dowolna

Domy Gdańsk – Oferty sprzedaży i najmu domów w Trójmieście

412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robaka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

9 999 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na wynajem | 200 m | Idealny dla rodzin lub pod biura Opis nieruchomości Przestronny, odnowiony dom o powierzchni 200 m , z dużym ogrodem, idealny dla rodzin lub jako przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadwiślańska

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

3 300 000 zł346 m² 9 532,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Przedmiotem oferty jest przepięknie usytuowany wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 346,18 m2 (użytkowej ok. 245m2), wraz z wolnostojącymi budynkami gospodarczymi. Budynki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmińska

Osowa,Gdańsk

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Potencjałem Zachwycający, nowoczesny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Chwaszczynie, gdzie natura miesza się z miejskim stylem życia, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Kiełpino Górne,Gdańsk

2 340 000 zł262 m² 8 931,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Atuty nieruchomości : garaż + 2 miejsca prywatne naziemne oraz dodatkowo wiele miejsc ogólnodostępnych dom wykończony w wysokich jakości materiałów, zaprojektowany przez arichtekta cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 680 479 zł137 m² 12 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: dom szeregowy duży ogród nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: wrzesień 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robaka

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

9 999 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Osowa,Gdańsk

1 400 000 zł300 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Wstęp: przestronny dom wolnostojący na dużej działce - Gdańsk Osowa. Dla kogo?: -Dom dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ogrodu -dla tych, którzy chcą urządzić się od nowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

6 800 000 zł500 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Łostowice,Gdańsk

1 799 000 zł221 m² 8 140,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej w sąsiedztwie lasu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, skrajnego domu w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziemowita

Żabianka,Gdańsk

2 992 000 zł120 m² 24 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:806 m²

Na sprzedaż: dwa domy na przestronnej działce o powierzchni 806 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów położonych na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Zboczu

Siedlce,Gdańsk

3 800 000 zł192 m² 19 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego bliskość centrum? atuty: - ogromny reprezentacyjny salon o powierzchni 58,1 m2! - położenie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Kowale,Gdańsk

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej blisko lasu. Budynek położony jest w Kowalach i został wybudowany w ramach inwestycji Leśna Polana dewelopera jd Invest. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

1 710 149 zł137 m² 12 450,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na pograniczu dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic: moreny i Jasienia. Idealny dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Osowa,Gdańsk

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 200m2, użytkowej 127,60 m , usytuowany na działce o wielkości 200 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Volty

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 980 000 zł240 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na gdańskiej dzielnicy Piecki- migowo- cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska przepełnionej terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asesora

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

3 190 000 zł210 m² 15 190,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący na osiedlu Wzgórze Mickiewicza. Idealna oferta dla osób poszukujących domu z dobrym dojazdem do centrum Gdańska, ale również inwestycyjnie. Atuty domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Strzyża,Gdańsk

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Szukasz wyjątkowego domu w samym sercu Wrzeszcza? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealny dom dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 480 051 zł186 m² 13 359,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu i doskonałej lokalizacji. Dom położony na pograniczu Moreny i Jasienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Ujeścisko,Gdańsk

2 095 000 zł148 m² 14 155,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu sprzedaż nowoczesnego, przestronnego domu o powierzchni 148 m , wybudowanego w 2021 roku wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Łostowice,Gdańsk

945 000 zł90 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni 90 m , który dodatkowo posiada udział w prywatnym stawie, co jest rzadką i atrakcyjną cechą tej nieruchomości. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawilcowa

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

1 279 000 zł103 m² 12 419,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Nowość w miocasa Wyjątkowy dom jednorodzinny z dużym tarasem - Twoje idealne miejsce do życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Osowa,Gdańsk

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Dom o powierzchni 240m2, zlokalizowany w młodej i bardzo spokojnej dzielnicy, cenionej przez mieszkańców - Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego, znajdującego się w bardzo atrakcyjnym miejscu. Dom Został wybudowany w 2003roku metodą tradycyjną z gazobetonu. Składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Łostowice,Gdańsk

1 580 000 zł130 m² 12 172,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Agencja westate oferuje Państwu komfortowy, skrajny szereg położony na malowniczym, zamkniętym osiedlu wsród licznej zieleni. Nieruchomość w pełni wykończona, gotowa do zamieszkania, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 680 479 zł137 m² 12 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Marzysz o domu , a jednak trudno podjąć decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Orunia,Gdańsk

2 200 000 zł750 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Do sprzedaży trafia niezwykła nieruchomość o wyjątkowej historii i charakterze. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

2 699 000 zł221 m² 12 201,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:607 m²

Tylko U nas Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

1 499 000 zł148 m² 10 110,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakosy

Suchanino,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:592 m²

Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokoje położone w domku jednorodzinnym, z odrębnym wejściem. Nieruchomość Na łączną powierzchnię 60 m2 składają się 3 odrębne pokoje, kuchnia.