dowolna

Działki inwestycyjne Gdańsk - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Jowisza

Osowa,Gdańsk

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna w dzielnicy Osowa, dostęp drogą asfaltową, a następnie płytami jumbo. Bardzo korzystna lokalizacja, dobre połączenie z trójmiastem i obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Dionizosa

Kowale,Gdańsk

1 500 000 zł795 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej Gdańsk Kowale, ul. Dionizosa Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 795 m , składająca się z dwóch działek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

5 586 000 zł11 400 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na Gdańskich Kokoszkach. Teren w pełni uzbrojony w media ( kanalizacja, woda, prąd). Aktualny mpzp, założenia mpzp dla terenu p/u 41: maks. powierzchnia zabudowy: 60%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

9 940 000 zł28 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna na Gdańskich Kokoszkach posiadająca bezpośredni wjazd z ulicy Budowlanych. Teren w pełni uzbrojony w media ( kanalizacja, woda, prąd). Aktualny mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

1 499 000 zł2 160 m² 693,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie: działka Inwestycyjna, w najbardziej rozwijającej się dzielnicy. Gdańsk - Łostowice. Obok pętli tramwajowej Łostowice-Świętokrzyska. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

5 390 000 zł4 370 m² 1 233,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną gdańsk jasień nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 4370m2 objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gdańsk

Sobieszewo,Gdańsk

10 641 366 zł28 400 m² 374,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 28,400 metrów kwadratowych ziemi w Gdańsku Sobieszewo. Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolonia Zręby

Siedlce,Gdańsk

599 000 zł614 m² 975,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna 614 m w Gdańsku Siedlce - Idealna pod zabudowę mieszkalno-usługową! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 614 m , zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Stężycka

Szadółki,Gdańsk

5 999 000 zł4 370 m² 1 372,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną gdańsk szadółki nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 4370m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz murowanego garażu w Gdańsku Siedlce ? Idealnie trafiłeś! garaż: na sprzedaż garaż w szeregu z Księgą Wieczystą, o powierzchni 20 m2 - Garaż suchy i ciepły - Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Siedlce,Gdańsk

1 650 000 zł1 052 m² 1 568,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 1052 m w Gdańsku Siedlce - Idealna pod zabudowę mieszkalno-usługową! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Gdańsk

Orunia,Gdańsk

906 480 zł5 036 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wokół tereny pod inwestycje wykupione przez miasto gdańsk - dokumentacja w toku realizacji. W chwili obecnej możliwa zabudowa budynkami mieszkalnymi, dwu lokalowymi, 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Promienista

Sobieszewko,Gdańsk

7 999 000 zł8 091 m² 988,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bartnicza

Chełm,Gdańsk

9 565 300 zł5 831 m² 1 640,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka na sprzedaż w Gdańsk Maćkowy Bartnicza o powierzchni 5831 Działka pod inwestycje-jedyna taka w okolicy 5831m2 dominanta 25m Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Śródmieście,Gdańsk

2 200 000 zł303 m² 7 260,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową. Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Promienista

Sobieszewko,Gdańsk

9 700 000 zł8 091 m² 1 198,86 zł/m²

 

 

 

Matemblewo,Gdańsk

898 000 zł841 m² 1 068 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna położona w prestiżowej dzielnicy Gdańska. Możliwość zakupu większej ilości działek pod Deweloperkę. Usytułowana jest na południowym stoku wzgórza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bartnicza

Chełm,Gdańsk

9 866 800 zł5 831 m² 1 692,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka pod inwestycje-jedyna taka w okolicy 5831m2 dominanta 25m Działki mieszkalno-usługowe o łącznej powierzchni 5831m2,pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

828 800 zł2 240 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano- przemysłowo-usługowa o powierzchni 2240 m2, położona w Kokoszkach przy głównej ulicy. Nieruchomość w jednej części płaska w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kartuska

