dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 514 ogłoszeń

1 200 000 zł62,54 m² 19 187,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i cicha okolica blisko morza ogródek po.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł68,29 m² 13 457,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Atuty: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,70 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Letnicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Morena | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

889 339 zł61 m² 14 579,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Piecki-Migowo. Świetna lokalizacja: w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły, przychodnie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65,55 m² 16 475,97 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m2 znajdujące się na V piętrze w nowej inwestycji Nowa Letnica z widokiem na wewnętrzne patio. Idealne miejsce na inwestycje Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł59,30 m² 12 984,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,30 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 300 zł59,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze zapewnia lepsze doświetlenie i widok. - przestronny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze w kultowym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł65,76 m² 19 464,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska. Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,70 m² 13 221,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad Bałtyk Największym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł70,66 m² 75,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament położony w Śródmieściu w prestiżowej inwestycji doki Eurostylu. Oferujemy na wynajem urządzony apartament o powierzchni 70 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł71 m² 13 380,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To.