dowolna

Apartamenty Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 376 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 376 ogłoszeń

Rynek pierwotny

819 975 zł42,05 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,22 m² 24 991,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

564 300 zł48,64 m² 11 601,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 48,64 m2. Apartament znajduje się na 1/6 piętrze budynku. Szczegóły oferty: powierzchnia: 48,64 m Liczba pokoi: 3 Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

974 775 zł45,79 m² 21 287,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 45,79m2 o ekspozycji północnej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny, stylowo wykończony apartament przy ulicy Sadowej, w inwestycji Front Park. Położony jest w sercu miasta, jednak z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł56,12 m² 44 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w centrum Gdańska z widokiem na Motławę Deo Plaza Najważniejsze atuty - Piękny widok na Motławę, żurawia i Bazylikę Mariacką - Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 040 zł25,31 m² 15 252,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 205 zł45,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł95,70 m² 25 067,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament w Inwestycji Brabank - Nowoczesny Styl Japandi w Sercu Gdańska Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł106,45 m² 22 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 550 zł25,58 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł96,20 m² 19 750,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny typu premium - Prime Location Gdańska Przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 96,2 m , położony w samym sercu Gdańska - w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 356 126 zł111,13 m² 30 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 111,13 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

799 500 zł35,70 m² 22 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal inwestycyjny Cena netto - 650 000 zł atuty: bardzo dobra opcja.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł25 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetne studio Z balkonem na przymorzu gotowe do wynajęcia - nowoczesna inwestycja - doskonałe skomunkowanie! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł94 m² 12 223,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł68 m² 24 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Storia otrzymała nagrodę award winner oraz zaszczytne miano 5 star property award w prestiżowym konkursie european property awards 2024-2025. Oznacza to, że storia nie ma sobie równych w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł60 m² 33 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty W ekskluzywnej lokalizacji na wyspie spichrzów Najbardziej prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Całodobowa ochrona | Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł54,44 m² 25 716,39 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera eurostyl. Lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | 2 miejsca w hali garażowej i 2 komórki lokatorskie | Przyznany certyfikat breeam 5 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł108 m² 27 685,19 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 701 000 zł68,04 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

487 221 zł26,26 m² 18 553,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II kwartał 2028.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł43,34 m² 22 381,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowego apartamentu. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy apartament o pow. 43,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,62 m² 23 171,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, trzypokojowy apartament położony w ostatnim etapie osiedla Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku. To idealne miejsce dla wymagających klientów, którzy poszukują eleganckiego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł67,14 m² 23 458,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł39,11 m² 22 986,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 043 749 zł112,54 m² 18 160,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w wyjątkowym miejscu. Tylko 10-minutowa jazda rowerem wystarczy, by cieszyć się urokami piaszczystej plaży w Brzeźnie, spokojem zielonego Parku Reagana czy pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,87 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł36,50 m² 12 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 120 869 zł106,60 m² 29 276,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 860 zł65,66 m² 18 852,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament odea park odea Park | Ekologiczne rozwiązania | Dla rodzin | Duże tarasy | Antresola | Blisko centrum Gdańska | Kameralna zabudowa Apartament w inwestycji odea Park to.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł61 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku-przy ul. Rajskiej, w samym sercu Śródmieścia. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 750 zł52,43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł45,90 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancko urządzony apartament dwupokojowy położony w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany zaledwie kilka minut spacerem od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22,61 m² 26 492,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dziękujemy za zainteresowanie naszą wyjątkową ofertą apartamentu w prestiżowym Condohotelu Sol Marina, położonym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł108,70 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja; * 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców; *.

Szczegóły ogłoszenia

658 900 zł34,86 m² 18 901,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m2, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022.