dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

719 000 zł41 m² 17 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,35m2 znajdujące się na parterze, wykończony w bardo dobrym standardzie. Salon w pełni umeblowany z wyjściem na duży taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

697 000 zł58 m² 11 996,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska Piecki-Migowo, przy ul. Myśliwskiej. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk, ul. Sucha (nowa Letnica) Najważniejsze informacje: *powierzchnia mieszkania: 40 m *piętro: 14 / 17 *stan wykończenia: wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od grudnia! Na wynajem oferujemy nowy apartament w prestiżowej inwestycji Chlebova w Gdańskim Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na ul. Stępkarskiej 7, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł39 m² 11 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 40m2 w Gdańsku przy ul. Kazimierza Wielkiego na osiedlu z 2025r. dewelopera Develia. Mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

438 628 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z Charakterem | 46,5 m | Gdańsk Orunia Górna Kazimierza Wielkiego Wnętrze, które mówi za Ciebie design z charakterem Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 w spokojnej i komfortowej lokalizacji przy ul. Myśliwskie Wzgórze, budynek z roku 2011. Osiedle składa się z 6 budynków o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

549 000 zł31 m² 17 652,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 7 minut pieszo do parku Reagana, 15 minut pieszo do morza - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe - szybkie wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

830 000 zł46 m² 18 090,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 45,88 m składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, - sypialni z łóżkiem małżeńskim i dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji - Borkowo Powierzchnia: 43,11 m Lokalizacja: borkowo Odbiór: i kwartał 2026 Funkcjonalny układ i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, przestronne (45m2) mieszkanie przy ul. Angielska Grobla 5 (winda) obok mariny i Starego Miasta. Duży przestronny salon z przejściem na balkon. Sypialnia z dużą szafą. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

| 2 pokoje | top lokalizacja | inwestycja | piękny widok | gdańsk oliwa | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las - Oliwa, ul. Bobrowa Na sprzedaż komfortowe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku Przymorze na ul.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

635 000 zł40 m² 15 717,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Piastowskiej, na granicy Przymorza i Jelitkowa (osiedle Tysiąclecia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

770 000 zł50 m² 15 461,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż i bliskość natury. Mieszkanie z prywatnym ogrodem w nowoczesnej inwestycji city park to idealne połączenie miejskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

770 000 zł50 m² 15 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Gdańsk, ul. Jana Pawła II Inwestycja city park Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,8m , usytuowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

399 000 zł44 m² 9 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko 250m do plaży atuty: idealne pod wynajem Bliskość morza i plaży Komunikacja miejska Lokal bez witryny Mieszkanie częściowo do remontu. Nowa łazienka oraz instalacje elektryczne. Ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

717 000 zł40 m² 17 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą addom sprzedam bez pośredników - nowy standard mieszkanie "pod klucz" w najnowszym budynku osiedla Wolne Miasto | Cedrowa 35, gdańsk Nowe | 2 pokoje | Wykończone | 39,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

999 000 zł41 m² 24 089,70 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty: nowoczesny, 2-pokojowy apartament położony na 15. piętrze prestiżowej inwestycji Albatross Towers w sercu gdańskiego Przymorza dzielnicy, która idealnie łączy styl życia nadmorski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia! Mieszkanie 2-pokojowe. Idealnie zlokalizowane - w ścisłym Centrum Przymorza przy ulicy Kołobrzeskiej. Atuty nieruchomości: - konkurencyjna cena! - 20 minut spacerem do morza. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku, przy ul Lawendowe Wzgórze 38. Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z innymi częściami 3miasta (autobus, tramwaj, blisko pkm, trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

662 702 zł43 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena/ Jasień Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

800 000 zł47 m² 17 057,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej starówki - idealne na inwestycję lub do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

877 500 zł45 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w Gdańsku na osiedlu Perspektywa Najważniejsze atuty Metraż mieszkania: 45 m2 Dla kogo: inwestor, osoby aktywne, rodzina Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

888 000 zł47 m² 18 893,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania blisko morza? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone 2. pokoje, - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 390 000 zł46 m² 29 918,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są adresy, które nie potrzebują reklamy wystarczy sama lokalizacja i renoma inwestycji. Nadmorski Dwór w Gdańsku-Brzeźnie to jedno z tych miejsc: budynek kameralny, zanurzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament ok. 60m2. Ścisłe Centrum Gdańska (budynek atol). Wysoki Standard. Opcja garaż. Możliwa faktura dla firm. Do wynajęcia przestronny apartament o pow. około 60 m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł51 m² 11 814,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w lubianej dzielnicy Gdańska, ujeścisko-Łostowice. Miejsce doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami, jak i całym Trójmiastem. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament 50 m 2 w Centrum Garnizonu ul. Białoszewskiego 18 dla singli lub pary na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament Premium znajduje się na III piętrze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

655 000 zł50 m² 12 975,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Inpro Optima przy ul. Stężyckiej. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mniszki

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz na wynajem przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją? Świetnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe, - idealne dla studentów oraz dla rodziny, -.