dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 049 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

1 089 000 zł68 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 799 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostało urządzone w sposób spójny i funkcjonalny, z naciskiem na wygodę codziennego użytkowania oraz jakość zastosowanych materiałów. Z jednego z pokoi prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

818 411 zł36 m² 23 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Śląskiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Śląska Osiem. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku i stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Przymorze,Gdańsk

785 000 zł47 m² 16 702,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , wykończone w wysokim standardzie, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaki

Stogi,Gdańsk

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem parter, 37,2 m Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na parterze, o powierzchni 37,2 m , w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

565 000 zł45 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zamieszkaj w sercu Gdańska - inwestycja w historycznej kamienicy. Jeśli szukasz mieszkania z charakterem w doskonałej lokalizacji - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Sea Salt na gdańskiej Zaspie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

519 000 zł44 m² 11 830,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | panoramiczny widok na miasto | świetna komunikacja | gdańsk suchanino Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wiszące Ogrody to osiedle nieopodal węzła Karczemki na gdańskim odcinku trójmiejskiej obwodnicy oraz w pobliżu dużego centrum handlowego z marketem spożywczym oraz budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 600 zł34 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lutego! najem długoterminowy 12 miesięcy Zapraszamy osoby dorosłe pracujące/studiujące. Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Grudziądzkiej 12, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

569 000 zł41 m² 13 912 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 40.9 m2 przy ul. Głębokiej z pięknym widokiem na Żuławy. Aktualnie w skład mieszkania wchodzą: - salon (24,20 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

425 000 zł36 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe osiedle położone w zaciszu natury, a jednocześnie w stałym i wygodnym kontakcie z Centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł36 m² 24 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum Gdańska Lokalizacja: ul. Wałowa, gdańsk inwestycja Aura 40 Nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie., możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 613 000 zł70 m² 23 065,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

2 500 zł54 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54m , położone w dzielnicy Gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowy apartament z widokiem na Starą Motławę, zlokalizowany na osiedlu Nowa Lastadia, które zostało wybudowanym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera - Invest Komfort. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 45,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu awiator lokal: na wynajem, komfortowe dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aroniowa

Osowa,Gdańsk

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne! Tylko 11500 zł/m2! Bez prowizji i pcc! Odbiór już w II. kwartale 2026 roku! atuty: - funkcjonalny układ z niewielkim korytarzem, - bliskość terenów rekreacyjnych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy nieruchomość na gdańskim Przymorzu z widokiem na morze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską. Widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Żabiance - blisko morza, parku i skm! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - z doskonałym dojazdem do centrum, a jednocześnie blisko natury i plaży?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hausbrandta

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | ul. Haubrandta 34, gdańsk | Ogródek 40 m | Miejsce parkingowe w hali Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Chełm,Gdańsk

613 000 zł45 m² 13 502,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (45,40 m2) z balkonem (5,60m2) położone na 2-gim piętrze, w Gdańsku, w dzielnicy Chełm/ Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł54 m² 20 523 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania Gdańsk, wrzeszcz, osiedle Srebrniki - ul. Magellana Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Srebrniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł37 m² 21 583 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament nad Motławą - idealny na wynajem krótko i długoterminowy Lokalizacja: świetne położenie - tuż nad rzeką Motławą, kilka minut pieszo od gdańskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Żabiance. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Jasień,Gdańsk

759 000 zł51 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane w Gdańsku, przy ulicy Myśliwskiej, na pograniczu dzielnic jasień/piecki-Migowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym budynku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

1 187 000 zł57 m² 20 861,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Agencja westate z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego, trzypokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Oliwa Park przy ulicy Bolesława Krzywoustego w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

988 000 zł64 m² 15 559,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy na Starówce. Najważniejsze atuty nieruchomości: - 2 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożankowskiego

Letnica,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

858 586 zł48 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 11-metrową loggię Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielony Stok

Siedlce,Gdańsk

645 000 zł53 m² 12 146,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie zaprojektowane z myślą maksymalizacji wykorzystania przestrzeni, dzięki antresoli mamy dodatkową przestrzeń na pokój, garderobę lub biuro (dodatkowa powierzchnia około 18m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

1 019 000 zł49 m² 20 924 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 48,7 m2 na osiedlu Oliwa Park położonym w wyjątkowej lokalizacji łączącej niedaleką odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

475 000 zł36 m² 13 060,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

629 000 zł39 m² 16 005,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania 2-pokojowego z ogrodem w urokliwym zakątku Gdańska Wrzeszcza. Atuty/ udogodnienia Piękne i zadbane.