Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Gdańsk Osiedle Karczemki Kiełpińskie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

46,13 zł/m²80 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia ulica Otomińska! Lokal gotowy do najmu pod warsztat, niewielski magazyn czy pracownię. Podana cena w ogłoszeniu jest ceną brutto. Nieruchomość: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę miejsce pod zadaszeniem na wielostanowiskowym parkingu (kryty parking) przy ul Lawendowe Wzgórze 12 Kaucja za pilot 250 zł, opłaty z góry za 3, 6 lub 12 miesięcy. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

73,24 zł/m²33,30 m² 2 439 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach: p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media) pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł589 m² 22 071,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w Gaudium. Wszystkie zdjęcia oferty (16) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Gaudium nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,26 m² 5 768,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekty biurowo-magazynowe zlokalizowane przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Nieruchomości położone są na 3 działkach.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²25,80 m² 2 221 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (25,8m2 ) bezpośrednio przy Al. Grunwaldzkiej w świetnie skomunikowanej części Wrzeszcza. Lokal bez wyposażenia, do samodzielnej aranżacji. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²40,18 m² 3 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł81 m² 17 271,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy mieszkanie idealne na lokal usługowy pod biuro, kancelarię, gabinety medyczne, lub podział na 2 osobne lokale. Mieszkanie: unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²27,21 m² 3 265 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr L6 handlowo-usługowy o powierzchni 27,21 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny, na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Gdańsk, Karczemki, Karczemki Kiełpińskie