dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł57 m² 10 534,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdańska. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do wszystkich atrakcji Starego Miasta oraz idealną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

567 000 zł43 m² 13 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego tuż obok parku Reagana w dzielnicy Gdańsk Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł31 m² 109,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji doki Living, w Gdańsku Śródmieściu, przy ul.ks.J.Popieluszki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Letnica,Gdańsk

720 000 zł42 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się Letnicy! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Gdańska -dzielnicy Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

862 536 zł52 m² 16 632 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego apartamentu o powierzchni 51,86 m2 piętrze. 10 piętrowy Apartamentowiec położony jest blisko morza i atrakcji w Gdańsku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdańsk

2 950 zł41 m² 71,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament zlokalizowany w Gdańsku, śródmieście ul. Popiełuszki. Idealne miejsce do zamieszkania, bliskość do Centrum Miasta, doskonale skomunikowane pod względem komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 991 000 zł81 m² 24 546,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Orunia,Gdańsk

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji lub pierwszego mieszkania dla siebie? atuty: - bliskość do parku Oruńskiego, idealnego miejsca do rekreacji, - świetne doświetlenie mieszkania, - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Mieszkanie: mieszkanie 46 m2 położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji doki Living - Gdańsk Śródmieście przy ul.ks.J. Popiełuszki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

859 000 zł53 m² 16 207,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, przy ulicy Chłopskiej 40 w Gdańsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Nowy Port,Gdańsk

699 000 zł45 m² 16 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 1000 m od plaży Nowy Port, ul. Wolności Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,3 m , zlokalizowane w Nowym Porcie rewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Zaspa,Gdańsk

635 000 zł32 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Gen. J. Hallera w Gdańsku, na prestiżowym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hemara

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na osiedlu garnizon - komfort I design W prestiżowej lokalizacji Wyjątkowa lokalizacja | W pełni umeblowane | Przemyślany układ | Nowoczesna inwestycja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ulokowane na 4 piętrze w spokojnej okolicy, z klimatyzacją i miejscem w garażu podziemnym w cenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy Siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jasień,Gdańsk

578 817 zł31 m² 18 528,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 31,24 m2 na 6 piętrze. Oferta mieszkania idealna dla wszystkich którzy chcą wieść wygodne i spokojne życie, i w zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rent for up to two people. Without children and pets. Long term at least one year. Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura 40, w idealnej lokalizacji Gdańsk Śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

855 000 zł41 m² 20 955,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

539 000 zł41 m² 13 146,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie na sprzedaż! Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zawiszy Czarnego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

509 000 zł47 m² 10 904 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m2 na parterze w kamienicy. Ogrzewanie elektryczne, w tym roku budynek zostanie podłączony do sieci miejskiej (ogrzewanie oraz woda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 272 zł57 m² 12 592,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Morenie. Świetnie skomunikowane kameralne osiedle. Atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie zarówno prywatność, jak i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wałowy

Śródmieście,Gdańsk

689 000 zł50 m² 13 863,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej części Śródmieścia przy ulicy Plac Wałowy. W pobliżu znajdują się: - przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

509 000 zł41 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, jasne i nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5 m , usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Potęgowskiej, na osiedlu Zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł37 m² 25 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w inwestycji Nadmotławie to prawdziwa perełka, łącząca nowoczesność z wyjątkowym stylem życia. To nie tylko nieruchomość - to miejsce, w którym luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

610 000 zł50 m² 12 298,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw) z osobną kuchnią położone na 2 piętrze w budynku z 1984 roku, zlokalizowane w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

649 000 zł49 m² 13 199,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: - doskonała lokalizacja - Blisko komunikacji miejskiej - Nowoczesne osiedle, - infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki - Ekspozycja południowo-zachodnia nieruchomość: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 399 000 zł47 m² 29 893,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: pięknie wykończony apartament na 16'tym piętrze w kompleksie 17'sto piętrowych wieżowców inwestycji - horyzont! Powstały w latach 2004-2006 a ich atutem jest lokalizacja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

599 999 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Funkcjonalny układ pomieszczeń, optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

520 000 zł43 m² 12 178 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atuty: mieszkanie w pełni umeblowane Niezależne pokoje Możliwość zrobienia dwóch kawalerek obie ok. 20 m . Lokalizacja: orunia Górna Ul. Dywizji Wołyńskiej Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 413 812 zł108 m² 13 032,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: nowoczesna inwestycja w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18, dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku na Osiedlu Vivaldiego (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

599 999 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa, ul. Startowa 21 Lokalizacja: gdańsk - Zaspa, ul. Startowa 21 Powierzchnia:50 m Piętro: 2/10 Rok budowy: 1960 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

612 260 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie od południa z dużą sypialnią na piętrze. Wybudowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

541 569 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wybudowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igielnicka

Mariacka,Gdańsk

795 000 zł44 m² 18 055,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży prezentujemy mieszkanie w Centrum Gdańska przy ulicy Igielnickiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy na 3 piętrze | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w super lokalizacji. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacjia miejska. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypiania - oddzielna.