dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Matarnia

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,64 m² 6 777,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Osiedle Pod Brzozami to kameralna, ukończona inwestycja w prężnie rozwijającej się części Gdańska zaprojektowana z myślą o rodzinach, które cenią spokój, przestrzeń i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

1 038 000 zł113 m² 9 185,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł345,30 m² 9 701,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty luksusowy dom z basenem duża działka z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 170 000 zł112,64 m² 10 387,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nowa inwestycja W gdańsku, matarnia-rębiechowo bez prowizji! bez pcc! Na sprzedaż oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, dwupoziomowy w o powierzchni 112.64m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł297 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Gdańsk Matarnia Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 699 000 zł728 m² 6 454,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej i kameralnej części Klukowa przy cichej ulicy Internetowej. To nieruchomość klasy premium, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł905 m² 972,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w mieście Gdańsk w dzielnicy Matarnia, obręb 0003 Klukowo, ul. Zenitowa dz. nr. 453/54. Przedmiot ogłoszenia obejmuje: - działkę budowlaną (wymiary ok. 34m x 24m).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 394 205 zł52 m² 26 811,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

23% vat, możliwość odliczenia dlaczego ta inwestycja ma sens To nie jest przypadkowe miejsce. lokal znajduje się przy jednej z głównych osi komunikacyjnych Gdańska, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 659 885 zł82 m² 20 242,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

23%vat, możliwe do odliczenia Jeśli szukasz nieruchomości, która ma potencjał realnie zarabiać to jest dokładnie ten typ produktu. centrum rynku najmu w Gdańsku + elastyczny lokal = powtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²280 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal w nowoczesnym budynku w Gdańsku Matarni - 1km od obwodnicy Trójmiasta, 3,5km od lotniska. Lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta nieruchomość idealnie łączy te wszystkie potrzeby. Na wynajem nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60,50 m² 12 809,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł648 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rod Trzy Nurty przy ulicy Radarowej w Gdańsku Działka rekreacyjna o powierzchni 648 m . Na działce znajduje się drewniany podpiwniczony domek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł719 m² 485,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 719 m | Gdańsk Matarnia | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferowana jest działka o powierzchni 719 m , położona w strategicznej części Gdańska - dzielnicy Matarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta dla pary, singla lub studenta! atuty nieruchomości: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią - idealne dla jednej osoby lub pary, lokal całkowicie umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 003 m² 549,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Klukowo, gdańsk! Działka budowlana o powierzchni 2003m2, zlokalizowana przy ul. Telewizyjnej, klukowo, gdańsk. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł2 661 m² 935,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2661 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - centrum osiedla Klukowo, przy ul. Radarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 599 000 zł232 m² 11 202,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy promienie słońca wpadają przez duże okna do salonu, a dzień zaczynasz kawą na balkonie z widokiem na zielony ogród. Ten przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 130 m² 546,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! działka mieszkaniowo-usługowa | gdańsk - klukowo | 2 130 m | mpzp | doskonała lokalizacja Lokalizacja: gdańsk - Klukowo (rejon Matarni / Osowy) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł99,40 m² 9 959,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowa oferta, mieszka się jak w domu! Cisza, spokój. Tuż przy lesie, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Wydanie 2-4 miesiące po zapłacie całej ceny, transakcja wiązana!.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 192 m² 501,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł994 m² 662,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Klukowie Gdańsk, o pow. 994 m2. Oferujemy na sprzedaż działkę w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Klukowo Gdańsk. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 043 m² 699,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod usługi - Gdańsk Klukowo, ul. Radarowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położona w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 501 m² 999,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabudowa mieszkaniowa ekstensywna: domy wolnostojące jedno- lub dwumieszkaniowe na jednej działce. Warunki zabudowy 1) intensywność zabudowy: minimalna: nie ustala się, maksymalna 0,3 2) minimalny.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem klimatyzowany, lokal biurowy o powierzchni 35 m.kw zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Budowlanych. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 858 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 263/5 - powierzchnia 2.858 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,06 m² 17 453 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone w kameralnym budynku przy ul. Majora Mieczysława Słabego w Gdańsku Matarni. Oferta skierowana do osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

5 839 000 zł9 782 m² 596,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Industrial ground airport is behind the fence działka inwestycyjna przy lotnisku lokalizacja: unikalna okazja do nabycia fenomenalnego gruntu inwestycyjnego. Działka sąsiadująca z gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł44 m² 14 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie , o powierzchni 44m2 na Matarni przy ul. Słabego. Atuty - Wideodomofon, - monitorowane Osiedle, - wysokość to blisko 2.7m, - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Matarnia | blisko lasu Są mieszkania, które wymagają pracy i są takie, do których po prostu wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 858 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! duża działka mieszkaniowo-usługowa | gdańsk klukowo | 2858 m | mpzp Lokalizacja: gdańsk - Klukowo (rejon Matarni / Osowy) Powierzchnia: 2 858 m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

637 200 zł1 080 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1080 m2 położoną w Gdańsku Klukowie przy ulicy Internetowej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 033 m² 822,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej powierzchni 1033 m (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka inwestycyjna objęta mpzp o powierzchni 3,0301 ha teren zabudowy produkcyjno - usługowej teren.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka W gdańsku - dzielnica matarnia! duża powierzchnia - doskonała lokalizacja - idealna pod budowę domu! działka: na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł2 006 m² 628,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom w sercu ogrodu, a nie na pustyni. Unikatowa działka w Gdańsku-Klukowie! Szukasz miejsca z duszą, które nie wymaga dekady czekania na prywatność? Przedstawiamy ofertę dla kogoś,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł5 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt