dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Leszczynowa

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł59,74 m² 13 374,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, narożne, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Jasień. Lokal o powierzchni 59,74 m2, w którego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

665 482 zł64,36 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja wybudowana będzie w Gdańsku u zbiegu ul. Leszczynowej i Aleksandry Gabrysiak. Znajdować się ona będzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko urokliwych terenów zielonych ale.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,60 m² 11 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł63 m² 15 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 62,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 747 zł64,32 m² 10 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

649 773 zł63 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogródkiem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla ciebie! Idealna propozycja dla osób ceniących połączenie nowoczesnego standardu, funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - narożne, słoneczne mieszkanie (płd - wsch) - nowe budownictwo z cichobieżną windą - zamknięte osiedle z monitoringiem - duży balkon od południa - w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

835 762 zł60 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na prestiżowym osiedlu Leszczynowy Staw w Gdańsku Jasień. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na młodym kameralnym osiedlu zabezpieczone szlabanem wjazdowym o wielkości 49,17. Mieszkanie jest z roku 2018 r wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

2 050 zł26 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-04-01! Do wynajęcia słoneczna kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Leszczynowa 52 B w Gdańsku. Nieruchomość: znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

790 000 zł64 m² 12 338 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m z wejściem bezpośrednio z podwórza, bez klatki schodowej, zlokalizowane na parterze kameralnego osiedla Dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

850 000 zł64 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na parterze kameralnego osiedla Dziedziniec w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 299 000 zł144 m² 9 002,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty: - dwupoziomowy układ - przestrzeń i komfort jak w domu jednorodzinnym - Aż trzy balkony - idealne miejsce na poranną kawę i wieczorny relaks - Duży, dwustanowiskowy garaż (ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 299 000 zł144 m² 9 002,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania przestronne i klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w kameralnym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

649 773 zł63 m² 10 313,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker novo 30 to wyjątkowe mieszkania w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących komfort, nowoczesne rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

751 676 zł77 m² 9 762,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker novo 30 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących wysoki standard, komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

769 000 zł69 m² 11 144,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Grand Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leszczynowym w Gdańsku - idealne dla rodzin poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie. Brak podatku pcc. Bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem - osiedle leszczynowe mieszkanie: na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

769 000 zł67 m² 11 412,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przytulne i gotowe do zamieszkania - 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdańsk, ul. Leszczynowa, dzielnica Jasień. Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

769 000 zł67 m² 11 412,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 56.51 m kw położone w Gdańsku na ul. Leszczynowej. Osiedle Leszczynowe. Szukasz przestronnego mieszkania? Ta 2-pokojowa perełka to idealne miejsce dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

850 000 zł64 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 z balkonem, położone w spokojnej, zielonej części Gdańska-Jasienia, przy ul. Leszczynowej. Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

639 000 zł49 m² 12 995,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Twoje miejsce na Leszczynowym Stawie! Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 49,17m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu Leszczynowy Staw w Gdańsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne trzy pokoje w spokojnej okolicy, idealne dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Leszczynowej w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

625 250 zł62 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień! Ta nowoczesna inwestycja to idealne miejsce dla osób szukających komfortowego życia w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

1 199 000 zł111 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym, 5/6 cio-pokojowym, dwupoziomowym mieszkaniem o powierzchni użytkowej 111,39 m , posiadającym kominek, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

652 000 zł61 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie! Brak podatku pcc! nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

780 000 zł67 m² 11 576,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Klient Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku, ul. Leszczynowa. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.67,38M2 z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem na 12 miesięcy - od 1 czerwca! Lokal przeznaczony wyłącznie dla osób pracujących, bez zwierząt. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Śliczne, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

620 000 zł54 m² 11 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 54 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

635 000 zł54 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Jasień Do sprzedania jasne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie ma funkcjonalny układ i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

764 900 zł76 m² 10 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie! Brak podatku pcc! Możliwość negocjacji ceny. Nie pobieramy.