dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 052 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

985 000 zł46 m² 21 399,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie, która została oddana do użytku w czerwcu 2023 r. Lokalizacja jest bardzo komfortowa ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

747 180 zł47 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pok. o pow. 47.44 m2 w pobliżu plaży w Brzeźnie. Metraże poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karczemki,Gdańsk

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na czwartym piętrze budynku w dzielnicy Karczemki w Gdańsku. Budynek, zrealizowany przez dewelopera Budros w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Orunia,Gdańsk

543 298 zł42 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie z ogródkiem. Gotowe do odbioru. Zapytaj o rabat. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, a także w trosce o środowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Łostowice,Gdańsk

2 150 zł47 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Gdańska- łostowice, przy ulicy Topazowej. Cicha spokojna okolica z infrastrukturą usługowo- handlową, galeria handlowa w odległości 50m. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: garnizon lofty&apartamenty do nowy i ciągle rozwijający się kompleks apartamentowy w samym centrum trójmiejskiej metropolii. Miejsce unikatowe, gdzie harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

520 000 zł44 m² 11 690,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Główne atuty: - mieszkanie jasne (ekspozycja na trzy strony świata zachodnio-północno-wschodnia) - Duży balkon - Niskie opłaty - 20 minut samochodem na Stare Miasto - 5 minut samochodem do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

565 000 zł51 m² 11 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z radością przedstawiam Państwu to urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze szeregowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł33 m² 20 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po remoncie, powierzchnia 33 m2, 2 pokoje, położone Gdańsk -śródmieście, na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z cegły z 1956 r. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze, składa się z pokoju , pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest piwnica, strych oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 min pieszo do plaży - mieszkanie dwustronne - 50m do komunikacji miejskiej; - lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy; - możliwość zaaranżowania 3 pokoju mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 999 zł44 m² 13 745,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65m2 z ogródkiem na Osiedlu Foresta w dzielnicy Gdańsk Morena. Nieduża kameralna zabudowa, monitoring, plac zabaw, na tyłach ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępkarska

Stare Miasto,Gdańsk

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Stępkarska, apartamenty Chlebova Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz. Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

765 171 zł43 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu 2%. Zapytaj o szczegóły. Inwestycja jest zlokalizowana na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Jednocześnie dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie przy ulicy Kartuskiej Blisko Starego Miasta i Centrum Gdańska Lokalizacja: ul. Kartuska, dzielnica Siedlce, gdańsk Powierzchnia: 36 m Opis: mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

402 934 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2pok 38m2 ogródek 35m2 + mp + kl Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

402 685 zł38 m² 10 664,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję deweloperską na ulicy Borkowskiej, oferującą nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Stare Miasto,Gdańsk

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do zamieszkania od lipca! Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Stare Domki 5 w Gdańsku - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 44,17 m2, z ekspozycją zachodnią (bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

985 000 zł46 m² 21 329,60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

650 000 zł50 m² 12 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,34 m2 w Gdańsku w dzielnicy Jasień przy ulicy Eugeniusza Węgrzyna mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Lipce,Gdańsk

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 37 m2. Do wynajęcia 2 pokojowy nowo wybudowany Luksusowy Apartament z klimatyzacja mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

749 000 zł44 m² 16 957,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - 12 Piętro, - widok na morze, - idealne pod inwestycję oraz wynajem długo jak i krótko terminowy, - 2 oddzielne pokoje, - 2,9 km do plaży, - w promieniu 200 m pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

549 900 zł45 m² 12 220 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2 pok winda i dostęp do siłowni 24/7 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na 5 kondygnacji z windą na Gdańskich Karczemkach. Mieszkanie bardzo zadbane, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł56 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 55,70m2 w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Słowackiego 49. Ta przestronna nieruchomość składa się z dwóch pokoi o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

632 343 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie od wschodu z 2ma balkonami i możliwym wewnętrznym podziałem na dwie kawalerki. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowice. Tylko wynajem okazjonalny. Zalety mieszkania: słoneczny salon z aneksem kuchennym ekspozycja okien południowy wschód duży balkon pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja mieszkanie na sprzedaż! gdańsk-żabianka/oliwa Nieruchomość w świetnej lokalizacji - Gdańsk Żabianka w sąsiedztwie dzielnicy Oliwa i awfis. Około 3 min spacerem do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie po remocie w centrum Wrzeszcza z balkonem i piwnicą. Dostępne od zaraz. [mieszkanie] Mieszkanie o powierzchni 36m2 posiada bardzo komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

345 678 zł32 m² 10 792,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania na 1 piętrze w zadbanej kamienicy. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Instalacja elektryczna po wymianie. Lokalizacja: przystanek autobusowy pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

528 360 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

762 000 zł54 m² 13 981,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - wysokie sufity, - przestronna kuchnia, - piękny widok na lasy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, miejsce postojowe w garażu. Najem okazjonalny. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie jest niezwykle przestronne i komfortowe. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Rogalińskiej. Wspaniała lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

494 000 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!Tylko u nas! Idealna Inwestycja, wysoka stopa zwrotu! : na skróty : Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 38m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

433 840 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem od południa. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

574 770 zł41 m² 14 059,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

36.38 m2 balkon 4.5m2 wsch. Iiiq24 widok na wodę Pokój z aneksem 18.4m2 Sypialnia 9.86m2 Łazienka 4.2m2 Hol 3.92m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

499 000 zł35 m² 14 422 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz ustawnego mieszkania na spokojnym osiedlu? dobrze trafiłeś! atuty: - kompleks monitorowany i objęty ochroną - Dostępne od zaraz - Bardzo cicha i spokojna lokalizacja - Kameralne,.