Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Gdańsk Osiedle Święty Wojciech

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

6 500 zł201 m² 32,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gdańsk Orunia ul. Trakt Św. Wojciecha, do wynajęcia magazyn o łącznej powierzchni 201,7 m2 zlokalizowany na antresoli. Jest wyposażony w alarm, ogrzewanie i klimatyzację z pomp.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, ul. Trakt św. Wojciecha

Święty Wojciech,Gdańsk

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy ul. Trakt św. Wojciecha gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 300 m2. Magazyn znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Trakt św. Wojciecha

Święty Wojciech,Gdańsk

13 500 zł401 m² 33,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn Z biurami W doskonałej lokalizacji przy ul. Trakt św. Wojciecha gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową wraz z biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Trakt św. Wojciecha

Święty Wojciech,Gdańsk

21 024 zł576 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn I pomieszczenia socjalne W doskonałej lokalizacji przy ul. Trakt św. Wojciecha gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Gdańsk, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Święty Wojciech