dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 380 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 060 875 zł47 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca - Wyspa Spichrzów - wyspa w Gdańsku na rzece Motławie, położona w dzielnicy Śródmieście. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

749 000 zł54 m² 13 743,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - wysokie sufity, - przestronna kuchnia, - piękny widok na lasy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, * 3 minuty pieszo do Europejskiego Centrum Solidarności, * 5 minut pieszo do Starego Miasta, * świetna lokalizacja, * balkon, * nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

386 845 zł30 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

25.28 m2 balkon 4.5m2 NE IVQ24 Pokój z aneksem 21.03m2 Łazienka 3.36m2 Hol 1.46m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja NE. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz zarządzania najmem. Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

489 294 zł38 m² 12 708,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

34 m2 balkon 4.5m2 płn.zach. Ivq24 widok na wodę Pokój z aneksem 16.67m2 Sypialnia 9.98m2 Łazienka 4.05m2 Hol 3.3m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja północny-zachód. Możliwość wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, bardzo blisko morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - duży taras od strony południowej, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, * 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna, * 20 minut do Lotniska, * doskonały dojazd do gumed i Politechniki Gdańskiej, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 549 000 zł80 m² 19 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

588 354 zł37 m² 15 953,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość odliczenia 23 % vat, zapytaj o szczegóły. Tylko teraz oszczędzasz 87 000,- tysięcy, w cenie mieszkania system Smart Home Premium. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 299 000 zł74 m² 17 554,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz świetnie wykończonego mieszkania Z 80 metrowym ogrodem? atuty: - spacer nad morze zajmuje 30 minut, - mieszkanie świetnie wykończone, z użyciem najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

929 000 zł53 m² 17 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Główne Miasto,Gdańsk

1 300 000 zł54 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótkoterminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

975 287 zł44 m² 22 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, ten apartament jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonały jako lokata kapitału, pod wynajem długo i krótkoterminowy. Trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 września najem długoterminowy 12 miesięcy Zapraszamy osoby dorosłe pracujące/studiujące. Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Grudziądzkiej 4, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

2 195 000 zł118 m² 18 680,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę miasta. Duże przeszklenia, pomimo niskiej zabudowy, zapewniają niezakłócony widok z przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Przeróbka,Gdańsk

359 980 zł29 m² 12 357,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! Możliwość odliczenia 23% vat Prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat! Cena netto bez rabatu: 427618,70zł Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

2 910 000 zł76 m² 38 543,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: pas nadmorski, 1 minutę spacerem od plaży - wejście nr 61, widok na Park Reagana. Lokalizacja: prestiżowe, monitorowane osiedle Neptun Park przy ul. Wypoczynkowej w Gdańsku Jelitkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Brzeźno,Gdańsk

3 100 000 zł89 m² 34 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atuty: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji, zaledwie 100m od morza, duży, całoroczny ogród zimowy, dwa miejsca postojowe w hali, wysoki standard wykończenia. Lokalizacja: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 290 000 zł60 m² 21 385,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: kameralna zabudowa osiedla, przy ścianie lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie przy tym bardzo jasne i funkcjonalne urządzone wysokiej jakości materiałami. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 170 000 zł65 m² 17 922,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: mieszkanie z widokiem na Motławę, tuż przy Wyspie Spichrzów, w spacerowej odległości od Starówki Gdańska. Lokalizacja: ulica Toruńska znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 200 000 zł47 m² 47 109,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: to najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla wymagających. Deo Plaza to miejsce oferujące drogocenne apartamenty w najbardziej pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 490 000 zł75 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Atuty: mieszkanie kilka minut spacerem od Starówki. Idealna inwestycja. Dwupak. Mieszkanie przystosowane do najmu krótkoterminowego. Lokalizacja Ulica Toruńska znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: mieszkanie z widokiem na Motławą, z dwoma balkonami, tuż przy Wyspie Spichrzów, w spacerowej odległości od Starówki Gdańska. Lokalizacja: ulica Toruńska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

995 000 zł54 m² 18 484,10 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Gdańska | Widok na Martwą Wisłę, ecs oraz stoczniowe żurawie | Świetna propozycja do zamieszkania i na wynajem Atuty: przestronne pomieszczenia i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 995 000 zł58 m² 34 396,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: to najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska dla wymagających osób. Apartament, który idealnie wpisuje się w najem krótkoterminowy oraz jako second home. Lokalizacja: najpiękniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

825 000 zł45 m² 18 506,10 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie z ogrodem w Gdańskim Śródmieściu w inwestycji Bastion Wałowa! Zaledwie 10 minut spacerem od serca Starego Miasta oraz 5 minut od historycznej Stoczni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka do zamieszkania lub wynajmu, w doskonałej lokalizacji, przy ul. Magellana! W otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 640 000 zł93 m² 17 672,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Atuty: - w pełni wykończone, umeblowane - piękny widok na Motławę - blisko samego serca zabytkowego Gdańska - doskonała inwestycja pod najem krótkoterminowy - dwa miejsca w hali garażowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

1 324 080 zł74 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronne funkcjonalne mieszkanie na 17 piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 147 000 zł68 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta W mio casa! Zapraszam na prezentację nowoczesnej i luksusowej nieruchomości wybudowanej w 2023 roku przez cenionego dewelopera Robyg w Gdańskiej dzielnicy Letnica na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Stare Miasto,Gdańsk

2 300 000 zł118 m² 19 568 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zachwycający, wykończony w najwyższym standardzie apartament w Rezydencji Wintera - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska. Położony nad samą Motławą, zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 950 000 zł83 m² 23 494 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksusowy 2 pokojowy apartament w świetnej lokalizacji na Przymorzu! atuty: - widok na Park Reagana - 15 min spacerem do mola w Brzeźnie i plaży - mieszkanie zadbane, przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

3 300 zł65 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonia Praca

Aniołki,Gdańsk

624 579 zł34 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 866 500 zł85 m² 21 958,80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa Letnica - 15 piętro - apartament z widokiem na Zatokę Gdańską! Nowoczesna, wielkomiejska zabudowa w otoczeniu terenów zielonych. Bliskość plaży, parków oraz liczne drogi rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł34 m² 103 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sienna Grobla, z widokiem na wodę. w pełni wyposażone, z klimatyzacją i roletami. w budynku ochrona i recepcja 24h. jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 490 000 zł137 m² 25 474,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Atuty: ponad 36m2 taras z fenomenalnym widokiem. Tylko jedno mieszkanie na tym piętrze w tej klatce - korytarz klatki ze względu na ograniczoną dostępność stanowi praktycznie gustowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

719 397 zł54 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Check what you can afford with Expander - consult your creditworthiness for free. Call now and make an appointment. A spacious, functional apartment with an area of 54.09 m2 and a terrace of 4.57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

554 484 zł41 m² 13 429 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

36.79 m2 balkon 4.5m2 wsch. Ivq24 widok na wodę Pokój z aneksem 18.66m2 Sypialnia 9.86m2 Łazienka 4.35m2 Hol 3.92m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Huenefelda

Zakoniczyn,Gdańsk

1 099 000 zł106 m² 10 417,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

2-poziomowy apartament na pierwszym i drugim (zarazem ostatnim) piętrze z tarasem na dachu położony jest na cichym osiedlu Wieżycka, 6 minut samochodem od obwodnicy Trójmiasta i 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Riverview dla osób ceniących sobie wysoki standard wykończeń oraz śródmiejskie położenie. Atuty: eleganckie wnętrza, część dzienna z balkonem,.