dowolna

Lokale usługowe Gdańsk - Oferty najmu i sprzedaży lokali

300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 ogłoszeń

102,27 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas bez prowizji - - polecamy - doskonała lokalizacja - lokal widoczny z ulicy - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Jana Pawła II w centrum dużego osiedla Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal handlowo-usługowy na wynajem na osiedlu Futura Park, gdańsk Maćkowy, lokal z witrynami, na każdą działalność, do tej pory prowadzony był sklep z akcesoriami dla dzieci.,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38,68 m² 21 975,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - al. Hallera 140, gdańsk Na sprzedaż oferowany jest lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 38,68 m , położony w Gdańsk przy al.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł32 m² 5 313 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja Niskie koszty utrzymania Lokal wykończony Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

87,39 zł/m²80,10 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * Lokal znajduje się naprzeciwko centrum handlowego Galeria Madison - stały, duży ruch pieszy oraz doskonała widoczność lokalu. * zaledwie 1 minuta spacerem do dworca kolejowego oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł190 m² 9 889,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt komercyjny atrakcyjnie zlokalizowany w pobliżu centrum Wrzeszcza - u zbiegu ulic Kościuszki oraz Legionów. Dwa oddzielne wejścia (jedno z ulicy, drugie od podwórza). Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,10 m² 15 312,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy we wrzeszczu, bardzo dobrze widoczny Z ulicy. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dolnym Wrzeszczu przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Miejsce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 328 200 zł227,80 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł18 m² 6 388,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m Gdansk ul Przywidzka 9 Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o powierzchni 18 m polozony w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł77 m² 8 051,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal usługowy z witrynami i dużą ekspozycją, wymagający remontu. Lokal posiada: -prąd 3 fazowy - klimatyzację -bieżącą ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²120 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 120,00 m2 znajdujący się przy ul. Hynka 65 w Gdańsku w parterowym budynku usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

99,18 zł/m²34 m² 3 372 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem najmu jest lokal o powierzchni 34,40 m2 znajdujący się w parterowym budynku usługowo-handlowym, położonym przy ul. Żwirki i Wigury 4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 074 147 zł58 m² 18 629 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni tak duży apartament W grano hotel Gdańsk Sobieszewo | 57,66 m | 2 przestronne pokoje | 2 łazienki | 1. piętro | Wykończony pod klucz | Gwarantowany zwrot 8,33% rocznie | Model 50/50 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

48,42 zł/m²266 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - idealny na wiele działalności Powierzchnia: 266,4 m Lokalizacja:w sąsiedztwie znanych marek - Biedronka, rossmann, kik, apteka i inne Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

486 700 zł23 m² 21 525,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy apartament W grano hotel na wyspie sobieszewskiej Z widokiem na marinę 22,61 m | 1 pokój | Balkon | Widok na marinę | Gwarantowany czynsz 8,33% | Model condohotelowy 50/50 | Pobyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

104 zł/m²53 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Powierzchnia lokalu: 53 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. W lokalu znajdują się 2 sale, 2 łazienki, gabinet, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdańsk

59,64 zł/m²123 m² 7 361 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja miejska, urząd miasta, sąd, parking - na wyciągnięcie ręki. Poznajcie jedyne w swoim rodzaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

810 000 zł51 m² 15 820,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 51,2 m , zlokalizowany w inwestycji Trzy Żagle przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku na Przymorzu. Lokal jest zadbany, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

88 zł/m²51 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słabego

Złota Karczma,Gdańsk

6,67 zł/m²15 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Okazja! Wynajem lokal handlowo-uslugowy 15 m + ogródek 6 m | Gdańsk Matarnia (złota Karczma) Oferuję do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 15 m wraz z przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

87,32 zł/m²71 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 71 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Czerwony Dwór

Przymorze,Gdańsk

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny Lokal na Parterze w Świetnej Lokalizacji Opis Lokalu: - trzy pomieszczenia, przestronny hol, kuchnia i toaleta. - dodatkowo z holu zejście do piwnicy o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdańsk

79 zł/m²163 m² 12 883 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 163,08 m , zlokalizowany przy ul. Łąkowej 59 w Gdańsku. Lokal mieści się na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

1 250 000 zł64 m² 19 440,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 64m kw., położony w niezwykle ciekawym punkcie Śródmieścia Gdańska w CENTRUM HANDLOWYM MADISON. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

1 890 000 zł158 m² 11 992,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w Galerii Madison Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w znanej galerii handlowej Galeria Madison, usytuowany na 1. piętrze obiektu. Nieruchomość w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Warszawska

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

81,39 zł/m²134 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 134 m2, o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Wygodny dostęp do lokalu (również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Wrzeszcz,Gdańsk

700 000 zł66 m² 10 558,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowe, przestronny lokal mieszkany, o powierzchni 66 m2, w atrakcyjnej lokalizacji i cenie. To propozycja dla osób ceniących centralną lokalizację, wygodne niezależne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Przedmieście,Gdańsk

133,33 zł/m²15 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w centrum Starego Przedmieścia, po kapitalnym remoncie, mieszczącego się przy głównym skrzyżowaniu ulic Żabi Kruk i Toruńskiej. Do centrum Gdańskiej Starówki ok.500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

122,64 zł/m²53 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

73,17 zł/m²41 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Wrzeszcza o powierzchni 41,16 Składa się z sali sprzedaży 28m2, zaplecza z toaletą. Do lokalu przynależy piwnica z oknem (20m2) stanowiąca magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

31,39 zł/m²223 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn 223 m - Gdańsk, ul. Oliwska Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 223 m w budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Gdańsku, nowym Porcie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

88,25 zł/m²54 m² 4 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem z dużymi witrynami na Osiedlu Traffic. Najważniejsze atuty lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiejnowoczesny i elegancki design zapewniający wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kalinowa

Kokoszki,Gdańsk

75 zł/m²25 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy/użytkowy o powierzchni 25 m2 w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

950 000 zł136 m² 6 969,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o dużym potencjale komercyjnym, położony w dobrze widocznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem od ulicy. Kamienica położona na działce 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

67 zł/m²45 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

72,73 zł/m²44 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy 45 m - Gdańsk, ul. Kościuszki / Hallera Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w bardzo dobrze widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Aniołki,Gdańsk

3 675 210 zł162 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2