dowolna

Domy Gdańsk Osiedle Łostowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

1 350 000 zł120,56 m² 11 197,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku: komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom W zabudowie szeregowej Gdańsk Łostowice, ul. Rytelska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom jednorodzinny, z aneksem kuchennym, spiżarnią, trzema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

o nowych ogłoszeniach

2 299 000 zł162 m² 14 191,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż luksusowy dom - bliźniak w Gdańsku, położony w nowoczesnym osiedlu ego. Ta elegancka nieruchomość została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł151 m² 10 589,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Komfortowy, zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów - gotowa do wprowadzenia od zaraz. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

1 999 000 zł192 m² 10 411,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł175 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

NA sprzedaż nowoczesny, designerski, energooszczędny, wygodny dom Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem od strony połudnowej nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł265 m² 11 283,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego, całkowicie pasywnego domu w urokliwej okolicy Łostowic, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:71 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: kameralna zabudowa szeregowa - większa prywatność i brak blokowej atmosfery Ogród (ok. 28m2) Funkcjonalny układ dla pary, singla Przestrzeń dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł210,60 m² 12 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Tylko U nas! nieruchomość: dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł200 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji - idealny dla rodziny! Zamieszkaj wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego! Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Elfów

Łostowice,Gdańsk

6 400 zł127 m² 50,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Łostowice, przy ul. Elfów. Dom o powierzchni użytkowej 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

2 000 000 zł192 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

1 780 000 zł184 m² 9 687,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment środkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kartuska

Łostowice,Gdańsk

8 500 zł174 m² 48,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 262 m²

Do wynajęcia - pokoje w doskonałej lokalizacji Gdańska - idealny na biura lub komfortowe pokoje dla pracowników firm. Profesjonalna oferta najmu przestronnego i funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

2 699 000 zł200 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

2 199 000 zł184 m² 11 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pagórkowa

Łostowice,Gdańsk

6 500 zł145 m² 44,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Elegancki, nowoczesny i przestronny, trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 144 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legendy

Łostowice,Gdańsk

1 049 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Idealny dom dla rodziny! zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: łostowice w południowej części Gdańska to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica mieszkaniowa, ceniona za spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Łostowice,Gdańsk

1 990 000 zł184 m² 10 830,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przestawiam Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Gdańsku dzielnicy Ujeścisku-Łostowice. Inwestycja Olchowa Dolina to nowoczesne osiedle 6 domów jednorodzinnych wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Łostowice,Gdańsk

2 199 000 zł184 m² 11 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pagórkowa

Łostowice,Gdańsk

6 500 zł145 m² 44,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

1 959 000 zł170 m² 11 523,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Gdańsk | Dom z funkcją usługową | 2 osobne wejścia Atuty: 170 metrowy dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - z dala od gwaru miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Łostowice,Gdańsk

1 069 000 zł131 m² 8 160,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu na kampinovej - osiedlu, które harmonijnie łączy wygodę mieszkania z bliskością natury. Oferujemy sześć, dwupoziomowych, komfortowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego, znajdującego się w bardzo atrakcyjnym miejscu. Dom Został wybudowany w 2003roku metodą tradycyjną z gazobetonu. Składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łostowice,Gdańsk

1 060 000 zł120 m² 8 829,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Do sprzedaży komfortowy dom w Gdańsku przy ul. Kampinoskiej: - idealny dla rodziny, -stan deweloperski, - z ogrodem 78,51 m i poddaszem 46,62 m oraz garaż na dwa auta, - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

1 499 000 zł130 m² 11 548,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Rodzinny dom z ogrodem na zamkniętym osiedlu - Gdańsk Łostowice, jodłowy Park Szukasz przestrzeni, która połączy komfort życia w mieście z ciszą i zielenią? Ten skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 380 000 zł176 m² 7 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja : Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się tutaj liczne miejsca rekreacyjne, jak również placówki edukacyjne. Inwestycja jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 380 000 zł176 m² 7 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Przedstawiam Państwu bliźniaka zlokalizowanego w Gdańsku Łostowicach przy ul. Darżlubskiej. Opis osiedla Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 380 000 zł176 m² 7 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Łostowice,Gdańsk

945 000 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 90 m , który dodatkowo posiada udział w prywatnym stawie, co jest rzadką i atrakcyjną cechą tej nieruchomości. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Łostowice,Gdańsk

1 330 000 zł176 m² 7 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Świętokrzyskie,Gdańsk

1 249 000 zł113 m² 11 063,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w znakomitej lokalizacji. Położony w cichej i spokojnej części Gdańska, oferujący doskonałą komunikację z kluczowymi dzielnicami miasta. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 349 000 zł203 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wolnostojący dom parterowy (bungalow) z zadbanym ogrodem, usytuowany na działce o powierzchni 1900m w miejscowości Gdańsk. Optymalnie zaprojektowany i przemyślany układ składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Łostowice,Gdańsk

1 799 000 zł221 m² 8 140,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej w sąsiedztwie lasu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, skrajnego domu w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Łostowice,Gdańsk

945 000 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

1 580 000 zł130 m² 12 172,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Agencja westate oferuje Państwu komfortowy, skrajny szereg położony na malowniczym, zamkniętym osiedlu wsród licznej zieleni. Nieruchomość w pełni wykończona, gotowa do zamieszkania, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

1 199 000 zł164 m² 7 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa Okazja! Unikatowa Oferta! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni 164,4 m2, usytuowany na działce o powierzchni 580 m2. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pagórkowa

Łostowice,Gdańsk

1 900 000 zł145 m² 13 130,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij