dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 056 ogłoszeń

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: -nowe budownictwo -wydzielona sypialnia -wydzielona kuchnia -ogródek -miejsce parkingowe naziemne lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Morenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł34,54 m² 11 218,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł42,30 m² 23 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą: poziom I: (25 m2) - salon z kuchnią 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

662 700 zł42,91 m² 15 443,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz, bardzo blisko tramwaj. Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni **42,91 m **, położone na 4. piętrze** w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,80 m² 12 548,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m 2 położony przy ul. Beniowskiego w dzielnicy Przymorze Małe Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł44 m² 15 452,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Suchanino przy ul. Liszta. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł35,70 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania 2-3 pokojowe w nowo powstającej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej. W ofercie posiadam mieszkania od 30 m2 do 48 m2 każde z ogródkiem lub balkonem, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 960 zł34,40 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 275 zł49,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 jest położone na parterze, 1,5 km od plaży w Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu które wyróżnia się bliskością morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,48 m² 19 161,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament W promocyjnej cenie Wyspa Sobieszewska - rezerwat przyrody i jedna z najczystszych plaż w Polsce | Luksusowa inwestycja z basenem, placem zabaw i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł38 m² 11 263,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja - umowa przedwstępna. Pas nadmorski - 15 minut spacerem do plaży. Doskonale zlokalizowane oraz słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 38m2. Usytuowane na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 565 zł57,52 m² 20 646,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe apartamenty W gdańsku sobieszewie 0% prowizji od kupujących Jest takie miejsce w Gdańsku, gdzie kilometry piasku łączą się z wodą i bogactwem natury. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 520 zł40,80 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży - prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł43 m² 29 069,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Najważniejsze atuty nieruchomości: panoramiczne przeszklenia i widok, który robi wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Siedlce! Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Gdańska? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż mieszkanie 55 m w klimatycznej kamienicy 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | piwnica | ul. J. Kochanowskiego 59a.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł59 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Granaria. To oferta dla osób ceniących prestiż, komfort oraz unikatowy charakter miejsca, w którym codzienność zyskuje wakacyjny rytm. Niebanalna lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Przymorzu przy ul. Jagiellońskiej Nieruchomość idealna pod inwestycję: najem krótkoterminowy lub długoterminowy z racji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w inwestycji premium w samym centrum Gdańska. Atuty: dostęp do najlepszych restauracji, bliskość atrakcji turystycznych, m.in. Muzeum II wojny światowej, dostęp do strefy saun,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: - spokojna i kameralna okolica - mieszkanie dobrze doświetlone naturalnym światłem - funkcjonalny układ z możliwością własnej aranżacji - ustawne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,30 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego, w zasobach Spółdzielni sbm Wybrzeże, która prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł35 m² 18 057,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł43 m² 17 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38 m² 12 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w znakomitej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 889 zł41,43 m² 22 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2 - pokojowe mieszkanie położone na wysokim piętrze kameralnego, niskiego budynku w prestiżowej inwestycji, realizowanej przez renomowanego dewelopera, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46,50 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- u nas bez prowizji - polecamy - do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Zaspie, przy ulicy Jana Pawła II 3. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,80 m² 16 712,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, zaspa, ul. al. Jana Pawła II 4b. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: stylowe wykończenie - gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych - 10 minut do plaży; - 3 minuty do przystanku autobusowego i 6 minut do tramwajowego; - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł35,57 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

658 900 zł34,86 m² 18 901,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m2, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,56 m² 12 440,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty: - ok. 5 minut pieszo do Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny, - ok.100 m do przystanku SKM Politechnika oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

706 500 zł40,50 m² 17 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w stylu soft loft, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na gdańskim Jasieniu przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45 m² 12 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: - zaledwie ok. 1,5 km do plaży, - 10 minut do Parku Reagana, - 5 minut spacerem do Parku im. Jana Pawła II, - idealna lokalizacja pod inwestycję lub wynajem krótkoterminowy, - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 400 zł41,05 m² 16 940,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z widokiem na zieleń | 2 pokoje | Przestronne oraz ustawne Mieszkanie o powieszchni 41,05 m2 - idealne dla singla, pary lub pod wynajem. - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł58,30 m² 30 874,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32,80 m² 17 347,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem, piwnicą oraz komórką lokatorską. Mieszkanie o powierzchni 33 m znajduje się na czwartym piętrze w budynku bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij