dowolna

Siedliska Gdańsk - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy działek

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł3 001 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę siedliskową znajdującą się w malowniczo położonej dzielnicy Gdańska zwanej Przegalina. Dzielnica ta położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 400 000 zł34 777 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki rolnej - siedliskowej (możliwy zakup części działki!) położonej blisko Martwej Wisły w Gdańsku-Sobieszewie. Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł7 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe działki inwestycyjne 2 km od morza - Gdańsk Świbno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł7 245 m² 131,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna 2 km od morza - Gdańsk Świbno Szukasz gruntu pod inwestycję w prężnie rozwijającym się rejonie Trójmiasta, z potencjałem turystycznym i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 385 zł6 921 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o powierzchni prawie 0,7 ha położona w Gdańsku Rudniki u zbiegu ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł37 431 m² 128,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż duża działka siedliskowa na Wyspie Sobieszewskiej 100m od wody! Fantastyczne miejsce pod Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 337 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka siedliskowa Położona na nowo powstającej/budującej się części Wyspy Sobieszewskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 289 m² 364,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3289 m2, położona w dzielnicy Gdańsk- święty Wojciech na górnych tarasach. Nieruchomość porośnięta starym sadem (możliwość wycięcia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł4 694 m² 95,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W dk estate! Na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk, wyspa Sobieszewska, ul. Kapitańska Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 440 zł10 662 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki siedliskowe blisko morza - Gdańsk Sobieszewo Na sprzedaż wyjątkowe działki siedliskowe położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdańska - na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

587 440 zł7 343 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł7 900 m² 88,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka inwestycyjna niecałe 2 km od morza - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Przegalińska

Sobieszewo,Gdańsk

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Uzdrowiskowa

Świbno,Gdańsk

587 440 zł7 343 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

 

 

Sobieszewo,Gdańsk

384 900 zł3 157 m² 121,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolno-budowlana 2 km od morza - Gdańsk Świbno (wyspa Sobieszewska) Na sprzedaż trzy atrakcyjne działka rolno-budowlana o powierzchni 3157 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Kapitańska

Sobieszewska Pastwa,Gdańsk

500 000 zł4 694 m² 106,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko W mio casa! Na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk, wyspa Sobieszewska, ul. Kapitańska Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Klimatyczna

Sobieszewko,Gdańsk

369 000 zł3 023 m² 122,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki siedliskowe w Gdańsku-Sobieszewie - wyjątkowa lokalizacja blisko morza! Lokalizacja: gdańsk - Sobieszewo, ul. Klimatyczna Powierzchnia: 4 działki o metrażach ok. 3022-3036.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Przegalińska

Sobieszewo,Gdańsk

819 000 zł6 294 m² 130,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży dwóch działek w nadmorskiej części Gdańska. Nieruchomości położone są na wyspie Sobieszewskiej, niedaleko zwartej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gdańsk

Olszynka,Gdańsk

1 600 000 zł11 016 m² 145,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna w granicach administracyjnych miasta Gdańsk o pow. 1, 1016 ha, z możliwością ubiegania się o siedlisko i budowę budynków towarzyszących. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sobieszewko,Gdańsk

2 387 000 zł34 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko natury, które jednocześnie oferuje świetne możliwości inwestycyjne? Ta działka może być tym, czego potrzebujesz! Na sprzedaż mamy działkę rolną o powierzchni 3,41 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sobieszewko,Gdańsk

4 529 000 zł64 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca blisko morza i rzeki, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Na sprzedaż wystawiamy dwie działki rolne o łącznej powierzchni 6,47 ha (3,06 ha i 3,41 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Sobieszewko,Gdańsk

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki 3000 m w malowniczym Gdańsku Sobieszewie - idealne pod inwestycję lub budowę siedliska! Jeśli szukasz spokojnego miejsca w bliskim sąsiedztwie morza i rzeki, mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gdańsk

Sobieszewo,Gdańsk

1 100 000 zł18 104 m² 60,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

383/2 - 3019m   m   m   m   m   m2 Na sprzedaż 6 działek wszystkie o powierzchni ok 3000 m2 w kształcie prostokąta, płaska na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gdańsk

Orunia,Gdańsk

1 599 000 zł39 366 m² 40,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna -siedliskowa, z wydanymi warunkami zabudowy, powierzchnia 39.366 m2. Położona niedaleko Obwodnicy Południowej, w dzielnicy Gdańsk- orunia. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Gdańsk

Orunia,Gdańsk

906 480 zł5 036 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wokół tereny pod inwestycje wykupione przez miasto gdańsk - dokumentacja w toku realizacji. W chwili obecnej możliwa zabudowa budynkami mieszkalnymi, dwu lokalowymi, 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Przegalińska

Sobieszewo,Gdańsk

985 000 zł6 294 m² 156,50 zł/m²

 

 

 

Rudniki,Gdańsk

1 999 900 zł20 112 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 20.122 m2, rolna- (siedliskowa), płaska, nieogrodzona, położona w dzielnicy Gdańsk -Rudniki, Tama Pędzichowska.Idealna na powiększenie areału do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gdańsk

Sobieszewo,Gdańsk

467 870 zł3 599 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki siedliskowe o powierzchni 3599m2 i 3555m2 objęte mpzp Nr 45/3 i 45/4 nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działki siedliskowe. Nieruchomość Piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gdańsk

Olszynka,Gdańsk

399 900 zł3 258 m² 122,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 3.258 m2, rolna- siedliskowa, płaska, nieogrodzona, położona w dzielnicy Gdańsk -Olszynka. Możliwość dokupienia sąsiednich działek. Idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gdańsk

Olszynka,Gdańsk

999 000 zł8 598 m² 116,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 8.598 m2, rolna- siedliskowa, płaska, nieogrodzona, położona w dzielnicy Gdańsk -Olszynka. Możliwość dokupienia sąsiednich działek. Idealna na.