dowolna

Nowe mieszkania i domy Jasień, Gdańsk - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jasień

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Tres

Lubowidzka,Gdańsk

Mieszkania od 412 000 zł do 535 000 zł

 

Termin realizacji:październik 2026

 

Metraże:31,02 - 40,17 m²

Tres Połączenie wygody z doskonałą lokalizacją w sercu dynamicznie rozwijającego się gdańskiego Jasienia. Lokalizacja: ul. Lubowidzka, gdańsk Termin zakończenia projektu: III kwartał 2025.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

Osiedle Domovo

Guderskiego,Gdańsk

Domy od 1 150 000 zł do 1 150 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:160 - 160 m²

Poznaj Osiedle Domovo Twoje nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej, która zachwyca nowoczesnym i unikalnym designem oraz bogatą zielenią. Powstaje w jednej z najbardziej.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Funkcjonalny, słoneczny dom! Świetna lokalizacja! Gdańsk Jasień! lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień. To dzielnica Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

440 000 zł31,39 m² 14 017,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w standardzie Smart House | Komfort i funkcjonalność Mieszkania z rynku pierwotnego, bez podatku pcc. Nowy, sześciopiętrowy budynek z 53 mieszkaniami stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 882 843 zł137,36 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Termin oddania: do 30.06.2026 * dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny * 137,36 m2 powierzchni użytkowej * 185.71 m2 powierzchni całkowitej * 4 sypialnie * prywatny ogródek 213,18 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł74,01 m² 13 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł55,65 m² 13 638,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł65,02 m² 10 381,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Do odbioru jeszcze w tym roku. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 230 zł55,65 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej i spokojnej części miasta, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, zachowując jednocześnie kameralny charakter. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 000 zł63,11 m² 10 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Bez prowizji okolica: sklep: Lidl (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Villa Park

Brzoskwiniowa,Gdańsk

Domy od 1 074 000 zł do 1 604 715 zł

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

 

Metraże:117,17 - 171,27 m²

Inwestycja Villa Park Gdańsk znajduje się na Jasieniu przy ul. Brzoskwiniowej. Jest to obszar oddalony jedynie 7km od ścisłego centrum Gdańska. Kameralna, jednopiętrowa zabudowa całego osiedla będzie.

Szczegóły inwestycji

Kartuska,Gdańsk

Mieszkania od 51,28 m² do 92,90 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:51,28 - 92,90 m²

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły inwestycji

Wojciecha Kiedrowskiego,Gdańsk

Mieszkania od 40,92 m² do 60,26 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:40,92 - 60,26 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły inwestycji

Jabłoniowa,Gdańsk

Domy od 92,48 m² do 92,50 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:92,48 - 92,50 m²

Szczegóły inwestycji

Jasień,Gdańsk

Domy od 137,36 m² do 185,71 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:137,36 - 185,71 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 124,51 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet własnego domu.

Szczegóły inwestycji

Jasień,Gdańsk

Mieszkania od 42,91 m² do 51,26 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:42,91 - 51,26 m²

Gotowe mieszkanie po odbiorach! Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych.

Szczegóły inwestycji

Lubowidzka,Gdańsk

Mieszkania od 31,08 m² do 41,15 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:31,08 - 41,15 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 41.

Szczegóły inwestycji

Przytulna,Gdańsk

Mieszkania od 55,88 m² do 59,75 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:55,88 - 59,75 m²

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu. - nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera Hossa. -.

Szczegóły inwestycji

Jasień,Gdańsk

Mieszkania od 47 m² do 62 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:47 - 62 m²

Opis Inwestycji: idealne połączenie. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską.

Szczegóły inwestycji

Jasień,Gdańsk

Mieszkania od 58 m² do 81 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:58 - 81 m²

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lawendowe Wzgórze,Gdańsk

Mieszkania od 31,39 m² do 74,01 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:31,39 - 74,01 m²

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

850 000 zł112,48 m² 7 556,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł225 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom wolnostojący o powierzchni netto 225 m (użytkowa 188,9 m ), wraz z działką o powierzchni 323 m , to propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł225 m² 10 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 000 zł55,81 m² 10 643,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł31 m² 14 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

opis: zamieszkaj w miejscu, które już dziś tętni życiem! Inwestycja to wieloetapowe osiedle, które odmieniło oblicze gdańskiego Jasienia, tworząc nowoczesną i samowystarczalną dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 957 zł42,43 m² 15 271,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wykończenie wnętrz 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem, strona zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł35,19 m² 13 356,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 35,19m2 położone za 1-szym piętrze w 4 piętrowym budynku z windą, wybudowane w czerwcu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 300 zł59,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze zapewnia lepsze doświetlenie i widok. - przestronny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 879 279 zł137,10 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 688 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł66,61 m² 9 983,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do dzielnicy Jasień, idealnej dla osób szukających balansu między bliskością natury i miejską infrastrukturą. Doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do Obwodnicy, do trasy wz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 124 zł39,93 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Udogodnienia: blisko centrum; dogodny dostęp do miejskiej komunikacji; pakiet antysmogowy; smart home; w pobliżu inwestycji znajduje się galeria handlowa Forum Gdańsk, galeria Morena oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-ro pokojowy dom szeregowy z ogródkiem i garażem w bryle budynku, o powierzchni 92,48 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł62 m² 11 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł41,15 m² 11 859,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026