Dom Gdańsk

Jasień, Gdańsk, pomorskie

  • 850 000 zł
  • 112,48 m²
  • 7 556,90 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Grzegrzół...

Skontaktuj się

Dom Gdańsk

Jasień, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

850 000 zł

112,48 m²

7 556,90 zł/m²

Dom Gdańsk

Zaktualizowane: 20 maja 2026

850 000 zł 112,48 m² 7 556,90 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
115 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

115 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (7 556,90 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Gdańsku)
  • Charakterystyka domu 112,48 m² (92,48 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie); stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 115 m²
  •   teren płaski
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Źródło: biuro nieruchomości: HOME FINANCE CORP S.C., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HFC-DS-2247

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku PCC
Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień.
Dzięki bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych dla każdego. Ponadto w odległości 650 m znajduje się przystanek autobusowy, z którego z łatwością można dotrzeć do takich dzielnic Gdańska, jak Morena, Wrzeszcz, Siedlce czy Oliwa. (...)

Agent

Joanna Grzegrzółka

532 278...

532 278 733

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Grzegrzółka

532 278...

532 278 733

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości