dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 058 ogłoszeń

730 000 zł32 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Albatross Towers, gdańsk Przymorze Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,5 m , zlokalizowane przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł43 m² 13 488,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga możliwość zakupu W programie bez wkładu własnego Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,50 m² 11 011,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Uwaga: nieruchomość do nabycia tylko I wyłącznie za gotówkę. Przedmiotem sprzedaży jest udział w nieruchomości. Lokal nie posiada własnej kw. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł44,65 m² 25 419,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Piwnej, w samym sercu Starego Miasta. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od największych atrakcji gdańskiej Starówki - ul. Długiej i Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy nieruchomość na gdańskim Przymorzu z widokiem na morze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską. Widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej, dostępne od czerwca. Astra park to zespół ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w spokojnej części Gdańska przy ul. Hokejowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł66,40 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Szafarnia. Mieszkanie: przestronny apartament o powierzchni 66,4 m .

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,30 m² 14 043,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: nowoczesne osiedle cenionego dewelopera Moderna, zrealizowane w 2023 roku; 5 min. do Obwodnicy Trójmiasta; 15 min. do Centrum Gdańska; mieszkanie wykończone i umeblowane w gustownym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł40 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gdańska - idealne mieszkanie inwestycyjne! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,40 m² 11 279,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39,81 m² 25 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość inwestycyjna Gdańsk Wrzeszcz 39,81 m2 atuty: oferta inwestycyjna: kup i zarabiaj gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty nieruchomości: - idealna lokalizacja, - bliska odległość Parku Regana i plaży! - gotowe do wprowadzenia się, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł42,30 m² 22 411,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska: nieruchomość położona w miejscu, które nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,56 m² 13 859,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: gotowe do wprowadzenia / szybkie wydanie 2 pokoje - idealne pod inwestycję lub na start 300 m do przystanku autobusowego 5 min do Obwodnicy Trójmiasta 3 km do pętli tramwajowej Węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,69 m² 13 820,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam dwupokojowe mieszkanie, położone blisko centrum Gdańska, w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych oraz z łatwym dojazdem do uczelni. Mieszkanie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł47,53 m² 41 026,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W kameralnym, prestiżowym kompleksie Nadmorski Park znajduje się apartament, w którym od pierwszych chwil wyczuwalny jest wyjątkowy klimat nadmorskiej elegancji. Lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39,69 m² 16 351,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,16 m² 18 414 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2013 roku, składające się z: przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 275 zł49,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. (47 m2) położone na IV piętrze (winda) w budynku oddanym w 2024 r w dzielnicy Gdańsk- kowale. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,30 m² 11 156,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - oddzielna kuchnia - bezpieczne osiedle - idealne dla młodej rodziny - balkon mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł63 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się nowy rozdział. W samym sercu Wrzeszcza - dzielnicy, która tętni miejskim życiem, a jednocześnie daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji Gdańsk - Przymorze Wielkie na ul. Olsztyńskiej. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub inwestora. Atuty: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,68 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku o powierzchni 34,68 m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kotwiczników w nowo powstałej inwestycji Rezydencja Wintera.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,90 m² 10 742,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy ul. Rybaki Dolne - w samym sercu Gdańska! nieruchomość: dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 996 zł34,76 m² 15 592,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemian

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

650 000 zł35,41 m² 18 356,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,41 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w Gdańsku. Najważniejsze atuty: gotowe do wprowadzenia.