Budynek użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Bolesława Krzywoustego, Przymorze Małe, Gdańsk, pomorskie

  • 139 000 zł
  • 18 m²
  • 7 722,22 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kosznik

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Bolesława Krzywoustego, Przymorze Małe, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

139 000 zł

18 m²

7 722,22 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

139 000 zł 18 m² 7 722,22 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 139 000 zł (7 722,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 18 m², 1 pomieszczenie
  •   rok budowy: 1994
  • Media: prąd
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Garaż 18 m² z kanałem i prądem - własność | Gdańsk, ul. Krzywoustego 17

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m² położony w świetnej lokalizacji w Gdańsku przy ul. Krzywoustego 17. (...)

Agent

Joanna Kosznik

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kosznik

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości