dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budapesztańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 100 zł39 m² 78,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The house nieruchomości przedstawia We do speak English Unikalna oferta najmu! Zapraszamy na spotkanie w nowocześnie urządzonym mieszkaniu, zlokalizowanym w spokojnej, rodzinnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

775 978 zł48 m² 16 329,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Prezentowana nieruchomość to 2 pok. apartament we Wrzeszczu. Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 210 000 zł48 m² 25 271,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie, prestiż, prywatna strefa spa & fitness. Mieszkanie: niepowtarzalny apartament z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Grunwaldzkiej. W okolicy znajdują się liczne sklepy: (żabka, biedronka, piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z odbiorem na koniec 2025r. Osiedle charakteryzuje wysoki standard wykończenia i realizacji części wspólnych, kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

539 000 zł39 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe W wysokim standardzie gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka Powierzchnia: 38,5 m Budynek: 2017 r., 1. piętro z windą Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Widoki,Gdańsk

570 000 zł46 m² 12 402,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje (39,75 m2) w świetnej lokalizacji w otoczeniu ciszy i spokoju. Mieszkanie składa się z słonecznego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Kiełpinek,Gdańsk

2 600 zł54 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody, gdańsk Kiełpinek Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej okolicy, doskonałej dla osób ceniących bliskość natury i aktywny wypoczynek. Znajduje się tuż przy Parku Reagana, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Orunia,Gdańsk

569 000 zł39 m² 14 589,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| 2 pokoje | nowe budownictwo | winda | balkon | orunia górna | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Orunia Górna Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Kowalach gmina Kolbudy lokalizacja : Kowale stanowi jedną z dynamicznie rozwijających się części Gdańska, trójmiasta doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene

Orunia Górna,Gdańsk

599 999 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 90-tych. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Orunia,Gdańsk

440 000 zł42 m² 10 571,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety Nieruchomości: -Mieszkanie gotowe do wprowadzenia -świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne jasne i ciepłe gotowe do wprowadzenia -budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

388 000 zł37 m² 10 430,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: -Świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne jasne i ciepłe -budynek w bardzo dobrym stanie technicznym Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Apartament 48 m2 znajduje się na 4 piętrze, dostęp nowoczesną windą. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 180 000 zł60 m² 19 712,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: przestronny, świetnie zaaranżowany, trójstronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i miasto. Mieszkanie sprawdzi się w codziennym życiu, jak i spełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

747 000 zł48 m² 15 497,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, blisko morza, a jednocześnie gotowym do natychmiastowego zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa, ul. Startowa 21 Lokalizacja: gdańsk - Zaspa, ul. Startowa 21 Powierzchnia:50 m Piętro: 2/10 Rok budowy: 1960 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurierów Armii Krajowej

Orunia Górna,Gdańsk

2 200 zł50 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +] Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

747 000 zł48 m² 15 497,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To tutaj! Ciepłe i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku przy ul. Meissnera - tylko 5 min rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz dwupokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - widok na Zatokę, - mieszkanie po remoncie - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

990 000 zł49 m² 20 353,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na 6. piętrze prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska, tuż obok Parku Oliwskiego - idealne miejsce do życia w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Homera

Osowa,Gdańsk

635 000 zł46 m² 13 804,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie w Gdańsku Osowej - gotowe do zamieszkania! Położone w spokojnej, zielonej okolicy Gdańska Osowej - idealne dla osób ceniących ciszę, wygodę i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jacka Malczewskiego 8 w Gdańsku, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na osiedlu Kartuska 26 z 2013 roku (z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł37 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

775 863 zł49 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 17-metrowy taras Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza! atuty: - funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie - dwustronne, przez co słońce jest w mieszkaniu przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł57 m² 10 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 57 m , znajdujące się na 4.piętrze budynku z cichobieżną windą w inwestycji uznanego dewelopera PB.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

969 000 zł39 m² 24 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w sercu Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów z widokiem na Motławę z balkonu. **atuty oferty** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

629 000 zł44 m² 14 246,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe M3 mieszkanie: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,15 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład wchodzą: salon z jadalnią 21,39 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Jasień,Gdańsk

729 000 zł53 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi. Wychodzisz prosto do własnego ogrodu 91 m zieleni tylko dla Ciebie. Słońce tańczy na egzotycznej podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

580 167 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m w Gdańsku, przymorze Małe. Na 7 piętrze wieżowca. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - nowe podłogi, okna, drzwi, glazura, grzejniki, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł39 m² 88,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Łąkowej 60f w Gdańsku (inwestycja Scala). Udogodnienia lokalizacji: -3 minuty spacerem do przystanku tramwajowego i autobusowego, -10 minut pieszo do Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

470 899 zł47 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 31 m2 na 1 piętrze w Gdańsk, przymorze Wielkie. Mieszkanie składa się z: sypialni z kanapą Salonu z aneksem kuchennym, z wyjściem na balkon Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Górki Zachodnie,Gdańsk

519 000 zł53 m² 9 719,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łowickiej 11g w Gdańsku, w urokliwej dzielnicy Górki Zachodnie, to doskonała propozycja dla osób poszukujących harmonii między spokojem natury a dostępem do.