Działka siedliskowa, ul. Uzdrowiskowa
Uzdrowiskowa, Świbno, Gdańsk, pomorskie
- 587 440 zł
- 7 343 m²
- 80 zł/m²
Michał Fersten
Skontaktuj się
Działka siedliskowa, ul. Uzdrowiskowa
Uzdrowiskowa, Świbno, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka siedliskowa, ul. Uzdrowiskowa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
587 440 zł 7 343 m² 80 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 587 440 zł (80 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: siedliskowa, 7 343 m²
- kształt: prostokąt; długość: 150m; szerokość: 49m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Asset Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: HS415153
Lokalizacja
- Adres: Uzdrowiskowa, Świbno, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, morze
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.
Do not hesitate to write or call us. We speak English.
Działka siedliskowa o pow. 7343 m2 na Wyspie Sobieszewskiej (Gdańsk Świbno) przy ul. Uzdrowiskowej.
Wg obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka na terenie rolniczym i osadniczym (zabudowa zagrodowa). (...)