dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum z 3 pokojami i możliwością aranżacjii 4-tego? atuty: - budynek w dobrym stanie technicznym, - w odległości 15 minut atrakcje Głównego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spichrzowa

Śródmieście,Gdańsk

1 701 000 zł81 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cudowny i Wyjątkowy Apartament w Niesamowicie położonym miejscu w sercu!gdańska!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goska

Jasień,Gdańsk

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: nieruchomość znajduje się na parterze 5 piętrowego bloku. Do budynku przynależy ogrodzony plac zabaw (po drugiej stronie bloku) oraz parking. Mieszkanie jest jednostronne, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

430 940 zł55 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

447 251 zł52 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

651 428 zł62 m² 10 558 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Orunia,Gdańsk

439 999 zł52 m² 8 461,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - idealny układ pod wynajem - spacerem do Parku Oruńskiego, który niedawno przeszedł rewitalizację! - piękny widok ze wszystkich okien - ekspozycja południowa - wnętrze do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w nowych apartamentowcu navio w Brzeźnie, u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór. Spacerem można stąd dojść do plaży oraz zlokalizowanych tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

625 000 zł62 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 do remontu, w doskonałej lokalizacji! Idealnie nadaje się dla rodziny lub do wynajmu, ze względu na świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

410 399 zł50 m² 8 201 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 256 zł54 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż dwustronne słoneczne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w samym sercu gdańskiego Przymorza, przy ul. Kołobrzeskiej. Okna sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

393 416 zł51 m² 7 728 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień. W najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe (żabka, stokrotka, kawiarnia i przedszkole). Dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

486 000 zł54 m² 9 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gdańsk łostowice pastelowa pow. 53,66 m2. Cena 486.000 zł Prezentujemy Państwu wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowicach. Osiedle może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

429 784 zł57 m² 7 507 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! Mieszkanie znajduje się na 3 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

413 597 zł53 m² 7 844 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

482 000 zł54 m² 8 850,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,46 m2, 3 pokoje położone na I piętrze, w dzielnicy Zakoniczyn. Pokój dzienny (18 m2) z wyjściem na duży balkon (8,80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł45 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie 45m2 w wieżowcu na IV piętrze ul. Koralowa Mieszkanie składa się : - salon z balkonem - osobna kuchnia z oknem - sypialnia - pokój / gabinet - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

3 400 zł72 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wynajmę bezpośrednio atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym budynku fregata w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrzeszcza, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy Apartament na piątym piętrze położony jest przy gdańskiej marinie nad Nową Motławą na terenie nowoczesnego osiedla przy ul. Szafarnia. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilarskich

Oliwa,Gdańsk

799 000 zł48 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35m2, przy ul. J. i M. Kilarskich, gdańsk Oliwa. W jego skład wchodzą: - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Gdańsk oliwa Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokoje mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1958 roku. Lokal do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

420 709 zł51 m² 8 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu dwustronne piękne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w samym sercu gdańskiego Przymorza, przy ul. Kołobrzeskiej. Topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

920 000 zł60 m² 15 231,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe w 17- piętrowym apartamentowcu z 2013 r., z miejscem w hali garażowej dodatkowo płatnym 50.000 zł. Na parterze znajduję się recepcja z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chełm

Chełm,Gdańsk

3 500 zł61 m² 57,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk chełm tylko U nas! Na wynajem oferujemy trzypokojowy lokal, który położony jest na jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, tj. na Chełmie. Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

656 000 zł58 m² 11 310,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2, przy ul. Grunwaldzkiej, gdańsk Oliwa. W skład mieszkanie wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka - wc - balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

669 000 zł61 m² 11 003,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,80 m2 położone na Gdańskim Chełmie, w budynku usytuowanym przy ul. Biegańskiego. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

443 568 zł55 m² 8 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

393 499 zł51 m² 7 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

422 287 zł54 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Długie Ogrody,Gdańsk

725 000 zł68 m² 10 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość w starej odremontowanej kamienicy w centrum starego miasta Gdańsk. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, spiżarki, łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

441 609 zł54 m² 8 124 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

666 000 zł50 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojwe, na które składa się: - pokój dzienny - syialnia - pokój dziecięcy/sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależy również pomieszczenie w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

640 000 zł63 m² 10 159 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Idealna Inwestycja, wysoka Stopa Zwrotu! Mam do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie na drugim piętrze. 3 niezależne pokoje, łazienka z po mieszczeniem gospodarczym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

2 400 zł66 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe. *Składa się z trzech niezależnych pokoi, balkonu,kuchni, łazienki i wc. *Zlokalizowane w spokojnej okolicy z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Orunia Górna,Gdańsk

670 000 zł66 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opis mieszkania: - metraż 65,5 m2 - 1 piętro w budynku 3-piętrowym - 2 sypialnie - przestronny salon z aneksem kuchennym - przedpokój z zabudową (komandor) wykonaną na wymiar - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

679 000 zł61 m² 11 212 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ,15 minut do centrum! Składa się z: -przestronnego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon(4 m 2) -2 niezależnych sypialni -łazienki z wanną.