dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 058 ogłoszeń

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Czy szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta nieruchomość łączy w sobie klimat przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie, zaledwie ok. 400 metrów od plaży i promenady. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł37,05 m² 13 468,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - możliwość aranżacji 3 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 300 zł37,90 m² 19 321,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe na Zaspie, w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Podział na strefę dzienną (salon z aneksem 20m ) prywatną sypialnię o powierzchni 9m2, dopełniony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł36 m² 16 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na chełmie Mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 zlokalizowane na 3 piętrze 4 - piętrowego bloku bez windy z 1984r. Przed blokiem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,71 m² 16 758,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 163 w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość morza, terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 839 zł32,65 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w blisko centrum Gdańska, doskonale skomunikowane, z pełną infrastrukturą w pobliżu ul. Antoniego Madalińskiego. Freedom Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji granaria W gdańsku Z widokiem na motławę I amber sky Widok na Motławę | Nowoczesny design | Prestiżowa lokalizacja | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44 m² 15 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Kontakt:   Zostały 2 ostatnie mieszkania na inwestycji! Druga opcja to większa kawalerka wykończona pod klucz z 80.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł47 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opis Inwestycji: idealne połączenie. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Szukasz mieszkania z duszą, w spokojnej okolicy, a jednocześnie kilka minut od centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,13 m² 11 467,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty funkcjonalny układ pomieszczeń jedyne mieszkanie na piętrze - pełna prywatność słoneczny balkon miejsce parkingowe dodatkowa przestrzeń - strych przynależny do mieszkania kameralny, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł60,60 m² 30 528,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atuty nieruchomości: kameralna inwestycja - tylko 5 mieszkań, gwarancja prywatności Mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 120 m Przemyślany układ i funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, nowocześnie wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń obecnie jest nieumeblowane, jednak w najbliższym czasie zostanie wyposażone w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 944 zł32 m² 15 310,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament inwestycyjny 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł34,37 m² 12 801,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł41,62 m² 13 334,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,60 m² 12 530,86 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze! akceptowany tylko zakup gotówkowy Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 100 zł41,23 m² 13 924,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 w inwestycji Havlove dewelopera Domesta. Osiedle Havlove znajduje się przy Al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,67 m² 13 498,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 2-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36,67m2 umieszczone na parterze i skierowane na południowy-zachód. Inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Oferta skierowana do osób pracujących. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł41 m² 14 024,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w doskonałe lokalizacji - Gdańsk, ul. Kołodzieja - Ujeścisko , blisko tramwaj - doskonała komunikacja. Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem W sercu gdańska Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34,60 m² 75,14 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Opis mieszkania Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł37,89 m² 24 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,89 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji nad Motławą, w prestiżowej części Śródmieścia Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 000 zł40,30 m² 18 883,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2036

Wyobraź sobie, że jest 2032 rok. Rano kawa w biegu - i już wiesz, że znowu możesz nie zdążyć Wraca moment decyzji. Twoje mieszkanie na obrzeżach. brr Dojazdy kosztują dziś pół raty.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie. Najem okazjonalny - minimalny okres najmu - 12 miesięcy. Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt agd dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Atuty: - świetna lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m na 2 piętrze przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy lokal o powierzchni 29 m2, wykończony w awangardowym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem sklejki. Gwarantujemy niepowtarzalny design! Lokal idealny.