dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

737 750 zł50 m² 14 883 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie położone jest w sercu miasta, w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

570 000 zł48 m² 11 779,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku przy ul.Porębskiego. W zielonej i spokojnej części Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 48,39 m2 składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowoczesna inwestycja - duży balkon, - gotowe do wprowadzenia, - bardzo słoneczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

1 262 357 zł74 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powierzchnia mieszkania: 74,30 m | Ogród: 98,82 m | Cena promocyjna: 1 262 357 zł (zamiast 1 471 140 zł) Jeśli szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż klasyczne osiedle mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

411 840 zł35 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Zen to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, w spokojnym otoczeniu zieleni, blisko wsi Borkowo. Inwestycja znajduje się przy ul. Borkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

495 000 zł53 m² 9 382,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości przy ul. Hokejowej w Gdańsku atuty - korzystny rozkład pomieszczeń - możliwość własnej aranżacji - dużo zieleni dookoła budynku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

649 000 zł50 m² 12 969,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty Nieruchomości: zaledwie 3 minuty spacerem do przystanku autobusowego i 10 minut do nowoczesnej pętli tramwajowej. Prywatne miejsce parkingowe naziemne, zapewniające wygodę. Tylko 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Kowale,Gdańsk

642 240 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Westa (łac. Vesta) to w mitologii rzymskiej bogini ogniska domowego, czyli miejsca, w którym doświadczamy ciepła, spokoju, poczucia bezpieczeństwa i bliskości ze strony rodziny. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

1 250 000 zł87 m² 17 229,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z pracownią 65 m + 22 m Lokalizacja: gdańsk, ul. Wajdeloty Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

413 478 zł35 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

1. Opis: inwestycja jest realizowana nieopodal południowej obwodnicy Gdańska, pomiędzy Traktem św. Wojciecha a trójmiejską obwodnicą. Takie usytuowanie osiedla pozwala zarówno szybko wyjechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

4 100 zł64 m² 64,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu narożne mieszkanie z panoramicznym widokiem na miasto i park o powierzchni 64m , położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 599 000 zł147 m² 10 877,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:694 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnym miejscu na ulicy Chełmińskiej w Gdańsku Osowej, w otoczeniu lasu oraz blisko jeziora Osowskiego (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 900 zł59 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Nadmorski Dwór 32. Mieszkanie jest na ostatniej kondygnacji (3 piętro) i posiada balkon. Dostępne od marca! Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sobieszewko,Gdańsk

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 3000 m w malowniczym Gdańsku Sobieszewie - idealne pod inwestycję lub budowę siedliska! Jeśli szukasz spokojnego miejsca w bliskim sąsiedztwie morza i rzeki, mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe dzielnicy Jelitkowo. Mieszkanie jest w odległości 1 km od morza w okolicy pętli tramwajowej i sklepów osiedlowych. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - plaża Jelitkowo - 500m do Parku Reagana - popularna, pożądana lokalizacja - atrakcyjna, świetnie skomunikowana okolica - idealne inwestycyjnie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Letnica Letnica to najmniejsza dzielnica Gdańska, która bardzo dynamicznie się rozwija od momentu, gdy władze miasta zdecydowały o budowie stadionu piłkarskiego na Euro 2012. Uwaz any za jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

90,08 zł/m²88 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o metrażu 87,7m2 na parterze z przeznaczeniem na prawie każdą działalność. W atrakcyjnej lokalizacji oraz położeniu, w pobliżu Lidla i Mcdonaldsa. Dużym atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

819 300 zł27 m² 30 593,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Granaria to projekt, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mieszkańców Gdańska, dbając jednocześnie o zachowanie dziedzictwa historycznego. W ramach inwestycji powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

759 000 zł67 m² 11 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na gdańskim Przymorzu 67 m . Atuty nieruchomości: - mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia, - fantastyczna lokalizacja - Doskonała komunikacja tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

679 900 zł46 m² 14 624,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Diuna to nowa inwestycja mieszkaniowe powstająca przy ul. Zakole 7 w Gdańsku-Stogach w ramach której zostanie oddany do użytkowania kameralny budynek trzypiętrowy z 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Atuty: -Lokalizacja blisko plaży -Lidl, biedronka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Osobna widna kuchnia, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej kamienicy w wyjątkowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Sączki,Gdańsk

529 900 zł33 m² 16 214,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

680 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie 51 m 4 pokoje, ul. Kartuska 57, gdańsk Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

613 000 zł36 m² 17 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Mieszkania zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

433 948 zł27 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie.