dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 527 ogłoszeń

920 000 zł40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Śródmieście - ul. Straganiarska | klimatyczne mieszkanie na poddaszu blisko Motławy Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Straganiarskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł67,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! lokalizacja: osiedle Quattro Towers jest luksusowym, zamkniętym kompleksem wieżowców strzeżonych 24 godziny na dobę. W każdym z apartamentowców znajduję się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

8 880 000 zł1 234 m² 7 196,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

698 000 zł43,18 m² 16 164,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię słońce, a Ty z filiżanką gorącej kawy wychodzisz na swój własny, 16-metrowy taras, by w ciszy celebrować początek dnia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł325,38 m² 29 811,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 447,8 m , obejmujący 8 apartamentów oraz 1 lokal usługowy. Obiekt z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł27,70 m² 23 465,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł89,50 m² 20 111,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Przystań Jasień, bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% Prowizji od Najemcy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny magazyn wysokiego składowania zlokalizowany w Gdańsku Osowa. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ~1000m2 lub opcję najmu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł96 m² 1 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta dotyczy sprzedaży działającego salonu kosmetycznego "make me Wow" w Gdańsku Oliwie. Odstępne: 110 000 zł booksy 4,9 (417 opinii) Sprzedam w pełni wyposażony, działający salon.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65 m² 10 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atuty: - jasne mieszkanie z dużą ilością okien i dobrą ekspozycją - funkcjonalny układ: salon z aneksem + 2 sypialnie - balkon z widokiem na staw i zieleń ? - 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament na osiedlu Angielska Grobla. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53,60 m² 9 888,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty: - zaledwie 3 minuty pieszo do przystanków tramwajowych i autobusowych (linie: 3, 5, 149, 249) - Dogodny dojazd do uczelni takich jak ug, awf, politechnika Gdańska i inne - Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

1 256 172 zł67,12 m² 18 715,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,13 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz! Atuty nieruchomości : nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiem dobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł65,05 m² 20 138,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | duży balkon | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 łazienki Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,05 m , położony w nowoczesnej i cenionej inwestycji Zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

569 000 zł61,03 m² 9 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61.03 m z balkonem 6m2, zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji składającej się z zaledwie dwóch kameralnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 513 zł96,06 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Oliwa | 96,06 m | 4 pokoje | 1. piętro Sala klubowa Strefa spa Tężnia solankowa Dopracowane do perfekcji wnętrza Strefa fitness Detale, które robią rożnicę Bogactwo zieleni Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 569 zł26,55 m² 11 358,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70,06 m² 19 982,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,06 m2 w Gdańsku przy ulicy Śląskiej, inwestycja idea dewelopera Eurostyl. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się 3 piętrze w budynku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²135 m² 6 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 6 pomieszczeń / od zachodniej strony / 135 m2 opłata administracyjna 24 zł m2 - 3 240 zł netto opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą.