dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 052 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tartaczna

Śródmieście,Gdańsk

900 000 zł46 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz stylowego mieszkania w samym centrum Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,05 m , usytuowane kilka kroków od Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty świetna lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowanasłoneczne mieszkaniepiękny widokmieszkanie umeblowaneloggia Budynek apartamentowiec Zaspa Vita z 2021 roku 15 piętro z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

438 628 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

699 000 zł37 m² 18 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,01m2 znajdujące się na II piętrze, wykończony w wysokim standardzie. Salon w pełni umeblowany z wyjściem na duży balkon/taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

2 300 zł45 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-u pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Suchanino. Odległości: - do centrum 7 minut jazdy autem, - supermarket Aldi, biedronka, hebe, rossmann, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stogi,Gdańsk

524 999 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cena Do Rozmów! Przyjdź i złóż swoją propozycję! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze po generalnym remoncie z loggią przy ul. Szpaki na Gdańskich Stogach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku w spokojnej części Gdańska. Mieszkanie Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

| 2 pokoje | top lokalizacja | wyposażone | piękny widok | gdańsk oliwa | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las - Oliwa, ul. Bobrowa Na sprzedaż komfortowe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelitkowski Dwór

Zaspa,Gdańsk

745 000 zł35 m² 21 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , które zachwyci Cię swoją funkcjonalnością oraz komfortem. Lokal składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 2-pokojowy zlokalizowany w doskonałym miejscu - Szafarnia. Właściciel zabrał klapę od toalety do czyszczenia, za kilka dni będzie zamontowana powrotem! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orfeusza

Osowa,Gdańsk

699 000 zł55 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla rodzin z dziećmi. Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 001 zł40 m² 18 141,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Zjawiskowe mieszkanie na Morenie ul. Rakoczego - po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Wyjątkowy, dwupokojowy apartament przy, po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

679 000 zł52 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta biura The House Nieruchomości. Odkryj nowy wymiar komfortu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

529 000 zł39 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,1 m położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego

Świbno,Gdańsk

599 900 zł36 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotników

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

849 000 zł37 m² 22 884,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna W naszym biurze! Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyprów

Żabianka,Gdańsk

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Szyprów 2 w Gdańsku. Lokalizacja w dzielnicy Żabianka zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

599 000 zł56 m² 10 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko w mio casa Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem. Całość gotowa do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Niewątpliwym atutem jest widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku idealne miejsce na nowy start! Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Mam dla Ciebie propozycję komfortowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Stogi,Gdańsk

535 000 zł46 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 przy ul. Wrzosy, na pierwszym piętrze, w bloku trzy-piętrowym, bez windy. Atuty - Bliskość plaży (2 przystanki tramwajowe), - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

557 878 zł37 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Feel free to contact me in English Zamiast przeszukiwać dziesiątki ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

463 000 zł36 m² 12 712,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36.42 m , położone na parterze nowoczesnego i przyjaznego osiedla w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

476 000 zł35 m² 13 631,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34.92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego i przyjaznego osiedla w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować na wynajem przestronne mieszkanie 2 pokojowe z ogórdkiem i parkingiem. NA wynajem|os.Klimaty|Morena ul. Myśliwskie Wzgórze, piecki Migowo, gdańsk Osiedle Klimaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < przedmiotem oferty jest mieszkanie na wynajem długoterminowy w doskonałej lokalizacji Gdańska. Najem okazjonalny Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Opis mieszkania: układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

625 649 zł39 m² 16 175 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem blisko morza Gdańsk Letnica Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

4 750 zł55 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m - zaledwie 900 m od plaży. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór Osiedle wyróżnia się wyjątkową lokalizacją - w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaki

Stogi,Gdańsk

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 43 m | Gdańsk Stogi Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m z balkonem, położone na 4. piętrze budynku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament o pow. 60m2 w ścisłym centrum Gdańska przy ulicy Wilczej. Mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku w inwestycji atol. Idealna lokalizacja - 300m od przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

792 836 zł44 m² 18 180,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 43.61m Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 43.61 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

455 000 zł35 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 35,00 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskich Łostowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie z loggią przy Długich Ogrodach Gdańsk Na sprzedaż pięknie wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

659 000 zł50 m² 13 286,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy na prezentację nieruchomości przy ul. Dragana atuty: - bliskość transportu miejskiego - duży parking tylko dla mieszkańców - cicha i spokojna dzielnica Mieszkanie o powierzchni.