dowolna

Działki inwestycyjne Gdańsk - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 869 200 zł9 782 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka znajdująca się przy ulicy Słowackiego, 400 m od lotniska im. Lecha Wałęsy. Działka ma powierzchnię 9782 metrów kwadratowych i nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wodnika

Osowa,Gdańsk

1 200 000 zł1 300 m² 923 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę, o powierzchni ok. 1300 m.kw., która zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego może być zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Przetoczna

Gdańsk,pomorskie

5 000 000 zł16 500 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka przemysłowa w Gdańsku, ul. Przetoczna o łącznej powierzchni 16 481 m . Teren z dostępem do drogi asfaltowej. Działka ma pełne podłączenie do mediów: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Stężycka

Szadółki,Gdańsk

21 982 130 zł79 935 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja, teren pod budownictwo wielorodzinne, dwie sąsiadujące działki, atrakcyjnie położone, na lekkim, południowym wzniesieniu, na części działek istnieje nowy plan zagospodarowania /nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Narwicka

Letnica,Gdańsk

6 960 000 zł5 800 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa z pozwoleniem na budowę budynku biurowego 600m2 i magazynu 2700m2 .Założony dziennik budowy. Możliwość zmiany planów budowlanych .Możliwość wybudowania obiektu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

985 100 zł21 400 m² 46,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Przejazdowo, gmina Pruszcz Gdański. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Funkcja w planie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ptasia

Gdańsk,pomorskie

7 285 380 zł24 669 m² 295,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! super okazja W gdańsku, bardzo blisko centrum. Działka inwestycyjna 40% zniżki od początkowej ceny. Powierzchnia działki=24.669 m2 Łacznie m2 PUM=12.561 m2 PUM CENA netto 7.285.380 zl /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Budowlanych

Firoga,Gdańsk

25 000 zł10 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę atrakcyjną działkę pod inwestycję o powierzchni 10 000 m2 w Gdańsku ul.Budowlanych 68 z możliwością współfinansowania inwestycji. Cena 2,50zł / m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

5 500 000 zł9 629 m² 571,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o pow. ok. 1 ha w Gdańsku- łostowicach, najintensywniej rozwijającej się południowej dzielnicy Gdanska.Atrakcyjny teren przeznaczony zgodnie z mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Niepołomicka

Maćkowy,Gdańsk

11 000 100 zł44 400 m² 247,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gdańsk południe najbardziej rozwijająca się część miasta. Atrakcyjna oferta dla deweloperów działka (4.44 ha ) pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub domki. Lokalizacja: ul. Niepołomicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Niepołomicka

Maćkowy,Gdańsk

2 700 000 zł10 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gdańsk Łostowice - działka o powierzchni 1,01 ha. Obowiązuje plan zagospodarowania 0,5 ha pod budownictwo mieszkaniowe (minimum 6 mieszkań z klatki), parter pod usługi i handel. Drugie 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Świętokrzyska

Orunia Górna,Gdańsk

25 500 000 zł30 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Nowa cena! Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne o powierzchni 3,5ha, położone w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Walecznych

Brzeźno,Gdańsk

1 100 000 zł750 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- polecamy - nowa, niższa cena - centrum Brzeźna, b. atrakcyjna lokalizacja, ok. 200m do Zatoki, działka pod budowę apartamentowca lub pensjonatu, możliwość wybudowania budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Jabłoniowa

Szadółki,Gdańsk

12 208 200 zł40 694 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna, doskonałe położenie przy zjeździe z obwodnicy Trójmiasta 500 m, centrów handlowych 500m, osiedli mieszkalnych 1000m, 10 km od lotniska, bardzo dobrze skomunikowana-na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wąsowicza

Oliwa,Gdańsk

1 200 000 zł590 m² 2 033,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka centrum starej Oliwy, spokojne miejsce, blisko parku oliwskiego, możliwość zabudowy wielorodzinnej + usługi, 30% zabudowy, intensywność 0,6, wysokość do 12 m /2 kondygnacje naziemne +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

14 000 zł1 437 m² 9,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

idealna lokalizacja do prowadzenia wszelakiej działalności,w bezpośredniej okolicy znajdują się hale Targów Gdańskich,liczne centra handlowe i budowlane,hala widowiskowo-sportowa "olivia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 200 000 zł1 437 m² 835,07 zł/m²

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

6 882 750 zł19 665 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę niezabudowaną na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gdańsku - Klukowie vis a vis lotniska (możliwe ulgi podatkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kruczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 500 zł1 683 m² 2,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lwsm "morena" w Gdańsku ogłasza przetarg na dzierżawę terenu o pow. 1683 m2 pod budowę i prowadzenie myjni samochodowej. Istnieje możliwość odkupienia dokumentacji technicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

16 000 zł1 500 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Św. Wojciech

Św. Wojciech,Gdańsk

40 000 zł20 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia do 2 ha ogrodzony teren inwestycyjny zlokalizowany 9km od Dworca pkp Gdańsk Główny, przy Trakcie Św. Wojciecha/grunwaldzkiej, możliwość długoletniej dzierżawy (nieruchomość nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Spadochroniarzy

Klukowo,Gdańsk

38 241 600 zł47 802 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Bezpośrednia. Działka nr 320/2 obręb Klukowo, vis a vis bramy wjazdowej na projektowany nowy port lotniczy. Najlepsze miejsce do inwestycji Cargo lub innej związanej z transportem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Spadochroniarzy

Gdańsk,pomorskie

38 241 600 zł47 802 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt