dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 050 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Parku Reagana, uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

639 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży mieszkania w kameralnej kamienicy na osiedlu z 2014 roku Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowa oferta tylko W mio casa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Gdańska, idealne dla osób poszukujących równowagi między ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

652 100 zł43 m² 15 211,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 42,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

649 000 zł46 m² 14 017,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem - Gdańsk, ul. Myśliwska. Szukasz eleganckiego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Gdańsk

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem na długi termin. Apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Water Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny, motławy oraz Starego Miasta. Położenie lokalu gwarantuje ciszę. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

775 000 zł44 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej pow. użytkowej 44,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze z 7, w bloku z 2018 roku, z ogólnodostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

3 150 zł48 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia nieruchomość w Gdańsku na ul. Ciołkowskiego 7. Zaspa to jedna z najlepszych dzielnic Gdańska. To dzięki temu, że łączy świetną komunikację, bliskość centrum, biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zalety nieruchomości: -Centrum Wrzeszcza - 5 minut pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego. - dwa osobne pokoje - Balkon - Idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 199 000 zł49 m² 24 584,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w kameralnej inwestycji dewelopera Ekolan z 2023 roku, zlokalizowanej w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku miasta - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Orunia,Gdańsk

569 000 zł39 m² 14 589,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| 2 pokoje | nowe budownictwo | winda | balkon | orunia górna | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Orunia Górna Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Orunia,Gdańsk

335 000 zł39 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie z lat 60-ych (czyli to nie jest jeszcze wielka płyta). Budynek w dobrej części gdańskiej Oruni, zaplecze handlowo-usługowe, przychodnia, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 334 242 zł50 m² 26 706,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament Gdańsk Oliwa! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie Na sprzedaż 2- pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

447 000 zł36 m² 12 570,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe - Osiedle Pastelowe, gdańsk Łostowice Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,56 m , zlokalizowane na 4. piętrze w budynku nr 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

619 200 zł40 m² 15 600,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 39,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

388 000 zł38 m² 10 291,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealna inwestycja na wynajem! Nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Kokoszki,Gdańsk

500 000 zł37 m² 13 550,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk-Kokoszki | 36,9 m Na sprzedaż mieszkanie idealne dla singla, pary albo inwestora - zaskakująco przestronne 36,9 m przy ul. Storczykowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

658 700 zł43 m² 15 290,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 43,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczy apartament w postindustrialnym pięknym Młodym Mieście w Gdańsku. English version - down under the Polish text. Kamienica z 2024 roku, mieszkanie oddane do użytku 2025 - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

429 000 zł36 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie W stanie deweloperskim W gotowym budynku! turbo okazja! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - gdańsk, osiedle pastelowe * Lokalizacja: gdańsk, osiedle Pastelowe *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 454 zł49 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 48,54 m bez podatku pcc i prowizji! Lokalizacja: trójmiasto, blisko Parku, plaży i molo w Brzeźnie Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym Sypialnię Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

419 000 zł36 m² 11 613,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie W stanie deweloperskim W gotowym budynku! turbo okazja! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - gdańsk, osiedle pastelowe - > Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrzeszcz,Gdańsk

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Bolesława Prusa Witam, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 45 m położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 053 360 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne, duże mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji - Gdańsk Oliwa. W skład prezentowanej nieruchomości o powierzchni 50,16m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

748 000 zł33 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na piątym piętrze budynku z 2021 roku, w prestiżowym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

4 999 zł67 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie dla wymagającego najemcy w sercu Gdańska - centrum. Szukasz mieszkania, które łączy luksus, prestiżową lokalizację i najwyższy standard wykończenia? Oto wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Suchanino,Gdańsk

833 000 zł49 m² 16 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam państwu lokal który łączy bliskość do centrum z cichą okolicą. Bardzo wysoka jakość wykończenia budynku sprawia że miejsce jest świetne do zamieszkania oraz alokacji kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

499 000 zł36 m² 13 977,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Kameralna inwestycja | 499 000 zł brutto (23% vat) | Baltic Porto - Wyspa Sobieszewska Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łódzka

Łostowice,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku na ul. Łódzkiej 44 m 2 (nieopodal ronda Havla). 2 pokoje od zaraz Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku ,jest nowe ,wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

820 000 zł38 m² 21 866,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż: nowoczesny apartament w Albatross Towers, 17. piętro, z panoramicznym widokiem na Gdańsk! Na sprzedaż oferujemy stylowy apartament o powierzchni 37,5 m , który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Wrzeszcz,Gdańsk

360 000 zł37 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Nie przegap szansy na zakup mieszkania w świetnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie! atuty: atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Ujeścisko,Gdańsk

510 000 zł46 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z antresolą - Gdańsk Łostowice, ul. Szmaragdowa Powierzchnia: 46 m Cena: 510 000 zł + 30 000 zł za 2 miejsca postojowe naziemne za szlabanem (zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wstrzymana Pięknie zaaranżowane, w pełni umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu we Wrzeszczu, 200m od Garnizonu i od Galerii Bałtyckiej. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 149 000 zł47 m² 24 405,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Loft nad motławą - doskonała lokalizacja W centrum gdańska - prywatny ogród Loft I Obok głównych atrakcji Starego Miasta Gdańska | W pełni wykończone | Możliwość posiadania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

564 000 zł43 m² 13 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe ( 43 m2 ) na czwartym piętrze budynku bez windy w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji pozwalającej korzystać z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne słoneczne 2pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z 1976r. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 700 zł41 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Gdańsk Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze W pełni wyposażone | Dostępne od zaraz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

725 000 zł51 m² 14 207,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem. [mieszkanie] Mieszkanie o powierzchni 51,03 m2 znajdujące się na parterze składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

770 634 zł48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ariadny

Osowa,Gdańsk

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z mp o powierzchni 53 m 2 przy ul. Ariadny 2 w Gdańsku. *Nieruchomość* Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Nowy, piękny i elegancko wyposażony apartament na osiedlu Perspektywa, dla.