dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowy apartament w centrum Gdańska 5 min od starówki, osiedle zamkniete ochorna 24h, monitoring całego obiektu, fitness i sauna do dyspozycji mieszkańców, budynek w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

1 700 000 zł94 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jedyna taka lokalizacja w lesie nad morzem (ok. 100 m) Mieszkanie w nowym osiedlu Neptun Park w Jelitkowie, osiedle zamknięte, strzeżone, mieszkanie z dużym tarasem ( 74 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciasna

Śródmieście,Gdańsk

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Piękne,ciche,jasne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska-kawalerka z dużym balkonem,na I piętrze.Budynek jest nowy,budowany przez firmę HOSSA,w bardzo wysokim standardzie.W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Calkowicie nowy,bardzo nowoczesny,3-pokojowy apartament o powierzchni uzytkowej 60,1m zlokalizowany na osiedlu Krolewskie Wzgorze-Gdansk Morena.Apartament jest wykonczony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

539 000 zł41 m² 13 114,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz pięknego, 2-pokojowego mieszkania z widokiem na wodę i przestronnym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: -widok na oczko wodne, -mieszkanie do wprowadzenia, -dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Wyspa Piecewska,Gdańsk

960 000 zł66 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Centralpark Mieszkanie na osiedlu centralpark, w nowoczesnym apartamentowcu z monitoringiem, w dzielnicy Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 149 000 zł42 m² 27 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz pięknego apartamentu w spokojnej okolicy? to idealna oferta dla ciebie! atuty: - prestiżowa inwestycja, - piękny widok na wodę, - miejsce cumownicze. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 630 000 zł104 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego mieszkania w nowej inwestycji 'premium' zlokalizowanego w ścisłym centrum Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - - świetna, przyszłościowa lokalizacja, - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Jelitkowo,Gdańsk

1 868 000 zł66 m² 28 493 zł/m²