dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 522 ogłoszenia

1 249 050 zł75 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,87 m² 16 170,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe W kamienicy blisko śródmieścia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Zakopiańskiej w gdańskiej dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł49,53 m² 11 710,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 385 zł67,70 m² 14 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, jednoetapowa inwestycja w samym sercu Moreny w ramach której powstaną 154 mieszkania. Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 2% Dlaczego warto tu zamieszkać? To 12.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł65,11 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,30 m² 9 968,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena za mieszkanie w centrum Wrzeszcza - tętniącej życiem dzielnicy Gdańska z doskonałą dostępnością do komunikacji miejskiej( tramwaje, autobusy) zapewniającej doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł72,22 m² 11 755,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i kameralnej dzielnicy Gdańska? Atuty: - spokojna i zielona okolica - kameralny budynek - piwnica - garaż w budynku - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,25 m² 12 632,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Mieszkanie z ogródkiem, * cicha i spokojna okolica, * funkcjonalny układ 3 pokoi, * w okolicy pełna infrastruktura, * stan deweloperski - możliwość aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowany jest na sprzedaż trzypokojowy apartament znajdujący się w kameralnym budynku inwestycji w Gdańsku Brzeźnie, w miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku nad morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł86,20 m² 17 111,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie, które znajduje się w kamienicy niedaleko Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Idealne pod zakup inwestycyjny pod wynajem dla studentów czy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą - Gdańsk, al. Jana Pawła II 29 Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o funkcji multiapartamentu w inwestycji Deo Plaza. Atuty: centralna lokalizacja na Wyspie Spichrzów Widok na Motławę i Stare Miasto Dynamiczna i prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 600 zł66 m² 14 463,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Luksusowa inwestycja mieszkaniowa w sercu zielonego Matemblewa Nowoczesny, dziesięciokondygnacyjny apartamentowiec powstaje w jednej z najbardziej pożądanych części Matemblewa. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł64 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67,50 m² 17 762,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z loggią w prestiżowej inwestycji doki Living - Gdańsk Śródmieście Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,70 m² 23 168,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: ostatnia kondygnacja z widokiem na Muzeum II Wojny Światowej i kościół Sw Katarzyny, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m (po podłodze), położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł74,60 m² 18 096,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bliskość morza sąsiedztwo Parku Reagana dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł70 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! możliwy zakup przez obcjokrajowców (можливе придбання іноземцями) Mieszkanie jest idealną propozycją dla pary lub rodziny atuty: - 3 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

599 000 zł53,03 m² 11 295,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

564 300 zł48,64 m² 11 601,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 48,64 m2. Apartament znajduje się na 1/6 piętrze budynku. Szczegóły oferty: powierzchnia: 48,64 m Liczba pokoi: 3 Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł62,86 m² 28 794,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł71,63 m² 15 007,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65 m² 10 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atuty: - jasne mieszkanie z dużą ilością okien i dobrą ekspozycją - funkcjonalny układ: salon z aneksem + 2 sypialnie - balkon z widokiem na staw i zieleń ? - 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł61 m² 22 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność.