dowolna

Domy Gdańsk Osowa

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Osowa,Gdańsk

789 000 zł179 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny z dziećmi ceniącej sobie wygodę. Nieruchomość znajduje się przy ul. Gryfa Pomorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

1 700 000 zł231 m² 7 359,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 736 m2 - 2 garaże w bryle budynku - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - Malownicze położenie na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

6 900 zł190 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem! Dom wolnostojący z garażem, tarasem i przestronnym ogrodem, składa się z: parter bardzo przestronny salon z kominkiem aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Komandorska

Osowa,Gdańsk

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Gdańsk Osowa, ulica Komandorska, cicha, spokojna część tej dzielnicy. Dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, usytuowany na dużej działce (1 273 m 2), rozplanowany na dwóch poziomach. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam na prezentację narożnego domu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość znajduje się w cichej a zarazem dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Osowa z łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Zalety nieruchomości: - powierzchnia działki 913 m2 - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - pomieszczenie magazynowe ponad 100m2 - Duże możliwość rozbudowy lokalizacja/okolica: dzielnica Osowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Owczarnia

Osowa,Gdańsk

1 444 000 zł254 m² 5 685,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:724 m²

Dom wolnostojący. Energooszczędny. Na podwórku znajduje się podjazd dla samochodów, ogród z altaną. Dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta - bliski zjazd z obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Osowa,Gdańsk

1 990 000 zł231 m² 8 614,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł340 m² 4 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość się w Gdańsku. Gdańsk Osowa, nowy Świat. Dom o powierzchni 340 m2, usytuowany na działce o powierzchni 993 m2. Łącznie 9 pokoi. Dom idealnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowy Świat

Nowy Świat,Gdańsk

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta prywatna! okolica: dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Osowa - Nowy Świat. W niedalekiej odległości mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe, a bliskość obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chojnicka

Osowa,Gdańsk

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Komfortowy dom jednorodzinny położony na w pełni zagospodarowanej działce w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Przedstawiana nieruchomość mieści w Gdańsku Osowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

819 000 zł99 m² 8 305,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny i niezwykle funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - Osowa przy ul. Horacego. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osowa,Gdańsk

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zalety nieruchomości: - taras z wyjściem na ogród - Powierzchnia działki 650 m2 - Duży garaż w kubaturze budynku - Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej - W promieniu 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

3 299 000 zł485 m² 6 802,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta premium Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prestiżową nieruchomość położoną między dwoma jeziorami, na jedno z których rozpościera się widok z tarasu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnym i zacisznym otoczeniu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Osowa to prestiżowa i dobrze rozwinięta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

899 999 zł160 m² 5 624,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Osowa,Gdańsk

3 500 000 zł370 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przestronny, stylowo urządzony dom dla rodziny z malowniczym widokiem na jezioro. Położony w dzielnicy Osowa na północno-zachodnim krańcu Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Gdańsk Osowa, ul. Horacego - Przepiekny dom w zabudowie blizniaczej z ogrodkiem i miejscem parkingowym, zlokalizowany w Gdansku Osowie. Obiekt zbudowany przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niedziałkowskiego

Osowa,Gdańsk

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Osowa,Gdańsk

2 100 000 zł320 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w lokalizacji Gdańsk - Osowa. Dom wybudowany został w 2005 roku. Powierzchnia użytkowa 288 m2, powierzchnia całkowita domu 320 m2 (dodatkowo powierzchnia poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

2 100 000 zł288 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Kupując u Nas, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

1 100 000 zł330 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Duży dom z dwoma garażami i pięknym ogrodem zlokalizowany w centrum Gdańska Osowej. Lokalizacja Poprzez występowanie obwodnicy trójmiejskiej lokalizacja domu pozwala na szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herkulesa

Osowa,Gdańsk

1 084 900 zł294 m² 3 686,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:396 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronny dom dla dużej rodziny, dużej rodziny i firmy, a może tylko dla firmy? Mieszkanie: tak możliwości wykorzystania tego domu jest bardzo dużo. Na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 250 000 zł220 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Proponujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej ( skrajny) , położony w Gdańsku Osowej przy spokojniej, kameralnej ulicy. Ogromny walorem domu jest działka, której powierzchnia ( 644.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

1 150 000 zł330 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oriona

Osowa,Gdańsk

1 630 000 zł188 m² 8 670,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący w spokojniej i zacisznej części dzielnicy Osowa. Jedyny taki magiczny zakątek w tej okolicy. Ostatnie miejsce na uboczu ze wszystkimi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

1 250 000 zł330 m² 3 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasjopei

Osowa,Gdańsk

749 000 zł170 m² 4 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna lokalizacja i cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Gdańsku Osowej przy ul. Kasjopei Dom szeregowy wybudowany na płaskiej, dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 630 000 zł188 m² 8 670,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m2 I Działka 930 m2 I Stan idealny I Rok budowy 2000 I Do zamieszkania I Piękny, zadbany ogród I Przed domem podjazd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

869 000 zł124 m² 7 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka jedno piętrowego (etap 2) o pow. całkowitej 124,00 m2, w inwestycji, która rozpocznie się w marcu 2021 r w Gdańsku -osowa, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

869 000 zł124 m² 7 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodnika

Osowa,Gdańsk

890 000 zł134 m² 6 629,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka jedno piętrowego (etap 1) o pow. całkowitej 134,24 m2, w nowo rozpoczętej inwestycji Gdańsku -osowa, stan deweloperski. Zakończenie inwestycji przewidziane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

949 000 zł145 m² 6 544,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka jedno piętrowego (etap 1) o pow. całkowitej 145,00 m2, w inwestycji, oddanie II kwartał 2021 r w Gdańsku -osowa, stan deweloperski. Zakończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

929 000 zł135 m² 6 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka jedno piętrowego (etap 2) o pow. całkowitej 135,00 m2, w inwestycji, która rozpocznie się w marcu 2021 r w Gdańsku -osowa, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

750 000 zł326 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności. Dom położony w doskonałej lokalizacji - przy głównej ulicy w Osowie. Budynek składa się z trzech pięter, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

929 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaruskiego

Osowa,Gdańsk

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej Gdańsk Osowa - ulica Zaruskiego Przestronny dom wolnostojący, usytuowany w otoczeniu domów jednorodzinnych, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Junony

Osowa,Gdańsk

1 790 000 zł373 m² 4 802,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy wśród okazałych rezydencji. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 372 m2 składa się z z dwóch pięter. Na.