dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciechanowska

Ujeścisko,Gdańsk

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz słonecznego mieszkania blisko lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, przestronne mieszkanie, - bliskość terenów zielonych, - dobrze skomunikowane. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Śródmieście,Gdańsk

999 999 zł69 m² 14 526,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na starówce w Gdańsku przy ulicy Lawendowej. Lokalizacja Zadbana kamienica, odnowiona klatka schodowa, elewacja od strony podwórka wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

859 000 zł77 m² 11 155,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w Gdańsku w dzielnicy Brzeźno, usytuowana na czwartym piętrze w cztero piętrowym bloku wybudowanym w 1970r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Witam, przedstawiam 3- pokojowe, mieszkanie o powierzchni 57,56 m2, przytulne, jasne, funkcjonalne na pierwszym piętrze w cichej okolicy. ( dzielnica Ujeścisko) Czteropiętrowy budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

667 000 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, w stanie do generalnego remontu. Mieszkanie znajduje się w odremontowanym bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

879 900 zł80 m² 10 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jest po kilku remontach. Wymienione drzwi , okna plastikowe, ściany wycekolowane wygładzone. Ogrzewanie własne gazowe. Koszty utrzymania mieszkania z ogrzewaniem 1000 zł miesięcznie. Piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matuszewskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

695 000 zł73 m² 9 468,66 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie przestronne 4 pokojowe, położone w dzielnicy Gdańsk Morena ulica Matuszewskiego boczna od Jaśkowej Doliny, w pobliżu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 034 458 zł73 m² 14 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Udogodnienia: wysokość mieszkania 2,64, na parterze sieciowy sklep osiedlowy, park Reagana w pobliżu, widok na Zatokę od V piętra, w okolicy inwestycji punkty handlowo usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 56.98 m2 składa się z: - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

619 000 zł53 m² 11 714,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budzisz się, zerkasz przez okno widzisz spokojną wodę, uśmiechniętych ludzi, którzy wyszli na spacer ze swoimi pupilami. Otwierasz okno, wita Cię spiew ptaków, które mają swoje domy na wyspach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

699 000 zł60 m² 11 648,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim osiedle Ujeścisko-Łostowice przy ul. Świętokrzyskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie (osiedle Nowa Lęborska), w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

1 100 000 zł71 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Ulica Jana Husa to ciąg klimatycznych kamienic w niedalekim sąsiedztwie kompleksu biurowego Olivia Business Centre. Mieszkańcy tej okolicy cieszą się doskonałą komunikacją z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - parkiet we wszystkich pokojach, płytki w pozostałych pomieszczeniach - loggia i balkon francuski - niskie koszty ogrzewania (mieszkanie środkowe) - widok na Zatokę Gdańską - życzliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jest zlokalizowane na spokojnym, dobrze skomunikowanym osiedlu Gdańska. Nieruchomość ma powierzchnię 61,5 m2 i składa się z: - salon z wyjściem na balkon (18,2 m2) - strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

508 500 zł54 m² 9 411,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne trzypokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się na pro-ekologicznym osiedlu składającym się z dwóch budynków w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

549 000 zł62 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie: przedstawiamy do sprzedaży duże, jasne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Różany Stok w Gdańsku (dzielnica Kokoszki). Nieruchomość ma powierzchnię 61,5 m2 (łącznie w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 010 000 zł63 m² 16 031,80 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - 15 minut piechotą do plaży, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

798 000 zł48 m² 16 504,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: 3 pokojowe 48m2 mieszkanie w inwestycji oro oddane w 2021 w grudniu obok Parku Oliwskiego i Gdańskiej awf. Świetnie skomunikowane, idealne pod inwestycje oraz dla aktywnych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

625 000 zł62 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: - mieszkanie narożne - nowoczesne, przestronne, jasne mieszkanie - wiele ścieżek spacerowych, rowerowych - 2 min do centrum handlowego oraz pasażu handlowo-usługowego - 3 min do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ok 5min. od gdańskiej starówki, 3min. Wyspy Spichrzów blisko Ołowianki 15minut tramwajem do samej plaży na Stogach Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Orunia Górna,Gdańsk

499 000 zł50 m² 9 940,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Cena podlega negocjacji. Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2 w Gdańsku Oruni - Górnej. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Przynależne miejsce postojowe. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Fotoplastykon, w południowej dzielnicy Gdańska Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koziorożca

Osowa,Gdańsk

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego, zadbanego I słonecznego mieszkania idealnego dla twojej rodziny? atuty: - mieszkanie słoneczne, od 3 stron świata, z częścią dzienną od strony południowo-zachodniej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - gotowiec inwestycyjny gwarantujący stopę zwrotu 8%, - świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska, - po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, - dostępne od zaraz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 089 000 zł66 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, pięknie wykończone przez architekta, jasne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej, malowniczej i cichej dzielnicy Gdańska. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrzeszcza przy ulicy Marynarki Polskiej. Dzielnicy słynącej z urokliwych kamienic i znajdującej się w centrum najlepszych trójmiejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jasień

Jasień,Gdańsk

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

569 000 zł84 m² 6 773,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sprzedam duże, słoneczne i ciekawie zaaranżowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji - niespełna 2 km od skm Śródmieście. Nieruchomość: nieruchomość skradnie serca osobom, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelewela

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Witam, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m usytuowane Gdańsk Wrzeszcz ul. Lelewela Mieszkanie przeszło generalny remont włącznie z wymianą instalacji (wodno-kanalizacyjnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

580 000 zł63 m² 9 148,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie (63,4 m2) w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,4 m2 w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 10 (chełm) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

3 300 zł73 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

509 000 zł53 m² 9 564,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty: - cicha, spokojna okolica - możliwość aranżacji mieszkania na 3 pokojowe - ekspozycja południowa - przestronna piwnica - ogólnodostępne miejsca parkingowe - centralne ogrzewanie mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 250 000 zł59 m² 21 186,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Chcesz czerpać korzyści z najmu? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Lokalizacja: gdańsk Przymorze. Osiedle ciche i spokojne a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

495 000 zł45 m² 10 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Gdańsk-Łostowice, ul. Hokejowa, 45 m2 I 3 pokoje, duży balkon I Miejsce parkingowe i komórka lokatorska | 1 piętro Atuty: wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 000 zł48 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 wraz z garażem, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy ulicy Konrada Guderskiego w Gdańsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

3 000 zł90 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia bardzo ciekawe mieszkanie dwupoziomowe na Jasieniu w Gdańsku. Nowe budownictwo. Mieszkanie 3-pokojowe (pow. 90 m2) składa się z: poziom I (55,40 m2) salon z aneksem.