dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Gdańsk - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

1 229 000 zł134,10 m² 9 164,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym 134m2 4/5cio-pokojowym mieszkaniu - jest to metraż powierzchni całkowitej po podłodze. Mieszkanie posiada dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Dwupoziomowe mieszkanie na Strzyży - 5 pokoi, wiele możliwości aranżacji! Szukasz przestronnego mieszkania z duszą, które daje szerokie możliwości aranżacyjne? To wyjątkowe M5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Posiadamy w ofercie wszystkie dostępne apartamenty w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Oliwa. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem 350m2 W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras o pow. 350m2 | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk | Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 96,24 m z prywatnym ogrodem 26 m , położone przy ul. Pałacowej w Kowalach. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz spokojna, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości - dwupoziomowe, - możliwość zrobienia balkonu, - przynależne miejsce postojowe, - fantastyczna lokalizacja, - blisko komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, skm, pkm,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,25 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Osoba do kontaktu: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament 122,50m2 na ostatnim piętrze z 120,50m2 zielonym tarasem w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy! 5 pokoi | 63,9 m | Balkon | Dwie piwnice | Miejsce postojowe Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł84,50 m² 12 887,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Dwa mieszkania inwestycyjne w Siedlcach. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Siedlce, w najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bezpieczne transakcje wspieramy polisą oc.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 631 644 zł129,84 m² 20 268,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 129,84 m , położonego na 9. piętrze nowoczesnego apartamentowca w Gdańsku Wrzeszczu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 033 270 zł109,68 m² 18 538,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

To propozycja z segmentu premium, zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy Piecki Migowo - miejscu wybieranym przez osoby ceniące spokój, zieleń oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 5-pokojowy z dwoma balkonami | 128 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 128,23 m , położony na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł120 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Atuty: - dwa niezależne apartamenty (z możliwością przywrócenie do jednego komfortowego) - Prestiżowa lokalizacja - Budynek o wysokim standardzie wykończenia - Doskonałe do zamieszkania oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł84,41 m² 17 651,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w klimatycznej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71,11 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o łącznej powierzchni 71,11m2 położone na Morenie, ul. Warneńska. Mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze, przygotowane pod najem, składające się z 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80,80 m² 13 106,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,80 m2 (podzielone na dwa mieszkania 54 m2 i 27 m2 z oddzielnymi wejściami). Obecnie wynajmowane. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł128,10 m² 9 734,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna w Gdańsku Nowy Port Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu rewitalizowanej dzielnicy Nowy Port. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł93,74 m² 35 203,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament przy nowoczesnej Marine jachtowej Atuty: własna marina i miejsca cumownicze park krajobrazowy oraz rezerwat przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha w okolicy możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł123 m² 28 447,15 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Atuty prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku panoramiczny widok na morze i Gdańsk przestronny taras 36 m (częściowo zadaszony) wysoki standard wykończenia, apartament gotowy do zamieszkania 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 872 zł106,48 m² 18 424,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 316 zł112,76 m² 20 045,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa balkony o powierzchni 9,29 i 12,98 metrów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Doskonale skomunikowana z centrum, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł157,50 m² 10 469,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

0% prowizji! Przestronny apartament 157,5 m z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m , położony w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł112,55 m² 43 447,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Atuty: * dwupoziomowy taras 110 m2; * słoneczna ekspozycja; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * do własnej aranżacji; * szybki.

Szczegóły ogłoszenia

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 266 777 zł128,23 m² 25 475,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle Z certyfikatem breeam Atrium | Gdańsk Oliwa | Stan deweloperski | Dwa balkony | 4 sypialnie | Ekspozycja wschodnio-północna ***** opis inwestycji: lokalizacja samego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł117,56 m² 33 599,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse w Gdańsku o powierzchni 117m2 świeżo wykończony w wysokim standardzie! Apartament zlokalizowany na terenie tzw. Młodego Miasta, przy ul. Popiełuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Gotowiec inwestycyjny w sercu Gdańska? tak, poproszę! Gdańsk Aniołki | tylko 2,5 km od Neptuna 3 niezależne apartamenty w jednym mieszkaniu - 94 m czystego potencjału! Co dostajesz? 3.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł150 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej 150 m2 usytuowany bezpośrednio nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Przeróbka. To miejsce jest przeznaczone dla osób ceniących sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł263,47 m² 29 984,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij