dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 521 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji doki Living - Gdańsk Śródmieście przy ul.ks.J. Popiełuszki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Osowa,Gdańsk

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Do wynajęcia parter domu o powierzchni 120 m2, 4 pokoje w dzielnicy Gdańsk-Osowa. Oferta dedykowana dla maksymalnie 4 osób. Miejsce idealne na prowadzenie działalności gospodarczej: np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Brzeźno,Gdańsk

4 499 000 zł866 m² 5 195,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:866 m²

Licytacja ->24.05<: Przecena z 5 499 000 PLN na 4 499 000 PLN Na sprzedaż pensjonat, który z powodzeniem działa na rynku od ponad 50 lat. Świetne warunki do wypoczynku - coroczne, stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

982 838 zł48 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 11-metrową loggię Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w południowej części Gdańska, jasieniu. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe oraz zbiorniki wodne. Dodatkowo, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z 1974 roku, położonym w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament z antresolą oraz dodatkowymi 24 m strychu, o łącznej powierzchni 125,7 m (102 m powierzchni użytkowej oraz 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

624 000 zł46 m² 13 497,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Kamienica w sercu Wrzeszcza Górnego - ul. Szczepana Pileckiego 4 Na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie w wyjątkowej, historycznej kamienicy położonej w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

725 000 zł62 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku idealne dla rodziny lub jako inwestycja Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego budynku z 1980 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

574 900 zł59 m² 9 735,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pok. mieszkania o powierzchni 59,05 m2 na powstającym osiedlu w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

859 000 zł62 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w Centrum Śródmieścia, usytuowane na wysokim parterze z dwustronną ekspozycją. Dwa oddzielne mieszkania dwupokojowe. Budynek 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od czerwca. Standard podstawowy.Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja, świetna komunikacja miejska, pełne zaplecze handlowo-usługowe bliskość do plaży Jelitkowo ok 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

399 000 zł38 m² 10 387,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,41 m , położone w Gdańsku w Nowym Porcie przy ul. Strajku Dokerów. Nieruchomość dla osób szukających przystani na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

559 000 zł42 m² 13 215,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu w sercu Gdańska Wrzeszcza! Lokalizacja: gdańsk, wrzeszcz, ul. Do Studzienki Powierzchnia użytkowa: 42,3 m (po podłodze ok. 50 m ) Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 380 000 zł176 m² 7 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja : Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się tutaj liczne miejsca rekreacyjne, jak również placówki edukacyjne. Inwestycja jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 399 000 zł110 m² 12 672,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - Oliwie. To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat historycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

590 000 zł31 m² 18 928,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne studio z wydzieloną częścią sypialnianą, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Gdańsku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

620 000 zł54 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj na nowoczesnym i spokojnym osiedlu! Prezentujemy atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku z windą. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Mariana Hemara 21 w Gdańsku, dostępne od zaraz. Osiedle Garnizon samowystarczalny, śródmiejski i otwarty projekt, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu - ul. Jagiellońska Tylko teraz! Nie przegap okazji - takich mieszkań nie ma wiele na rynku! Atuty nieruchomości: po generalnym remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania blisko centrum miasta? Atuty: - 3 pokoje na niewielkim metrażu - Możliwość własnej aranżacji, - spokojna okolica, - bliskość centrum miasta, - atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budapesztańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 100 zł39 m² 78,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The house nieruchomości przedstawia We do speak English Unikalna oferta najmu! Zapraszamy na spotkanie w nowocześnie urządzonym mieszkaniu, zlokalizowanym w spokojnej, rodzinnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

407 878 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

775 978 zł48 m² 16 329,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Prezentowana nieruchomość to 2 pok. apartament we Wrzeszczu. Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kowale,Gdańsk

630 000 zł64 m² 9 916,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z garderobą i dużym balkonem - Kowale (gdańsk). Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 210 000 zł48 m² 25 271,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie, prestiż, prywatna strefa spa & fitness. Mieszkanie: niepowtarzalny apartament z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

7 000 zł199 m² 35,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 199,27 m , położony przy ul. Guderskiego na prestiżowym i chronionym osiedlu Przystań (deweloper Ekolan). Dom dostępny od sierpnia/września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

37 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi W tym ogłoszeniu proponuje parter nie całośc. Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Grunwaldzkiej. W okolicy znajdują się liczne sklepy: (żabka, biedronka, piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

29,95 zł/m²60 m² 1 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 60 m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 4 piętrze z windą. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 29,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z odbiorem na koniec 2025r. Osiedle charakteryzuje wysoki standard wykończenia i realizacji części wspólnych, kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

539 000 zł39 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe W wysokim standardzie gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka Powierzchnia: 38,5 m Budynek: 2017 r., 1. piętro z windą Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Widoki,Gdańsk

570 000 zł46 m² 12 402,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje (39,75 m2) w świetnej lokalizacji w otoczeniu ciszy i spokoju. Mieszkanie składa się z słonecznego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

33 zł/m²150 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealne miejsce dla twojego biznesu W tym ogłoszeniu proponuje pierwsze pietro nie całośc. Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 60m 2, zlokalizowany na rogu **alei Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Kiełpinek,Gdańsk

2 600 zł54 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody, gdańsk Kiełpinek Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

99 000 zł25 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz garażu w bryle budynku na gdańskim Jasieniu? Idealnie trafiłeś! atuty: - garaż w bryle budynku zapewniający ochronę pojazdu przed warunkami atmosferycznymi - Powierzchnia 25,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

60,34 zł/m²58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania na wynajem lokal usługowy zlokalizowany w popularnej dzielnicy Przymorze przy Al. Rzeczypospolitej nieopodal skrzyżowania z ul. Kołobrzeską. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Modrzejewskiej

Świbno,Gdańsk

825 000 zł932 m² 885,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Możliwość zabudowy: działka jest objęta mpzp nr 2402, teren oznaczony symbolem 135-31, obręb 142 Zabudowa mieszkalna z usługami, zabudowa jednorodzinna lub bliźniak. Wykluczone budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

3 900 zł109 m² 35,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: - lokalizacja : przystanek autobusowy 5 min pieszo od prezentowanego mieszkania (5 linii autobusowych, którymi dojedziemy bezpośrednio do Gdańska Głównego, wrzeszcza, sopotu, czy Gdyni - 9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej okolicy, doskonałej dla osób ceniących bliskość natury i aktywny wypoczynek. Znajduje się tuż przy Parku Reagana, co zapewnia wygodny.