dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

4 120 500 zł86,85 m² 47 443,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - jeden z najlepszych adresów w Gdańsku, - genialny widok na pobrzeże nad Motławą - balkon Budynek : - Budynek wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. - deo Plaza to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 963 zł49,03 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne 49,03 m Oferta ze stawką 23% vat, co umożliwia pełne odliczenie podatku dla inwestora. Lokal obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon/taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 102 200 zł60,46 m² 18 230,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,59 m² 13 309,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle zen Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji. Nieruchomość zostanie wykończona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

734 000 zł42,20 m² 17 393,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atuty: blisko plaży Jelitkowo Gotowe do zamieszkania Świetna komunikacja skm Kameralna zielona okolica Sąsiedztwo Sopotu lokalizacja: ulica Szyprów położona jest w dzielnicy Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł64 m² 21 874,98 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Piecki-Migowo, przy ul. Piecewskiej, w nowoczesnej inwestycji Centrapark zrealizowanej przez dewelopera Hossa. To lokalizacja łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio przytulne, funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze kultowego falowca przy Alei Rzeczypospolitej 1, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk - 3-pokojowe mieszkanie w Oliwie z widokiem na las i panoramę miasta Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł64,12 m² 14 893,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Blisko parku i morza! Brak podatku pcc - oszczędzasz 2 % u notariusza Mieszkanie 3 pokojowe w stanie developerskim w nowej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł61,40 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł67,85 m² 13 544,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość o powierzchni 75 m | Gdańsk Południe | 2 niezależne mieszkania w jednym lokalu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 67,85m , zaprojektowana od.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł82 m² 13 109,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w Centrum Gdańska? Świetnie trafiłeś! atuty: - duży balkon - 8 m z widokiem na panoramę Starego Miasta (wyremontowany), - odnowiona elewacja i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w centrum Gdańska z klimatem starej kamienicy, wysokimi sufitami i unikalnymi rozwiązaniami architektonicznymi ta oferta przy ul. Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 557 000 zł58,12 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,17 m² 16 004,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

First Line Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja położona na Wyspie Sobieszewskiej w pierwszej lini od morza. Łączy ona w sobie atuty bliskości wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 500 zł47 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Mila Baltica przy ul. Chrobrego 96 w Gdańsku (wrzeszcz Dolny). Inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,58 m² 12 938,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: nowoczesne osiedle renomowanego dewelopera Eurostyl, zrealizowane w 2023 roku Zaledwie 5 minut do Obwodnicy Trójmiasta Około 15 minut do Centrum Gdańska Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,10 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej, w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - blisko lasu, - przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł64,82 m² 13 268 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 790 483 zł111,50 m² 25 026,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium - Bulvar Apartments Gdańsk, przymorze - lokal A7.14 OPIS OFERTY Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu premium zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł49,47 m² 18 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł88 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej | Gdańsk Chełm Opis oferty Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 500 zł79 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę! Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł54,23 m² 20 247,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najważniejsze atuty - funkcjonalne 3 pokoje na 54,23 m - 10. piętro południowa ekspozycja mieszkanie jasne i słoneczne - loggia 6,86 m - gotowe do zamieszkania - nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 869 zł62,40 m² 12 610,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie. Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, o powierzchni 62.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł66 m² 15 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 814 zł53,38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł79 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście przy ulicy Lastadia. Proponowane mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł54,96 m² 12 991,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokoje w Sercu Przymorza - Tam, gdzie Biznes spotyka się z Morzem [0% Prowizji] Lokalizacja: gdańsk, przymorze, ul. Kołobrzeska 39 Powierzchnia: 54,96 m2 | Parter | 3 Niezależne Pokoje Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79,80 m² 10 513,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate Gdańsk przedstawia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł63,20 m² 12 167,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na cenionym osiedlu Jezioro Jasień w Gdańsku - idealne dla rodzin, par oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

660 000 zł52 m² 12 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ambro, gotowe do wprowadzenia, piętro 4/4p + Balkon 5m2. Mieszkanie posiada miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem. Apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,25 m² 10 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych części.