Kokoszki,Gdańsk

3 000 000 zł5 066 m² 592,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod budowę budynku handlowo-usługowego lub stację benzynową lub inną inwestycję - Gdańsk Kokoszki ul. Kartuska. Działka inwestycyjna, usługowa, handlowa, przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

6 402 000 zł4 268 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na trasie do lotniska w Rębiechowie, ujęta w planie zagospodarowania Uchwałą Rady Miasta Gdańska z dnia 04.12.2003 NR XVI/483/2003 i Uchwałą nr IX/176/07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Promienista

Sobieszewko,Gdańsk

8 990 000 zł8 045 m² 1 117 zł/m²

 

 

 

Klukowo,Gdańsk

1 100 000 zł2 003 m² 549,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie: działka Inwestycyjna, w prężnie rozwijającym się osiedlu. Gdańsk - Klukowo. Osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łostowice,Gdańsk

620 000 zł6 356 m² 97,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w najlepiej rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem na nowym osiedlu Działka usługowa (u). Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Madalińskiego

Chełm,Gdańsk

990 000 zł1 168 m² 847,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Klukowska

Klukowo,Gdańsk

899 000 zł1 388 m² 647,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym z możliwością zabudowy jednorodzinnej o pow. 1388m2 znajduje się w Gdańsku - dzielnicy Klukowo, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

899 000 zł841 m² 1 068,97 zł/m²

 

 

 

Oliwa,Gdańsk

9 800 000 zł12 600 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna (12.600 m2) Przeznaczenie terenu: U34 tereny zabudowy usługowej z zielenią towarzyszącą Usługi sportu, usługi gastronomii i kultury oraz funkcja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ptasia

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

1 990 000 zł3 133 m² 635,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Do not.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Jasień

Jasień,Gdańsk

16 000 000 zł14 000 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk 7600m2 pum , , 150 apartamentów Zezwolenie na budowę osiedla w trzech etapach z pnb. zakłada budowę kameralnych budynków z windą, na terenach zieleni urządzonej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

910 000 zł841 m² 1 082,05 zł/m²

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

22 700 000 zł1 490 725 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikatowy w skali europejskiej majątek ziemski pośród kaszubskich jezior i lasów z możliwością kupienia części lub całości. Teren przepięknie ukształtowany krajobrazowo. Sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

593 000 zł3 173 m² 186,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w najlepiej rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Madalińskiego

Chełm,Gdańsk

5 150 000 zł11 886 m² 433,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Egiertowska

Kokoszki,Gdańsk

1 726 000 zł3 452 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek mieszkaniowo-usługowych W gdańsku! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki przy ulicy Egiertowskiej. Okolica zapewnia swoim mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

25 000 zł9 800 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka - dzierżawa - Lotnisko - Rębiechowo. Oferujemy do oddania w dzierżawę działkę gruntu położoną na terenie kompleksu Lotniska w Rębiechowie. Działka położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

5 840 000 zł9 782 m² 597,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lotnisko - działka inwestycyjna w strategicznym miejscu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum uzbrojona Działka przemysłowo - usługowa. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Matarnia

Matarnia,Gdańsk

485 000 zł809 m² 599,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka usługowo-przemysłowa przy lotnisku! Dobre sąsiedztwo biznesowe. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

7 300 000 zł12 000 m² 608,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Maćkowy, która w ostatnim czasie jest jedną z prężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Działka sprzedawana Z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Lipce

Lipce,Gdańsk

1 250 000 zł3 821 m² 327,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona na terenie objętym mpzp, położona na gdańskich Lipcach w niewielkiej odległości od Traktu Św. Wojciecha. W planie określony teren pod strefę produkcyjno - usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Słowackiego

Rębiechowo,Gdańsk

8 000 000 zł12 950 m² 617,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe Przedmiot sprzedaży: nieruchomość gruntowa niezabudowana Powierzchnia: 12950 m2 Cena: 8.000.000 zł Powierzchnia zabudowy - 30% Intensywność zabudowy 0,699 - PARKING-PROJEKT -> DO.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij