dowolna

Budynki użytkowe Gdańsk Przymorze

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

139 000 zł18 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Garaż 18 m z kanałem i prądem - własność | Gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

110 000 zł16 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o metrażu 16m2 w centralnej części Gdańska - gdańskim Przymorzu, ul Kołobrzeska. Garaż znajduje się w otoczeniu bloków wielorodzinnych i stanowi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

99 000 zł16 m² 6 187,50 zł/m²

 

 

 

Przymorze,Gdańsk

110 000 zł16 m² 6 875 zł/m²

 

 

 

Przymorze,Gdańsk

9 999 zł464 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w Gdańsku - Przymorze, sąsiadujący z Centrum Handlowe Oliwa. Wielkość magazynu 464 metry kwadratowe. Wysokość 4,2 - 4,6m. W środku wydzielone ogrzewane pomieszczenie, socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Przymorze,Gdańsk

5 000 zł126 m² 39,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w Gdańsku - Przymorze, sąsiadujący z Centrum Handlowe Oliwa. Magazyn nie jest ogrzewany. Opłata za użycie prądu i wody według licznika. Warunki wynajmu: * umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

32 000 zł13 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! na sprzedaż piwnice W monitorowanej hali garażowej na zamkniętym osiedlu nowa lęborska na gdańskim przymorzu. Lokalizacja: lęborska 22a/22b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

112 000 zł19 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku, na Przymorzu. W garażu jest kanał i prąd + licznik. Możliwość użytkowania jako schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

112 000 zł19 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

112 000 zł19 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

37 900 zł15 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Na sprzedaż miejsca w hali garażowej zlokalizowane w Gdańsk, przymorze przy ul. Lęborskiej 22a,22b na zamkniętym osiedlu Nowa Lęborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

550 zł18 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż przy ul. Jagiellońskiej. Oprócz funkcji garażowej idealnie spełni się jako magazyn dla firmy obsługującej najem krótkoterminowy. Drzwi metalowe skrzydełkowe. Wymiary garażu: 6x3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

550 zł18 m² 30,56 zł/m²

 

 

 

Przymorze,Gdańsk

54 000 zł16 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 16m2 położony w ciągu garaży, zlokalizowany przy ul. Jana Solikowskiego w Gdańsku-Przymorze. Około 2 lata temu zostało wymienione poszycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

475 000 zł108 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do najmu lub sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 108 m kw., położony w Gdańsku przy ul. Śląskiej Lokal znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego obiektu. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

9 200 zł400 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Powierzchnie magazynowe 400 m2 z możliwością powiększenia o kolejne 400 m2, wysokość ok 6,5 Brama wjazdowa 3,6 x 3,6 m. Ogrzewanie miejskie. Dodatkowo pomieszczenia socjalne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

8 832 zł384 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Powierzchnie magazynowe 384 m2 z możliwością powiększenia o 520, wysokość ok 6,5 Brama wjazdowa 3,6 x 3,6 m. Ogrzewanie miejskie. Dodatkowo pomieszczenia socjalne wraz z małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

11 960 zł520 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:520 m²

Powierzchnie magazynowe 520 m2 z możliwością powiększenia o 384, wysokość ok 6,5 Brama wjazdowa 3,6 x 3,6 m. Ogrzewanie miejskie. Dodatkowo pomieszczenia socjalne wraz z małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

698 000 zł140 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal inwestycyjny na hostel! położenie Przedstawiamy propozycję dla inwestorów: lokal inwestycyjny na hostel w jednym m z najlepiej skomunikowanych miejsc w Trójmieście. Tuż obok dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

30 000 zł20 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Podwójne miejsce parkingowe w hali garażowej na osiedlu Albatross Towers, w samym centrum dzielnicy Gdańsk Przymorze. Miejsce parkingowe znajduje się w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 340 000 zł207 m² 6 473,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:149 m²

Przymorze - kolobrzeska - dwa pawilony handlowe -4 lokale - N O W A C E N A -jeden z nielicznych na Przymorzu objektow ,gdzie budynek i grunt jest wlasnoscia hipoteczna. -Objekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł108 m² 5 093 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do najmu lub sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 108 m kw., położony w Gdańsku przy ul. Beniowskiego. Lokal znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego obiektu. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

9 500 zł190 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia 190 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w biurowcu klasy A, położonym w Gdańsku - Przymorzu. Istnieje możliwość aranżacji lokalu zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

11 250 zł250 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia 250 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w biurowcu klasy A, położonym w Gdańsku - Przymorzu. Istnieje możliwość aranżacji lokalu zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

17 388 zł756 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Barbara Dase tel. 756 m2 - hala magazynowo - produkcyjna, wysokość hali ok 9,6m, położona na ponad hektarowej działce zaplecze socjalno -biurowym. Doskonała lokalizacja w samym sercu Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

9 500 zł400 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy do wynajmu halę produkcyjno - magazynową o powierzchni około 400 m2 w zespole hal , położonych w środku miasta. Wysokość hali -7m, wjazd z poziomu 0, brak rampy. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

9 200 zł400 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajmu halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni ponad 1200 m2 i wysokości ponad 11 m. Doskonała lokalizacja hali w samym środku trójmiasta, blisko środków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

300 zł20 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rodzinne (podwójne, jeden za drugim) miejsce parkingowe w hali garażowej na osiedlu Albatross Towers, w samym centrum dzielnicy Gdańsk Przymorze. Miejsce parkingowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

10 350 zł450 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnia magazynowa w hali o metrażu 450 m2. Mozliowść wynajmu dodatkowego zaplecza biurowego. Koszt najmu 23 pln/m2 netto. Magazyn posiada niezależną bramę 3,6/3,6. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

6 670 zł290 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnia magazynowa w hali o metrażu 290 m2. Mozliowść wynajmu dodatkowego zaplecza biurowego. Koszt najmu 23 pln/m2 netto. Magazyn posiada niezależną bramę 3,6/3,6. Wyskosć.