dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Matarnia

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gdańsk

Matarnia,Gdańsk

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słabego

Złota Karczma,Gdańsk

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze, kompletnie umeblowane i wyposażone, ogrzewanie miejskie. - aneks kuchenny z kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Złota Karczma,Gdańsk

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią znajdująca się na gdańskiej Matarni dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

375 000 zł30 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja Ulica majora Mieczysława Słabego to cicha, jednokierunkowa uliczka stanowiąca dojazd jedynie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radarowa

Klukowo,Gdańsk

1 799 000 zł193 m² 9 341,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szukasz nowego, gotowego do wprowadzenia domu, w którym dzieci mają swoją strefę, a Ty ciche miejsce do pracy? Ten dom spełni oba scenariusze. Jasna strefa dzienna z wyjściem na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lirowa

Matarnia,Gdańsk

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Przestronny dom szeregowy na kameralnym Osiedlu Muzycznym - tuż przy lesie, idealny dla rodziny Przedstawiamy Państwu niezwykle zadbany i przestronny dom szeregowy zlokalizowany w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadetów

Matarnia,Gdańsk

640 000 zł63 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji ? idealnie trafiłeś! atuty: - kameralne budownictwo, spokojna okolica, - świetny rozkład pomieszczeń i wykorzystanie przestrzeni, - duży, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

690 000 zł63 m² 10 969,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe wyjątkowe, przestronne mieszkanie z tarasem oraz ogrodem, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Matarni. Idealne dla rodziny lub osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji podmiejskiej, tuż przy obwodnicy, na dobrze zorganizowanym osiedlu, z pełną infrastrukturą miejską. Miejsce świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radiowa

Klukowo,Gdańsk

420 000 zł1 005 m² 417,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Gdańsk Klukowo, ul. Radiowa 29b Powierzchnia: 1005 m | Nr działki: 303/17 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1005 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Złota Karczma,Gdańsk

619 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Karczma. Powierzchnia lokalu to 64m2 plus piwnica 9m2. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni - 21m2, pokoju -12m2, pokoju - 9m2, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,33 m2 w nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2016 r. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lirowa

Matarnia,Gdańsk

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy położony w dzielnicy Matarni, na niewielkim i kameralnym Osiedlu Muzycznym przy ulicy Lirowej. Ta wyjątkowa lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

559 000 zł55 m² 10 108,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W sprzedaży przytulne, przestronne, ustawne dwupokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji, gdańsku - Matarni. Funkcjonalny układ z dwoma osobnymi dużymi pokojami i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - 3 przestronne pokoje + oddzielna kuchnia - Duży balkon typu loggia - Słoneczne, dobrze doświetlone wnętrza - Styl inspirowany hiszpańską hacjendą i klimatem śródziemnomorskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 55 m do generalnego remontu, położone na ostatnim piętrze niskiego, trzypiętrowego budynku w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

749 000 zł44 m² 16 999,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, które zachwyci wymagających! Oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni wykończoną i wyposażoną nieruchomość położoną na ostatnim, 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Matarnia,Gdańsk

1 028 000 zł87 m² 11 816,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Dom w kruszczykach 3 (g)_1034' z ceną: 538 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

1 790 zł27 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, zadbane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słabego 9 w Gdańsku. Nieruchomość: powierzchnia 26,87 m2. Piętro 1/4. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cytrowa

Złota Karczma,Gdańsk

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego dobrze skomunikowanego? atuty: - wysoki standard wykończenia - użytkowe poddasze - spokojna okolica, trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Budowlanych

Matarnia,Gdańsk

76 000 zł4 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni ok. 4 000 m2 zlokalizowany w rejonie Gdańsk Matarnia. Magazyn o wysokim standardzie posiada następującą specyfikację techniczną: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Budowlanych

Matarnia,Gdańsk

108 300 zł5 700 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni ok. 5700 m2 zlokalizowany w rejonie Gdańsk Matarnia. Magazyn o wysokim standardzie posiada następującą specyfikację techniczną: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w Gdańsku, ul. Złota Karczma - Matarnia Powierzchnia: 50,5 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Balkon: duży, z pięknym panoramicznym widokiem Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Telewizyjna

Klukowo,Gdańsk

670 000 zł993 m² 674,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w bardzo dynamicznie rozwijajacej się lokalizacji Klukowo Gdańsk przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 236/7 - powierzchnia 993 m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

4 200 zł109 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: - lokalizacja : przystanek autobusowy 5 min pieszo od prezentowanego mieszkania (5 linii autobusowych, którymi dojedziemy bezpośrednio do Gdańska Głównego, wrzeszcza, sopotu, czy Gdyni - 9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Matarnia,Gdańsk

1 799 000 zł220 m² 8 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elewów

Matarnia,Gdańsk

680 000 zł53 m² 12 758 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie I zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego ,mieszkanie 3pok Matarnia. Niedaleko lasu. Dobrze skomunikowane" świadectwo charakterystyki energetycznej budynku.(wymagana przy.