dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 375 ogłoszeń

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w Albatros Towers - Gdańsk al. Rzeczypospolitej. Apartament z pięknym widokiem na zatokę posiada dwa balkony. Budynek z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,11 m² 19 565,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowy 2-pokojowy apartament 51,11 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

2 621 430 zł119,70 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny Apartament w Sercu Gdańska przy Przystani Szafarnia - Idealna Inwestycja i Komfortowe Mieszkanie Atuty: lokalizacja w Śródmieściu Gdańska Bliskość Przystani Szafarnia Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 242 zł65,60 m² 26 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 514 516 zł83,82 m² 29 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z panoramicznym widokiem na motławę I muzeum II wojny światowej - brabank, gdańsk Panorama rzeki | Bezpośrednie sąsiedztwo Muzeum II Wojny Światowej | Taras widokowy | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł27 m² 24 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stylowy Apartament Inwestycyjny - Nadmotławie, gdańsk. O nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, wykończony z dbałością o detale apartament o powierzchni 26,66.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł71,16 m² 29 496,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Brabank, w samym sercu Gdańska. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł37 m² 39 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nieruchomości, która robi efekt wow od pierwszego spojrzenia? Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje Ci codziennie poczucie wakacji i wyjątkowości? Marzysz o własnym tarasie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł77,95 m² 27 581,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny unikat nad Motławą: 2 Apartamenty, 1 kw, widok na rzekę Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia po zakupie? Oto oferta, która łączy prestiżową lokalizację, 90%.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,31 m² 18 245,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie wykończone - Gdańska letnica! mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł26,38 m² 22 630,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 26,38 m , położona w atrakcyjnej części Gdańska Przymorze, przy ul. Szczecińskiej, w nowoczesnej inwestycji Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,85 m² 21 075,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gaudium Nieruchomości prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji porto - mieszkanie w trakcie wykończenia. Zostanie oddane w pełni gotowe do zamieszkania zgodnie z projektem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł35,32 m² 37 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowy, nigdy niezamieszkany apartament zaprojektowany przez gdańskiego projektanta. - drewniana podłoga, hiszpańskie płytki, forniry na zamówienie oraz designerskie oświetlenie. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł114 m² 17 096,49 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

**** Nadmorski apartament na najwyższym -17 piętrze!**** *15 minut spacerem do plaży! *widokowy apartament *fitness z sauną oraz recepcją w budynku * 5-pokojowe mieszkanie - bardzo rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesne osiedle | idealne pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł78,64 m² 21 490,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 3-pokojowy | doki Gdańsk | 3 piętro | Wysoki standard | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament w inwestycji doki w Gdańsku, zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Zatokę i Garnizon | 55 m2 | Wrzeszcz Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękna, nowoczesna inwestycja położona nad brzegiem Motławy w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie to nowe inwestycje mieszkaniowe i inwestycyjne oraz Przystań Sienna Grobla z zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł34 m² 43 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ścisłe centrum miasta - północna część Wyspy Spichrzów. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych restauracji, pubów i klubów, znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy i lubimy każdego.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł43,16 m² 14 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,13 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe / nowa letnica Przedstawiamy ofertę mieszkania znajdującego się na terenie inwestycji "nowa Letnica" wybudowanej przez dewelopera Robyg. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 775 zł49,47 m² 17 056,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w prestiżowej części Gdańska. Lokalizacja Gdańskie Śródmieście to serce historii i nowoczesności. Inwestycja przy ulicy Mostek.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł69,71 m² 32 850,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką i Muzeum II Wojny Światowej, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł55 m² 27 254,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł174 m² 38 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament Z bezpośrednim dojściem do morza Widok na park I Doskonała lokalizacja | Kameralna, niska zabudowa | Bezpośrednie wyjście na plażę | bliskość atrakcji Sopotu |.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,79 m² 23 136,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, ustawne, rozkładowe, w stanie deweloperskim, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł62,86 m² 28 794,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 500 zł36,32 m² 13 284,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy nim będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 128 zł61,11 m² 15 613,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Wyjątkowy apartament na sprzedaż | 10 minut do morza | wysoki standard wykończenia atuty - Apartament wykończony w standardzie premium według indywidualnego projektu renomowanego biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł101 m² 18 812 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 10 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 600 zł63,13 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 500 zł25 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 962 zł51,77 m² 19 605,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 wraz z tarasem i ogródkiem o powierzchni 51,77 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 730 zł82,67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,67 m2 o powierzchni 83,67 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -pokój, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronny, 3-pokojowy apartament na ostatnim piętrze z tarasem na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku, przy ul. Stachury. Garnizon to miejsce do życia, pracy jak i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł34,40 m² 24 680,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w samym sercu Gdańska. To wyjątkowa propozycja łączy historyczny charakter Starego Miasta.