dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 054 ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł35,08 m² 13 797,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hot oferta! dostępna tylko W naszym biurze! atuty: -Bliskość terenów zielonych -spokojna i cicha okolica -wysoki standard wykończenia budynku -funkcjonalny układ pomieszczeń -do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,01 m² 12 764,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,01 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50,53 m² 14 842,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Loft Z antresolą | tarasy | południowo-zachodnia ekspozycja | hala + piwnica Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o charakterze eklektycznego loftu, położone przy ul. Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł51 m² 11 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

51-metrowe mieszkanie na gdańskich Siedlcach ma coś czego dziś najbardziej brakuje w mieście cisza, światło i przestrzeń za oknem. Duży balkon wychodzący bezpośrednio na zielony las daje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz zewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m na Przymorzu Małym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,60 m² 11 980,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,55 m² 12 867,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Komfortowe mieszkanie W spokojnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł28 m² 21 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł27 m² 21 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Freedom przedstawia na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz najważniejszych atrakcji turystycznych. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie Z potencjałem | przymorze | blisko plaży I parku Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- idealnego zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł79 m² 16 202,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zabytkowy klimat, nowoczesny zysk - 79 m przy ul. Dekerta we Wrzeszczu. Szukasz nieruchomości, która nie tylko trzyma wartość, ale realnie zarabia? A może marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,81 m² 19 401,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - mieszkanie narożne, dobrze doświetlone - ostatnie piętro z windą, kameralne budownictwo - widok na zieleń - przystanek autobusowy przy budynku - słoneczna ekspozycja okien - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków - bardzo cicha okolica z szybkim dojazdem do centrum i całego Trójmiasta, - do Uniwersytetu Gdańskiego ok. 20 min pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,60 m² 16 049,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone przy ul. Żwirki i Wigury 3 na gdańskiej Zaspie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładny nowy apartament w bezpośrednim otoczeniu Motławy i Starego Miasta. Apartament jest umeblowany oraz w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty ( telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2 pokoje | osobna kuchnia | po remoncie budynku | zielona okolica | gdańsk strzyża | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i dobrze skomunikowane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem ul. Św. Barbary 12, gdańsk Osiedle Angielska Grobla Powierzchnia: 42 m + prywatny ogródek Miejsce parkingowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł37 m² 17 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 36,66 m z balkonem, klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską. Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoi Gdańsk Orunia Górna | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe mieszkanie, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku na Gdańskim Przymorzu. Lokal mieszkalny świeżo po remoncie, z nowymi meblami, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 485 zł50,81 m² 26 775,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 50,81 m , położony w prestiżowej inwestycji Wind Yacht Resort w Wiślince. To idealna propozycja zarówno do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje mieszkanie znajdujące się przy ul.Bolesława Krzywoustego w Gdańsku BUDYNEK I LOKALIZACJA: Nieruchomość jest położona w centrum jednej z najbardziej popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie blisko plaży I parku reagana- możliwość zakupu przez obcokrajowców. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych i najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,50 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu atrium W oliwi Doskonała lokalizacja | Centrum Oliwy | Bliskość komunikacji miejskiej | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,60 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w zacisznym zielonym miejscu w sercu Moreny, z łatwym dostępem do całego Trójmiasta. Zalety nieruchomości: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł35,19 m² 13 356,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 35,19m2 położone za 1-szym piętrze w 4 piętrowym budynku z windą, wybudowane w czerwcu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł39,10 m² 20 179,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,10m2 w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska przy ul. Przyokopowej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-apartamentowym Harmonia Oliwska. Osiedle stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 000 zł33 m² 12 757,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku śródmieście gotowy do odbioru apartament idealny na wynajem I do zamieszkania. tylko 10 minut spacerem od Starówki i 20 minut rowerem od plaży Stogi. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,50 m² 15 211,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk oliwa | blisko lasu I ug| inwestycja | do remontu | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy 2- pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Informacja: tylko najem okazjonalny! 2 pokoje W bardzo dobrej lokalizacji. Budynek: lokal mieści się na 3 piętrze w budynku z lat 70 tych, utrzymany w bardzo dobrym stanie, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

609 000 zł44 m² 13 840,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Zielony Południk dewelopera Euro Styl, przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,15 m² 13 266,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł41,59 m² 13 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.