dowolna

Domy Gdańsk Osowa

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż jeden nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ,położony w willowej ,bardzo cichej i centralnej części Osowy ul Cerery 30 ,bardzo blisko kolejki pkm.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł195 m² 8 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedaży oferuję dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ulicy Szalupowej w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Prezentowana nieruchomość to propozycja idealna dla rodziny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł128,14 m² 8 576,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny budynek w stanie deweloperskim premium - na pograniczu Osowy i Chwaszczyna! lokalizacja: lokalizacja na pograniczu Osowy i Chwaszczyna zapewnia wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wyjątkowy dom bliźniak Gdańsk Osowa - Nowy Świat Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05 - sobota od 12.00 Przestrzeń, komfort i spokój idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł139 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w sercu prestiżowej Osowej cisza, natura i pełna miejska wygoda w jednym. Komunikacja i udogodnienia w zasięgu ręki: - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł208 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 336 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł284 m² 6 510,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Kupujący nie płaci prowiji Oferta bez prowizji od Kupujących. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł203,40 m² 9 193,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 203,4 m , położony na działce 353 m . To nieruchomość, która zachwyca klimatem - urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszu Rezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska - Osowy z malowniczym widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł314 m² 8 248,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom W zacisznym miejscu W osowie lokalizacja - doskonała dla osoby kochającej naturę I ceniącej dobrą komunikację - kilka minut jezioro - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł567 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny i prowadzenia firmy? Ta oferta jest dla Ciebie! Duży nowoczesny budynek o powierzchni całkowitej 567m2 może być świetnym miejscem zarówno dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową. Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł254 m² 6 614,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rodzinny i piękny dom w Gdańsku Osowa. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta komfortowego domu z ogrodem w pożądanej lokalizacji osiedla Osowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł575 m² 4 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Dom w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem | Gdańsk, osowa |.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z widokiem na jezioro, położony na uboczu w cichej i spokojnej części Gdańska Osowy. Na dużej zagospodarowanej działce o pow. 2 200 m2 znajduje się bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł211 m² 8 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i zielonej okolicy tuż przy jeziorze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 000 zł170 m² 12 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł136,80 m² 7 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie. Atuty nieruchomości: - nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez rod "owczarnia" dom: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł199,44 m² 8 017,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomosć: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m . Poziom 0 (114,13 m ) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł258,80 m² 7 724,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom wolnostojący W zaciszu osowy atuty: - 4 minut autem do pkm Osowa, - 6 minut autem od obwodnicy Trójmiasta, - 9 minut pieszo od przystanku autobusowego, - garaż dwustanowiskowy, rekuperacja, panele.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł129,40 m² 8 887,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Okolica: na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Atrakcyjny dom szeregowy zlokalizowany w centralnej części Osowy. Wejście do domu od strony północnej ,wchodzimy do przedsionka z którego można iść do spiżarnio-kotłowni(piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szukasz dużego domu W okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty: - dwustanowiskowy garaż - Kameralność - Bardzo dobra komunikacja - Bogate zaplecze handlowo-usługowe - Bardzo jasne (ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł229,35 m² 9 592,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:852 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w Chwaszczynie z 5 mieszkaniami na wynajem. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł147 m² 10 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Do sprzedaży proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej okolicy nad jeziorem, wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Osiedle domów jednorodzinnych, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom 600 m Z częścią komercyjną - gotowy do zamieszkania I prowadzenia działalności gdańsk, kowale - os. Olimp, ul. Heliosa 8 Powierzchnia 600 m Liczba pokoi: część komercyjna: 14.

Szczegóły ogłoszenia

2 469 000 zł174 m² 14 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Kupujący nie płaci prowiji Oferta bez prowizji od Kupujących. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł153 m² 8 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, piękna działka, 153 m - Nowy Świat / ul. Wichrowe Wzgórze Lokalizacja - spokój, zieleń i bliskość miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,42 m² 9 766,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Najważniejsze atuty - kameralna, ślepa uliczka - działka 700 m2 z wysokimi drzewami, gwarantującymi prywatność - dom z klimatem - wszędzie blisko - dom do własnej aranżacji Parametry domu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł472,60 m² 3 999,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 906 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomieszczenie.