoncie, jasny, ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj blisko morza i ciesz się komfortem każdego dnia! To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: dwustronna ekspozycja mieszkanie jasne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij