dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 526 ogłoszeń

1 249 050 zł75 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł96,07 m² 29 145,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad wodą w Gdańsku. Połączenie nowoczesnej architektury, spektakularnych widoków oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł55 m² 9 998,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Jana Kochanowskiego 59a - Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 55,10 m2, składa się z 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

102,27 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas bez prowizji - - polecamy - doskonała lokalizacja - lokal widoczny z ulicy - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Jana Pawła II w centrum dużego osiedla Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 980 000 zł250 m² 15 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nas sprzedaż dom jednorodzinny/ wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

17 250 zł750 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt znajduje się przy ulicy Bysewskiej w dobrze skomunikowanej przemysłowej dzielnicy Gdańska. Magazyn posiada posadzkę betonową utwardzoną , niepylącą o nośności 5t/m2 o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł68 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64 m² 14 828,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu nieruchomości przez obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | balkon | piwnica - 10 m | Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone przy ul. Morelowej na Jasieniu - w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam mam do zaoferowania na sprzedaż duży dom, położony w Kowalach przy ulicy Heliosa, dom został wybudowany na działce o powierzchni 1150m2 w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 100 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się -.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł66,40 m² 87,35 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty - nowe mieszkanie - panoramiczny widok na morze oraz Park Reagana - położenie na 10 piętrze, gwarantujące doskonałe doświetlenie i prywatność - nowoczesna inwestycja Jagiellońska 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł104 m² 11 048,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

! możliwość zamiany na 2 mniejsze mieszkania! mieszkanie: dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej zgodnie z kw = 85 m2(+skosy co daje razem ok. 124 m2). Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł73,60 m² 13 451,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł175 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

NA sprzedaż nowoczesny, designerski, energooszczędny, wygodny dom Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem od strony połudnowej nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pszennej w samym sercu Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł66,70 m² 13 418 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze w świetnej lokalizacji na dzielnicy żabianka przy ulicy Subisława 23. Świetny rozkład- wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł48,05 m² 15 796,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł81,49 m² 0,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania urocze i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, garażem i dużym ogrodem znajdujące się na parterze w kameralnym 2-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł272 m² 18 014,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Wyjątkowy dom pasywny W parku oruńskim - energetycznie samowystarczalny Na sprzedaż unikatowy dom energooszczędny, wybudowany w technologii pasywnej, z wykorzystaniem materiałów klasy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,70 m² 9 676,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Świetna lokalizacja w Gdańsku! Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,70m2 położone w Gdańsku Kokoszki przy ul. Storczykowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31,60 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność prezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Ametystowej. Lokalizacja I budynek Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łostowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 048 zł62,40 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m z bardzo ustawnym układem. Wyraźny podział na strefę dzienną (salon z aneksem ok. 20 m ) oraz prywatną (3.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł42,20 m² 17 393,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atuty: blisko plaży Jelitkowo Gotowe do zamieszkania Świetna komunikacja skm Kameralna zielona okolica Sąsiedztwo Sopotu lokalizacja: ulica Szyprów położona jest w dzielnicy Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł66,50 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu Przystań Letnica II etap w Gdańsku. Nieruchomość została wykończona z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 785 zł69,99 m² 13 927,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń, która łączy wyjątkową lokalizację oraz komfort. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł30,90 m² 17 475,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 30,9 m , zlokalizowane w sercu gdańskiej Żabianki. To doskonała propozycja dla pary, studenta lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

754 798 zł53,08 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gdańsk Cena: 754 797,60 zł Cena za m2: 14 220 zł Powierzchnia: 53,08 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 / 6 Balkon / taras: brak Lokalizacja Nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł57,36 m² 25 435,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum Gdańska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł294,20 m² 13 256,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego. Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł78,20 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,2m , położone na I piętrze w domu wielolokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 w inwestycji Havlove dewelopera Domesta. Osiedle Havlove znajduje się przy Al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 560 zł82,40 m² 13 938,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy do odbioru, 4 pokojowy apartament w inwestycji Horizon w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica. To idealna propozycja dla osób szukających prestiżowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,90 m² 8 331,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobrze zlokalizowane, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości 60 m. od bloku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty lokalu: - idealny na usługi zdobienia paznokci lub inne usługi handlowe. - darmowy parking na ponad 100 samochodów - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł589 m² 22 071,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w Gaudium. Wszystkie zdjęcia oferty (16) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Gaudium nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 600 zł66 m² 14 463,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3