Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Gdańsk Przymorze Małe

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

139 000 zł18 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Garaż 18 m z kanałem i prądem - własność | Gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

16 472 zł568 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na wynajem powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 568 m , zlokalizowaną w samym centrum Gdańska - Śródmieściu, przy ul. Trakt św. Wojciecha. Lokal monitorowany, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

83 500 zł6 111 m² 13,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 121 m, położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych miast Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł20 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kontenery 20 i 40 stopowe Trakt św. Wojciecha. Kontenery: - magazynowe, morskie 20 stopowe - 500 pln netto - magazynowe, morskie 40 stopowe - 600 pln netto Specyfikacja: pojemność: 33,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 952 000 zł488 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Do sprzedaży proponujemy nieruchomość położoną w Gdańsku przy ul. Jodłowej na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie, administracyjnie Krakowiec ( dzielnice położone w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

16 236 €3 776 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 300 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy obwodnicy W gdańsk osowa magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 1080 m2 oraz 230m2 powierzchni biurowej. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

7 775 000 zł1 170 m² 6 645,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna, hala magazynowa o funkcji magazynowo-usługowo-produkcyjnej usytuowana w Gdańsku Osowej. Łączna powierzchnia to ok. 1170m2, w tym 870m2 hali + 300m2 biur wraz.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

46 298 zł966 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nowy obiekt magazynowy w sąsiedztwie obwodnicy. Standard: - całkowita powierzchnia 966mkw, w tym hala 583mkw, biuro 383mkw, - wysokość użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

99 807 zł6 222 m² 16,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 222 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Gdańsk, Przymorze, Przymorze Małe

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij